باربری آتی شهر

باربری آتی شهر

باربری آتی شهر | اتوبار آتی شهر | حمل بار آتی شهر

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

باربری آتی شهر در حوزه ای فعالیت می کند که بسیار راحت وآسان نمی باشد و باید مهارت و تجربه زیادی وجود داشته باشد تا کار مشتری به خوبی به سرانجام برسد. اتوبار آتی شهر از نیروهای با تجربه و ماهر بهره می برد که باعث شده است تا یک اسباب کشی راحت را داشته باشید و اثاث کشی با کیفیت کار بالایی را تجربه کنید اگر دوست دارید که خسارت زیادی در حمل و نقل وسایل شامل حال شما نشود می توانید از باربری آتی شهر استفاده کنید چون باربری و اتوبار آتی شهر در تهران کار بسته بندی را به صورت حرفه ای انجام می دهد و از ماشین های اسباب کشی جدید استفاده می کند که همه آنها مسقف و مجهز می باشند.

خدمات باربری در آتی شهر به چه صورت می باشد ؟

باربری آتی شهر خدمات اثاث کشی و حمل وسیله را در محدوده خیابان آتی شهر و سایر خیابان های مجاور آن انجام می دهد و باتوجه به مجوزی که از اتحادیه باربری و اتوبار در شهر تهران دارد آماده می باشد تا کار حمل بار و جابجایی وسایل را برای شما به بهترین نحو و شکل ممکن انجام دهد.

همان طور که می دانید جابجایی اثاثیه و وسایل از معضلات بزرگ خانواده ها می باشد چون ترس و اضطراب بیش از حدی دارند و بیشترین نگرانی خانواده ها مربوط به وسایل منزل می باشد اگر شرکت باربری که انتخاب می کنید به کارشان وارد نباشند و اشتباهی در کارشان رخ دهد امکان دارد که به تمامی وسایل آسیب برسد و از بین بروند به همین دلیل باید یک باربری مطمئن را انتخاب کنید اگر دنبال باربری می باشید که بادقت و کیفیت بالایی خدمات خود را ارائه دهد پیشنهاد ما شرکت آسایش بار تهران می باشد که آماده است به تمامی مناطق مختلف در شهر تهران به ویژه منطقه آتی شهر ارائه دهد. با آرامش خیال و با اطمینان می توانید به ما اعتماد کنید و کار جابجایی وسایل خود را به ما بسپارید.

کارهایی که یک باربری وظیفه شناس باید انجام دهد

 1. طبقه بندی کردن تمام وسایل کوچک و بزرگ جهت بسته بندی درست و اصولی
 2. بسته بندی وسایل حساس و شکستنی مانند ظرف
 3. بسته یندی وسایل حساس و گرانقیمت مانند لوستر
 4. استفاده از کارتن، چسپ، فوم و …
 5. کارتن های محکم و چندلایه
 6. به کاگیری کامیون های موکت کاری شده جهت حمل وسایل حساس و گرانقیمت
 7. به کارگیری کارگران آموزش دیده و متخصص جهت بسته بندی و جا به جایی اثاثیه
 8. بسته بندی لوازم بزرگ مانند یخچال، لباس شویی، کمد، تخت و خواب، ظرف شویی و …
 9. بیمه کردن تمام وسایل جهت اطمینان بیشتر
 10. تضمین سلامت کالا تا مقصد
 11. چیدمان وسایل در مقصد
 12. تعیین زمان مناسب برای حمل و نقل
 13. انتخاب مناسب ترین ماشین جهت حمل و نقل و کاهش هزینه
 14. به کارگیری مناسب ترین روش و متدهای روز دنیا جهت یک اسباب کشی راحت و آسان
 15. دارا بودن وسایل نقلیه مختلف مانند وانت، نیسان، کامیون، خاور و … جهت حمل وسایل مختلف
 16. ارائه مشاوره رایگان به صورت حضوری و تلفنی در هر زمان
 17. سرویس دهی 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل
 18. دقت بالا و سرعت عمل مناسب هنگام جا به جایی اثاثیه و در یک کلمه مسئولیت پذیری بالا.

باربری آتی شهر در انتخاب ماشین حمل بار به نکات زیر اهمیت زیادی می کند

 1.  نوع بار و اسباب و لوازم
 2.  مسافتی که قرار است برای حمل بار طی شود.
 3.  باربری در تهران است یا برای شهرستان
 4.  ساعت درنظر گرفته شده برای حمل بار
 5. نوع مسیر و جاده بین مبدا و مقصد

در نظر گرفتن موارد فوق می تواند یک حمل و نقل مطمئن و سریع را برای مشتری رقم بزند. پس با باربری آتی شهر از نگرانی های اسباب کشی برای همیشه خداحافظی کنید.

