باربری و اتوبار میرداماد

باربری میرداماد | اتوبار میرداماد | محدوده میرداماد

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار میرداماد مفتخر به ارائه خدمات حمل بار و جابجایی اثاثیه به ساکنین منطقه میرداماد می باشد. باربری میرداماد برای رفاه هرچه بیشتر حال مشتریان و دسترسی آنها به خدمات باربری خدمات خود را به صورت شبانه روزی در تمامی روزهای هفته ارائه کرده است 

با تماس شما با باربری آسایش بار و یا تماس به صورت مستقیم با باربری منطقه ی موردنظرتان نیروهای باربری میرداماد در کوتاه ترین زمان ممکن برای ارائه ی خدمات به شما در محل موردنظر حاضر می شوند.

باربری و اتوبار میرداماد دارای پرسنل و کارکنان متعهد به کار و آموزش دیده ای می باشد. در صورتی که تمایل داشته باشید که کار بسته بندی وسایل را به باربری میرداماد بسپارید می توانید انجام این کار را با خیال راحت به کارکنان باربری میرداماد بسپارید تا با استفاده از تجهیزات و وسایل مخصوص که شامل کارتن های بسیار مقاوم و محکم، چسب های قوی و نایلون های ضخیم می باشند کار بسته بندی انواع اثاثیه را با روش اصولی و کاملا استاندارد انجام دهند. 

باربری و اتوبار میرداماد همواره خود را در مقابل همشهریان و مشتریانش مسئول می داند به همین دلیل تمامی اثاثیه ها را قبل از بار زدن بیمه می نماید. 

توضیحی درباره منطقه میرداماد 

خیابان میرداماد که دارای بلواری بسیار زیبا و بزرگی به نام بلوار میرداماد هم می باشد که در محله داودیه قرار گرفته است و در منطقه ۳ تهران می باشد باعث شده است که بیشتر افراد محله داودیه را هم با نام میرداماد بشناسند.

بلوار میرداماد هم مانند سایر مناطق و سایر خیابان های شهر تهران از جهات مختلف به خیابان ها و بلوار ها و بزرگراه های مختلفی منتهی می شود بلوار میرداماد از سمت شرق به خیابان شریعتی، از سمت غرب هم به خیابان ولیعصر منتهی می‌شود. خیابان های اصلی که با این خیابان در ارتباط می باشند عبارت هستند از بزرگراه آفریقا، بزرگراه آیت الله مدرس و خیابان نفت.

خیابان میرداماد یکی از زبیا ترین و خوش آب و هوا ترین خیابان های تهران می باشد که در شمال تهران قرار دارد و باتوجه به ویژگی هایی که این خیابان دارد افراد بسیار زیادی در این منطقه ساکن می باشند که می توانند جهت حمل اثاثیه ی و بار های خود چه وسایل منزل باشد و چه وسایل مربوط به مغازه و فروشگاه و…. حمل آن را به باربری میرداماد بسپارند. باربری و اتوبار میرداماد این تضمین را می دهد که بدون هیچ مشکلی این وسایل را برای مشتریان حمل کند.

باربری میرداماد

خدمات باربری و اتوبار میرداماد

باربری میرداماد تمامی خدمات و فعالیت هایش را تحت نظارت مستقیم باربری آسایش بار تهران انجام می دهد، به همین دلیل هم خدمات بسیار متنوع و کاربردی را به همشهریان ساکن در این منطقه ارائه نموده است.

یکی از خدمات ارائه شده توسط باربری میرداماد ارائه سرویس های مختلف و ماشین های متنوع جهت حمل بار و اثاثیه می باشد شما می توانید با توجه به اندازه و وزن وسایلی که قرار است حمل شود سرویس مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

یکی دیگر از خدمات باربری میرداماد ارائه ی باربری اینترنتی و باربری اسنپ یا همان اسنپ بار می باشد. مشتری از این طریق می تواند طول مسیر جابجایی را از آن طریق رصد کند تا در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکلی در طول مسیر آن را مشاهده کند.

یکی دیگر از خدمات بسیار جالبی که باربری و اتوبار میرداماد آن را برای مشتریانش در نظر گرفته است ارائه ی خدمات صفر تا صد می باشد یعنی شما می توانید با خیال راحت و بدون هیچ دغدغه و یا نگرانی از مرحله بسته بندی را تا تخلیه و چیدمان وسایل را به باربری میرداماد بسپارید.

تمامی قیمت های ارائه شده به شما در باربری میرداماد باتوجه به نوع خدمات درخواستی شما محاسبه می شود و محاسبه ی هزیته های دریافتی از مشتری کاملا تحت نظارت اتحادیه می باشد.

