باربری در محدوده جمهوری

باربری در محدوده جمهوری

باربری جمهوری | اتوبار جمهوری | وانت تلفنی جمهوری

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری در محدوده جمهوری منظور این می باشد که باربری در خیابان جمهوری تهران و سایر خیابان های همجوار آن توسط شرکت باربری آسایش بار تهران انجام می شود باربری جمهوری یکی از شعبات باربری می باشد که در بخش شرقی – غربی تهران می باشد و به دلیل اینکه قبل از انقلاب و بعد از آن چندین بار نام آن عوض شد قبلا آن را با اسامی های مختلفی همچون خیابان شاه،یابان استانبول و… می شناختند. خیابان اصلی جمهوری در تهران از میدان جمهوری اسلامی آغاز شده و تا میدان بهارستان ادامه پیدا کرده است. خیابان‌های اصلی و فرعی بسیاری در گذر این خیابان هستند که به برخی از آن‌ها مانند خیابان ولیعصر و کارگر جنوبی اشاره داشت و برخی دیگر از خیابان های نزدیک به آن لاله‌زار، صفی‌علی‌شاه، ملت و اکباتان می باشند.

محاسبه هزینه و رعایت قوانین طبق مجوز اتحادیه

باربری و اتوبار جمهوری همانند سایر شعبات باربری آسایش بار تهران توانسته است از سوی اتحادیه باربری شهر تهران مجوزهای لازم را به دست بیاورد و آماده است تا تمامی مراحل اثاث کشی از مرحله بسته بندی گرفته تا مرحله تخلیه و چینش بار با نظارت اتحادیه انجام دهد و از نظر قیمت باربری باید به صورت ثابت باشد و نوسانات زیادی نداشته باشد و طبق آئین نامه و ضوابطی که اتحادیه مشخص کرده است هزینه های دریافتی محاسبه می شود.

چند موضوع وجود دارد که در ارتباط با محاسبه هزینه تاثیرگذار می باشد که از جمله آن ها می توان به نوع ماشین حمل بار، نوع خدمات درخواستی، تعداد پرسنل درخواستی و طول مسافت جابجایی از مبدا به مقصد اشاره کرد.

باربری جمهوری یکی از معتبر ترین شعبات حمل و نقل می باشد و با توجه به سابقه درخشانی که اتوبار جمهوری دارد با داشتن سال ها سابقه در زمینه اسباب کشی و حمل و نقل یکی از درخشان ترین شرکت های باربری می باشد چون همیشه کیفیت را فدای سود می کند و باربری جمهوری بیشتر از همه چیز کیفیت کار برایش مهم می باشد و رضایت مشتری را در اولویت کارهای خود قرار داده است.

باربری در محدوده جمهوری

حمل بار در تهران و شهرستان ها

باربری جمهوری با توجه به اینکه در منطقه خوش آب و هوا قرار دارد باعث شده است تا بسیاری از ساکنین سایر مناطق مختلف در تهران مانند پونک، تهرانسر و….. به طرف بلوار جمهوری حرکت کنند و در آنجا سکونت داشته باشند و این سکونت باعث می شود تا فعالیت باربری جمهوری چند برابر شود و بسیاری از فعالیت ها مانند بسته بندی و حمل جهیزیه را باربری و اتوبار جمهوری با سرویس های Vip انجام دهد تا در نهایت یک خاطره خوب از حمل بار و اسباب کشی در ذهن مشتری باقی بماند.

باربری جمهوری به تمامی مناطق تحت پوشش خدمات ارائه می دهد و با بسیاری از شعبات دیگر در ارتباط است مانند باربری ولیعصر و باربری تجریش به همین دلیل باربری و اتوبار جمهوری آماده می باشد تا خدمات جابجایی و حمل بار به تمامی مناطق شمال و مرکز تهران و همچنین به تمامی شهرستان ها به خوبی و با کیفیت بالایی با استفاده از ماشین های حمل بار استاندارد و مجهز که متنوع هم می باشند مانند کامیون، خاور، وانت و…. انجام می دهد تمامی خودروهای حمل بار که در باربری در محدوده جمهوری فعالیت می کنند ایمن و مطمئن می باشند تا در طول مسافت جابجایی آسیبی به اثاثیه شما نرسد.