بسته بندی به روش اصولی در باربری آتی شهر

یکی از کارهایی که در انجام خدمات اثاث کشی و حمل بار در باربری آتی شهر بسیار مهم می باشد بسته بندی صحیح و اصولی می باشد باتوجه به این موضوع که هر وسیله ای بسته بندی مخصوص به خود را دارد باربری آتی شهر با استفاده از وسایل و تجهیزات مخصوص مانند کارتن ها و جعبه های محکم، چسب، فوم، نایلون، طناب و….. آماده می باشد تا کار بسته بندی وسایل را به روش درست برای شما عزیزان انجام دهند.

باتوجه به نوع و جنس وسیله ای که قرار است بسته بندی شود شکل و فرم بسته بندی متفاوت می باشد به عنوان مثال بسته بندی ظروفی که شکستنی هستند با بسته وسیله ی دیگری مانند مبل، بوفه و  یا لوازم مربوط به آشپزخانه مانند یخچال، ماشین ظرفشویی و لباسشویی کاملا متفاوت می باشد. باربری آتی شهر همواره پیشنهاد می کند که نظافت و رعایت نکات بهداشتی را حتما در نظر بگیرید تا بسته بندی اثاثیه و وسایل شما در نهایت تمیز و پاکیزه بودن بسته بندی شود.

خدمات آتی شهر

سایر خدمات باربری و اتوبار آتی شهر

شما باید همه جوانب را در نظر بگیرید برای حمل وسایل و در این زمینه به افراد کم تجربه نباید اعتماد کرد چون همانطور که در بالا گفته شد ممکن است که تمامی وسایل شما از بین برود پس باید با دقت بیشتری به دنبال اتوبار باشید شما می توانید برای حل این موضوع با اتحادیه باربری در ارتباط باشید و باربری آتی شهر را که دارای مجوز باربری می باشد را مشاهده کنید و با آنها تماس بگیرید چون به راحتی می توانید در صورت نارضایتی از آنها شکایت کنید.

تجربه برای یک شرکت باربری و اتوبار در تهران بسیار مهم می باشد اما امکانات و تجهیزات هم بسیار حائز اهمیت می باشند اگر این دو در کنار هم نباشند همیشه یک جای کار ایراد دارد و باعث نگرانی بیشتر مشتریان می شود اما باربری آتی شهر تلاش کرده است که هر دو آنها را در کنار هم داشته باشد و تجهیزات جدید را از کشورهای صاحب سبک تهیه می کند و برای مشتریان استفاده می کند.

این تجهیزات می تواند وسایل بسته بندی و ماشین اسباب کشی و وسایل جابجایی اثاثیه باشد که باربری آتی شهر همیشه سعی می کند که بهترین ها را به شما عزیزان ارائه دهد تا جابجایی با کیفیتی را تجربه کنید.

باربری به روز همراه با تخفیف

شاید با دیدن این عنوان به این فکر بیافتید که منظور از باربری به روز چه می باشد؟ باید بگوییم که باربری آسایش بار تهران به ویژه باربری آتی شهر یکی از باربری های شهر تهران می باشد که خود را با خدمات جدید و پیشرفته ای که می آید آپدیت می کند و دلیل انجام این کارش راحتی حال و رفاه و آسایش مشتریانش می باشد. باربری آتی شهر با استفاده از خدمات آنلاین اینترنتی و همچنین خدمات اسنپ بار و باربری اسنپ آماده می باشد تا نوبت های مربوط به تاریخ روز جابجایی را تعیین کند و خدمات اثاث کشی را برای شما انجام دهد. شما می توانید از طریق اپلیکیشن مخصوصی که بر روی تلفن همراه خود نصب می کنید بدون نیاز به تماس تلفنی از طریق اپلیکیشنی که بر روی تلفن همراه خود نصب کرده اید نوبت های خود را تعیین کنید و طول مسیر جابجایی وسایل و اثاثیه را مشاهده کنید تا در صورت بروز حادثه و یا رخدادی از آن باخبر شوید.

و اما تخفیف بحث ارزان بودن شرکت آسایش بار تهران به نسبت سایر باربری های موجود در شهر تهران اختصاص تخفیفات ویژه 25% می باشد که به عنوان یک نکته بارز و مثبت به مشتریان خود ارائه داده است. باتوجه به این تخفیفات که شامل تمامی نقاط مختلف شهر تهران می شود از بخش شمالی گرفته تا بخش غربی و بخش مرکزی در تهران شامل این تخفیفات خواهند شد. کمتر باربری در شهر تهران وجود دارد که به این شکل تخفیفات ویژه ای را برای تمای مناطق خود در نظر بگیرد. شرکت باربری آسایش بار تهران به ویژه باربری و اتوبار آتی شهر بسیار منصف می باشد و هرگز کیفیت را فدای قیمت نخواهد کرد.