باربری و اتوبار اتی ساز

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار اتی ساز

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

پیدا کردن یک شرکت باربری خوب برای اثاث کشی سریع و ارزان در تهران می تواند یک کار دشوار و پیچیده باشد. مخصوصا اگر این اولین بار است که با اثاث کشی روبه رو می شوید. باربری و اتوبار آسایش بار شعبه اتی ساز یکی از شرکت هایی است که در زمینه باربری موفق عمل کرده است. این باربری از قبل با در نظر گرفتن مبدا و مقصد حمل و نقل، حرکت را در مسیری که سریع و ایمن است برنامه ریزی می کند با این کار صرفه جویی زیادی در زمان و هزینه ها صورت می گیرد. زیرا با دانستن مسیر حرکت از قبل مسافت جابجایی و مدت زمان آن کاهش می یابد هرچقدر مسافت و زمان کمتر باشد هزینه ها نیز کمتر است. 

خدمات باربری و اتوبار اتی ساز توسط اتحادیه تایید و به رسمیت شناخته شده است. باربری اتی ساز هزینه های جابجایی را براساس نرخ مصوب اتحادیه حساب می کند. در تعیین نرخ باربری عوامل مختلفی دخالت دارند از جمله مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. نوع وسیله نقلیه: نوع وسیله نقلیه براساس حجم بار و فصل جابجایی انتخاب می شود.

2. مسافت جابجایی: هزینه حمل و نقل درون شهری کمتر از حمل و نقل برون شهری است.

3. سرعت جابجایی: مدت زمانی که شما در اختیار دارید سرعت جابجایی را مشخص می کند.

باربری و اتوبار اتی ساز از مشغله کاری خانواده ها خبر دارد برای همین خدمات بسته بندی لوازم را نیز برای شما فراهم کرده است. در صورتی که شما بخواهید کارکنان باربری و اتوبار اتی ساز لوازم شما را به بهترین نحو ممکن بسته بندی می کنند. اگر مایل هستید بسته بندی لوازم را خودتان انجام دهید لازم است نکاتی را جهت جلوگیری از وارد شدن آسیب به لوازمتان رعایت کنید:

1. از کارتن های محکم و چند لایه استفاده کنید تا در هنگام جابجایی پاره نشوند و به لوازمتان آسیب نرسد.

2. متناسب با فضای کارتن لوازم در آن قرار دهید. بیشتر و یا حتی کمتر قرار دادن لوازم موجب آسیب دیدگی لوازم می شود.

3. حتما از نوارچسب برای بستن در کارتن استفاده کنید.

 باربری و اتوبار اتی ساز به شما توصیه می کند هنگامی که قصد اثاث کشی دارید تغییر آدرس خود را به ادارات مربوطه از جمله شرکت برق و شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت و … اطلاع دهید تا زمانیکه به خانه جدید نقل مکان می کنید همچنان به این خدمات دسترسی داشته باشید.  

کادر کاری باربری و اتوبار اتی ساز متشکل از خانم ها و آقایان باتجربه و آموزش دیده ای است که شما را در تمام مراحل جابجایی کمک خواهند کرد. شما می توانید تعداد افرادی را که برای کمک نیاز دارید انتخاب کنید. براساس تجربه های بدست آمده خانم ها کار بسته بندی و آقایان کار جابجایی را بهتر انجام می دهند.

اگر شما در خانه ای مستاجر هستید قبل از جابجایی به تمیز کردن خانه بپردازید. نظافت خانه برای جلوگیری از شکایت احتمالی مستاجران جدید و یا صاحب خانه است. همچنین تمیز و ضدعفونی کردن خانه خودتان باعث می شود در هزینه کردن صرفه جویی کنید. 

حمل و نقل کالاها در سراسر شهر معمولا با کامیون صورت می گیرد. باربری و اتوبار اتی ساز دارای کامیون های کوچک، متوسط و بزرگی است که برای حمل و نقل بارها و اثاثیه های مختلف به کار می آیند. باربری و اتوبار اتی ساز با ارائه خدمات باکیفیت بالا، خدمات حمل و نقل حرفه ای و قیمت های مناسب در هر زمان و مکان آماده قبول درخواست های شما است.