خدمات باربری و اتوبار محدوده جمهوری

 1. بسته بندی لوازم حساس و شکستنی مانند ظروف آشپزخانه
 2. بسته بندی درست و اصولی لوازم گرانقیمت و شکستنی مانند لوستر
 3. بسته بندی اصولی کمد، تخت و خواب، مبلمان، قالی، تلویزیون
 4. طبقه بندی کردن تمام وسایل جهت بسته بندی و قرار دادن هر کدام در کارتن مخصوص
 5. به کارگیری کامیون های موکت کاری شده برای وسایل حساس و شکستنی
 6. پاسخگویی 24 ساعته
 7. مشاوره رایگان قبل از انجام کار
 8. انتخاب ماشین مناسب جهت حمل اثاثیه برای کاهش هزینه و تضمین سلامت کالا
 9. بیمه کردن تمام وسایل جهت آسیب های احتمالی
 10. تضمین سلامت کالا تا مقصد
 11. حمل و نقل به سراسر استان تهران و سایر شهرستان ها
 12. ارائه تخفیفات ویژه در مناسبت های خاص
 13. استفاده از متدهای جدید و به روز جهت بسته بندی و حمل نقل انواع بار
 14. سرعت انجام امور باربری همراه با حفظ کیفیت
 15. قابل اعتماد و مطمئن
 16. هزینه مناسب و کاملا منصفانه برای انجام انواع خدمات باربری متناسب با خواسته های مشتریان
 17. ارائه مشاوره رایگان و کاملا تخصصی جهت تسهیل امور جا به جایی و اسباب کشی

همه اینها مواردی است که شرکت باربری و اتوبار جمهوری متعهد به رعایتشان می باشد. بنابراین شما عزیزان در هر جایی از تهران ساکن باشید فقط کافی است با باربری آسایش بار تهران تماس بگیرید این شرکت، با توجه به شعبات زیادی که در سراسر تهران تاسیس کرده نزدیک ترین باربری به محل سکونت شما را انتخاب می کند.

سایر خدمات باربری آسایش بار تهران

همانطور که می دانید اسباب کشی یکی از پروسه های زمان بر و سنگین می باشد و باربری جمهوری این پروسه را کوتاه می کند اما شما باید توجه و دقت بسیاری انجام دهید چون بسیاری از باربری در جمهوری مجوز ندارند و کیفیت لازم را ندارند شما قبل از انتخاب تلاش کنید که نمونه کار یا از کارگاه و شرکت بازدیدی داشته باشید این موضوع خیال شما را راحت می کند تا یک انتخاب خوب برای باربری منطقه جمهوری داشته باشید باربری و اتوبار جمهوری همیشه درب آن بروی شما باز است و شما می توانید از تمامی تجهیزات و ماشین آلات باربری جمهوری بازدید به عمل آورید.

از سایر خدمات باربری و اتوبار جمهوری می توان به سرویس خدمات اینترنتی باربری آنلاین مانند اسنپ بار تهران و باربری اسنپ اشاره کرد این روزها بیشتر مشتریان به دنبال خدمات آنلاین و اینترنتی می باشند که باربری آسایش بار تهران به ویژه شعبه باربری جمهوری از این خدمات بهره برده است و به عنوان یکی از اولین باربری های شهر تهران توانسته است خدمات آنلاین و اینترنتی را به مشتریان خود ارائه نماید.

در کل می توان گفت که با سپردن بسته بندی اثاثیه به باربری جمهوری از مزایای زیر برخوردار خواهید شد.

 1. کاهش زمان برای اسباب کشی
 2. کاهش احتمال آسیب به بار و اثاثیه
 3. بسته بندی وسایل حساس و قیمتی به روش های اصولی برای حفاظت بیشتر
 4. سرعت بالا و دقت عمل زیاد در امر حمل بار، بسته بندی و چیدمان اثاثیه در مقصد
 5. کاهش میزان استرس و خستگی ناشی از اسباب کشی.

جمع بندی

اگر دنبال یک باربری مطمئن و با قیمت ارزان می گردید اگر زمان و سرعت عمل برای شما از اهمیت خاصی برخوردار است. پیشنهاد می کنم با باربری جمهوری تماس بگیرید و از خدمات بی نظیر این باربری بهره مند شوید.