باربری و اتوبار ابوذر

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار ابوذر

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار ابوذر آماده ی ارائه خدمات حمل بار به ساکنین منطقه ابوذر و محدوده ابوذر می باشد همانطور که می دانید شرکت باربری آسایش بار تهران به عنوان یکی از شرکت های باربری با سابقه در تهران مشغول فعالیت می باشد و آماده است تا خدمات خود را به بهترین شکل و نحو ممکن در اختیار مشتریان خود قرار دهد. شما می توانید هم در تمامی مناطق مختلف تهران از شمال شهر گرفته تا جنوب شهر و از غرب گرفته تا شرق تهران و همچنین ارسال و حمل بار به شهرستان از خدمات ارزشمند باربری و اتوبار ابوذر بهره مند شوید. یکی از دلایلی که باعث به محبوبیت رسیدن و شهرت باربری آسایش بار تهران شده است سابقه و تجربه ای می باشد که در این زمینه دارد باتوجه به فعالیت مداوم و عملکرد بسیاری خوبی که داشته است توانسته است رضایت بالایی را از سمت مشتریان خود به دست بیاورد در صورتی که تمایل دارید با خدماتی که باربری ابوذر به مشتریان خود ارائه می دهد بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مطلب را دنبال نمایید.

ارائه ی خدمات نوین باربری به صورت کاملا تخصصی

همه ی ما فکر می کنیم که کار اسباب کشی و جابجایی وسایل احتیاجی به تخصص ندارد و هر کسی قادر به انجام آن می باشد. اما باید بدانیم که جابجایی و حمل و نقل یک کار تکنیکی و پر از ریزه کاری است. باربری و اتوبار ابوذر برای راحت نمودن اسباب کشی برای شما عزیزان خدمات بسته بندی وسایل منزل را برای شما عزیزان انجام می دهد. بسته بندی وسایل منزل کار بسیار حساس و دقیقی می باشد که باربری ابوذر انجام این کار را به افراد حرفه ای خود در باربری و اتوبار ابوذر می دهد. ما برای بسته بندی اثاثیه و لوازم شما از بهترین تجهیزات استفاده کرده ایم که از جمله ی آن ها می توانیم به کارتن ها و جعبه های 5 لایه ، نوار چسب های محکم و باکیفیت ، مشما و نایلون های حباب دار و……. اشاره داشته باشیم.

به دلیل اینکه بسته بندی اثاثیه و لوازم یکی از بخش های مهم و تاثیر گذار در کار باربری می باشد باید روش انجام آن به درستی و بدون نقص باشد به همین دلیل باربری و اتوبار ابوذر برای این بخش از پرسنل خانم کمک گرفته است تا در صورتی که بخواهید کار بسته بندی را خودتان انجام ندهید و آن را به پرسنل ما واگذار کنید بتواند به درست ترین شکل و نحو ممکن این کار را برای شما انجام دهد.

پیشنهاد باربری و اتوبار ابوذر به شما

باربری ابوذر به شما پیشنهاد می کند که قبل از جابجایی لوازم الکترونیکی مانند تلویزیون ، ساندبار ، سینمای خانگی و….. نحوه ی اتصالات آن ها را بررسی کنید و نحوه ی چگونگی اتصال کابل ها را بخاطر بسپارید تا در زمان نصب در محل جدید دچار مشکل نشوید.  

باربری و اتوبار ابوذر به شما توصیه می کند صورتحساب و فاکتور ارائه شده ی خود را بررسی کنید و از صحیح بودن موارد زیر در رسید کالای خود مطمئن شوید :

1. تعداد موارد و وسایل حمل شده

2. نوع وسیله نقلیه و ماشین حمل بار

3. انجام صحیح خدمات درخواستی توسط شما و……

باربری و اتوبار ابوذر به شما توصیه می کند هنگامی که قصد اثاث کشی دارید تغییر آدرس خود را به ادارات مربوطه از جمله شرکت برق و شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت و ….. اطلاع دهید تا زمانیکه به محل جدید نقل مکان می کنید همچنان به این خدمات دسترسی داشته باشید. 

حمل اثاثیه با استفاده از ماشین های مناسب و مجهز 

ایمنی و امنیت یکی از نکات مهم در هر جابجایی می باشد ماشین های حمل بار موجود در باربری و اتوبار ابوذر فضای مناسبی برای قرار دادن انواع مختلفی از کالاها و بسته بندی ها از جمله موارد چوبی، کارتن، ظروف شکستنی و …… دارند. همچنین فضای استاندارد و مخصوصی جهت حمل و جابجایی وسایل سنگین و بزرگ شما وجود دارد. باربری ابوذر علاوه بر ماشین های حمل بار بزرگ مانند کامیون ، خاور و….. دارای ماشین های حمل بار کوچک نیز می باشد که از جمله ی آن ها می توان به سرویس وانت بار ، نیسان بار و……. اشاره کرد. در صورتی که فکر می کنید مقدار وسایلی که قرار است جابجا کنید کم می باشد و اندازه و یا وزن زیادی ندارد می توانید از سرویس وانت تلفنی ابوذر استفاده کنید.

چگونه هزینه های باربری را کاهش دهیم :

باربری و اتوبار ابوذر به شما توصیه می کند که بسته بندی کالاهای خود را یا به باربری ابوذر بسپارید و یا اگر مایل هستید کار بسته بندی را خودتان انجام دهید حتما از باربری ابوذر راهنمایی و کمک بگیرید زیرا بسته بندی غیر اصولی باعث کاهش سرعت جابجایی می شود. پایین آمدن سرعت جابجایی خود باعث افزایش هزینه های حمل و نقل می شود. در باربری و اتوبار آسایش بار شعبه باربری ابوذر هزینه های جابجایی از لحظه قرارگیری ماشین در درب منزل محاسبه می شود. پس با کاهش سرعت در خدمات می توانید بر روی میزان هزینه ها هم تاثیرگذار باشید.

سایر خدمات باربری و اتوبار ابوذر

باربری و اتوبار ابوذر دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد به همین دلیل در صورت بروز هرگونه تخلف و یا مشکلی شما می توانید از طریق اتحادیه شکایت خود را پیگیری و مطرح نمایید. 

باربری ابوذر آماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و آنلاین در تمام روزهای هفته می باشد. شما می توانید در صورت نیاز به باربری شبانه روزی و یا وانت تلفنی شبانه روزی از خدمات ارائه شده توسط باربری ابوذر بهره مند شوید.

از جمله خدماتی که باربری و اتوبار ابوذر به تازگی آن را در اختیار مشتریان خود قرار داده است خدمات مربوط به باربری اسنپ و اسنپ بار ارزان در تهران می باشد شما می توانید از طریق باربری اسنپ و اسنپ بار تهران از خدمات باربری به روش نوین که باربری اینترنتی و آنلاین می باشد از خدمات مربوط به باربری بهره مند شوید مزیت بزرگی که استفاده از خدمات باربری اسنپ دارد این می باشد که شما می توانید طول مسیر جابجایی را از مبدا تا مقصد مشاهده نمایید و در صورت بروز هرگونه حادثه ، اتفاق و یا پیشامدی از مشکلات به وجود آمده جلوگیری کنید.

از جمله خدمات باربری ابوذر می توان به ارائه ی بیمه نامه به مشتریان اشاره کرد در صورت در دست داشتن بیمه نامه شما می توانید برای خسارت های احتمالی پیش آمده از شرکت بیمه خسارت را به صورت تمام و کمال دریافت نمایید. هدف ما انجام خدمات باکیفیت و ارائه ی خدمات ارزشمند به مشتریان می باشد.