باربری واتوبار سعادت آباد

آسایش بار تهران

باربری واتوبار سعادت آباد

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری واتوبار سعادت آباد آماده ارائه ی کلیه ی خدمات بسته بندی لوازم منزل، حمل بار، باربری اثاثیه منزل، حمل جهیزیه عروس، اسباب کشی و حمل انواع بارها به صورت شبانه روزی در سریع ترین زمان با استفاده از کارگران و پرسنل کاردان و خوش اخلاق در منطقه سعادت آباد تهران می باشد.

تمامی هزینه های دریافتی از مشتریان باربری سعادت آباد بر اساس نرخ مصوب شده اتحادیه باربری و اتوبار تهران می باشد به همین دلیل بیشتر افرادی که در منطقه سعادت آباد ساکن می باشند به این باربری اعتماد و اطمینان کامل دارند تمامی خدمات و فعالیت های انجام شده در اتوبار سعادت آباد توسط اتحادیه مورد بررسی قرار می گیرد.

توضیحی درباره منطقه سعادت آباد

یکی از بهترین محله های شهر تهران می باشد که در شمال شهر تهران واقع شده است و جز منطقه 2 شهرداری می باشد. باید بگوییم که سعادت‌آباد از سمت شرق به بزرگراه چمران، از سمت جنوب به شهرک غرب، از سمت شمال به کوی فرازمی رسد. خیابان های متعددی در  سعادت آباد وجود دارد که از جمله آن ها می توان به خیابان های علامه،سرو، بلوار پاکنژاد، بلوار شهرداری و بلوار فرحزادی اشاره کرد که جز خیابان‌های اصلی منطقه سعادت آباد به حساب می آیند.

منطقه سعادت آباد به دلیل قرار گیری جغرافیایی که دارد یکی از خوش آب و هوا ترین منطقه های تهران می باشد که باعث شده است افراد زیادی به همین دلیل در این منطقه سکونت کنند و یا به این منطقه زیبا و خوش آب و هوا نقل مکان کنند. از اماکن و جاهای تفریحی و دیدنی این منطقه می توان به پارک ها و مراکز تجاری معروف اشاره کرد. منطقه سعادت آباد به دلیل شهرت و محبوبیت که در شهر تهران دارد یکی از منطقه های بزرگ شمال شهر تهران می باشد که آسایش بار تهران به همین دلیل یکی از شعبات باربری خود را در این منطقه تاسیس کرده است تا ساکنین حاضر در این منطقه در رفاه و آرامش باشند.

خدمات باربری و اتوبار سعادت آباد

شما می توانید قبل از اقدام به جابجایی از مشاوره رایگان باربری سعادت آباد استفاده کنید و بعد از مشاوره همکاران ما متناسب با نیازتان ماشین حمل بار و کارگران مجرب را به محل مورد نظر شما ارسال خواهند کرد. 

از جمله خدمات ارائه شده توسط باربری و اتوبار سعادت آباد می توان به ارائه ی بیمه نامه معتبر اشاره کرد که با توجه به این بیمه نامه شما می توانید با خیالی آسوده تمامی مراحل اثاث کشی را از صفر تا صد را به کارکنان حرفه ای باربری سعادت آباد بسپارید چون به محض به وجود آمدن هرگونه خسارت احتمالی بیمه می تواند این خسارات را برای شما جبران نماید.

شما می توانید کار بسته بندی تمامی اثاثیه و وسایل خود را از هرنوع و جنس و اندازه ای که باشد به باربری سعادت آباد بسپارید تا آن ها با استفاده از وسایل و تجهیزات مخصوصی که دارند به شکل کاملا استاندارد و اصولی بسته بندی نمایند.

توصیه های باربری و اتوبار سعادت آباد

باربری سعادت آباد همواره به مشتریان خود توصیه می کند که رعایت برخی از موارد و نکات کوچک می تواند به یک اثاث کشی خوب و بدون نقص کمک کند که در این جا به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم کرد.

سعی کنید که از چند روز قبل از جابجایی لوازم و اثاث کشی از خرید مواد غذایی فاسد شدنی خودداری کنید چون با این کار ضرر بزرگی به خود و خانواده خواهید زد چون باید تمامی وسایل برقی را از پریز بکشید از جمله یخچال، فریزر، تلویزیون و…. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که از خرید های غیر ضروری مواد غذایی خودداری نمایید تا فاسد نشود.

یکی از نکات دیگری که همواره باربری و اتوبار سعادت آباد به انجام دادن آن توصیه می کند تمیز کردن محل و مکان جدیدی می باشد که قصد دارید به آنجا نقل مکان کنید سعی داشته باشید قبل از تخلیه و چیدمان بار در محل جدید با مواد شوینده تمیز آنجا را ضدعفونی و تمیز کنید.

مورد دیگری که باید به آن اشاره داشته باشیم دسته بندی وسایل می باشد با انجام این کار یعنی جدا کردن وسایل داخل آشپزخانه با وسایل پذیرایی و اتاق خواب می باشد با انجام این کار در زمان چینش وسایل در مکان جدید دچار سردرگمی نخواهید شد.

پیشنهاد آسایش بار

باربری سعادت آباد دارای انواع خودروهای حمل بار می باشد شما می توانید در صورتی که بار کمی برای جابجایی دارید از سرویس وانت بار و نیسان بار استفاده کنید.

اتوبار سعادت آباد می تواند یک باربری بی دردسر و مطمئن را برای شما به ارمغان بیاورد و خیال شما را راحت بکند، برای این کار کافی است با شماره های ما تماس بگیرد و تاریخ جابجایی خود را تعیین نمایید.