رعایت چه مواردی برای باربری و اتوبار میرداماد اهمیت دارد؟

ایمنی و امنیت یکی از نکات مهم در جابجایی و حمل بار و اثاثیه می باشد، ماشین های باربری میرداماد فضای بسیار مناسبی را برای قرار دادن انواع مختلفی از کالاها و وسایلی که قرار است جابجا شود را در نظر گرفته اند بسته بندی های مخصوص و ویژه ای برای انواع وسایل از جمله چوبی، فلزی، ظروف شکستنی و … دارند. 

یکی از مهم ترین مراحل در انجام کار اثاث کشی و حمل بار بسته بندی اصولی و صحیح می باشد، به همین دلیل یکی از مواردی که برای باربری میرداماد بسیار اهمیت دارد مرحله بسته بندی می باشد، چون اگر این مرحله از کار درست انجام شود تا پایان کار اثاث کشی که مرحله تخلیه بار و چیدمان است هیچ مشکلی به وجود نمی آید.

یکی دیگر از مواردی که باربری و اتوبار به آن اهمیت می دهد بسته بندی موادغذایی و مواد فاسد شدنی می باشد بهتر است که جوری برنامه ریزی داشته باشید برای خرید هایی که قرار است انجام بدهید که از چند روز قبل از جابجایی خوراکی های فاسد شدنی تمام شود، اما اگر نشد باربری میرداماد می تواند بسته بندی مخصوصی را برای شما انجام دهد.

کرایه حمل بار

موارد زیادی بر روی هزینه ها تاثیر می گذارند به عنوان مثال مسافت مبدا تا مقصد یک عامل تاثیرگذار است که مثلا با وانت انجام شود یا با کامیون و اینکه چه مسافتی طی شود. اگر منزل یا دفتر شما در طبقه همکف باشد هزینه آن پایین تر است نسبت به زمانی که در طبقه ی هشتم یک آپارتمان باشید. اگر آپارتمان شما دارای آسانسور باری باشد هزینه ها کم می شود. به فرض اگر درب خروجی شما با کامیون فاصله زیادی داشته باشد قیمت بیشتر خواهد شد. تعداد افرادی که برای کار نیاز است. معمولا برای یک واحد معمولی 4 نفر کافی است ولی اگر شما عجله داشته باشید با افزایش تعداد نفرات ، زمان را به حداقل می رسانیم. یک نفر هم به عنوان کارشناس ، کارها و افراد و فضای کاری را مدیریت می کند. این شرکت تمام هزینه های خود را بعد از اتمام کار دریافت می کند.

تخفیفات ویژه و کاملا شگفت انگیز

بدون شک در هر زمینه ای که فعالیت کنید ایجاد تخفیفات ویژه رضایت مشتریان زیادی را به خود جلب می کند. به همین دلیل باربری تهران میرداماد تصمیم گرفته که به مناسبت های خاص، در بازهای زمانی مختلف، تخفیفات شگفت انگیزی را ارائه دهد. پس اگر قصد حمل بار از تهران به شهرهای اطراف آن را دارید بهتر است از زمان این تخفیفات مطلع شوید. برای اطلاع می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 انتخاب ماشین حمل بار مناسب

باربری میرداماد با استفاده از انواع ماشینهای مجهز و با استفاده از کارگران و رانندگان کاربلد و آموزش دیده کلیه بارهای داخل و خارج شهری را به نحو احسن برای شما جابجا میکنند. باربری و اتوبار میرداماد در تهران مجهز به انواع مختلف ماشین های حمل بار کوچک و بزرگ می باشد تا باتوجه به میزان و اندازه اثاثیه ای که قرار است جابجا کنی آن را انتخاب کنید تا مشکلی در طول مسافت جابجایی پیش نیاید. در صورت که میزان وسایل و اثاثیه ی کمی برای جابجایی دارید می توانید از سرویس وانت تلفنی میرداماد در تهران استفاده کنید تا مشکلی پیش نیاید، باربری میرداماد  آماده می باشد تا به صورت 24 ساعته  شبانه روزی خدمات خود را به مشتریان محترم این باربری در تهران ارائه نمایند.

پیشنهاد آسایش بار

چنانچه شما در خود منطقه میرداماد ساکن نمی باشید می توانید با تماس با باربری میرداماد و یا مشاهده منو دیگر باربری ها در صفحه اصلی سایت از سایر مناطقی که در محدوده میرداماد می باشند اطلاع پیدا نمایید.

یکی دیگر از پیشنهادات باربری آسایش بار و به ویژه باربری میرداماد این می باشد که تاریخ و زمان دقیق باربری را از چند روز قبل مشخص نمایید و آن را به باربری اطلاع دهید تا زمان جابجایی مشخص شود و دچار مشکل نشوید.