باربری و اتوبار اختیاریه

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار اختیاریه

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار اختیاریه به عنوان یکی از زیر مجموعه های باربری آسایش بار تهران فعالیت می کنید تا شهروندان ساکن در این منطقه با راحتی هرچه بیشتر کار انتقال و حمل و جابجایی وسایل و اثاثیه خود را به پرسنل مجرب این باربری بسپارند. باربری اختیاریه آماده می باشد تا خدمات خود را از تمامی نقاط مختلف شهر تهران به سایر مناطق دیگر این شهر و حتی به شهرستان های مختلف حمل نماید. باربری و اتوبار اختیاریه باتوجه به تجربیاتی که در زمینه  جابجایی اثاثیه دارد آماده می باشد تا در کنار خدمات مختلف و متنوعی که انجام می دهد خدمات مربوط به بسته بندی وسایل و مراحل تخلیه و چینش لوازم و اثاثیه را هم برای مشتریان خود ارائه نماید.

بسته بندی در باربری و اتوبار اختیاریه

شرکت های باربری مختلفی در شهر تهران هستند که کار جابجایی اثاثیه و حمل بار را انجام می دهند اما خب باید بگوییم که باربری و اتوبار اختیاریه به دلیل سابقه و تجربه ای که در ای زمینه دارد آماده می باشد تا به صورت حرفه ای و بسیار ویژه ای کار بسته بندی اثاثیه را برای مشتریان خود انجام دهد. مهم ترین مرحله در هر اثاث کشی بخش بسته بندی می باشد.

بسته بندی در باربری و اتوبار اختیاریه به صورت زیر انجام می شود :

بسته بندی وسایل و اثاثیه در باربری اختیاریه به صورت جداسازی وسایل و دسته بندی آن ها در هر بخش انجام می شود به این معنی که قبل از هرچیزی وسایل مربوط به هر بخش مانند آشپزخانه، اتاق خواب، پذیرایی و… را از هم تفکیک می کنند تا کار بسته بندی وسایل راحت تر انجام شود و از به وجود آمدن شلختگی جلوگیری شود.

پس از جدا سازی و تفکیک وسایل کارگران باربری اختیاریه با قرار دادن اثاثیه در کارتن ها و جعبه های محکم و استفاده از چسب ها و فوم و نایلون های محکم شروع به بسته بندی دقیق و حرفه ای وسایل می نمایند. باربری اختیاریه با به کارگیری آخرین متدهای روز دنیا و تجهیزات پیشرفته ای که دارد مرحله مربوط به بسته بندی وسایل را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام می دهد.

هزینه های باربری در باربری و اتوبار اختیاریه

عوامل بسیار زیادی در هزینه های مربوط به باربری و اثاث کشی نقش دارد که در این جا به برخی از این عوامل اشاره خواهیم داشت. باربری و اتوبار اختیاریه یکی از ارزان ترین باربری هایی می باشد که تخفیفات ویژه ای را هم برای مشتریان خود در نظر گرفته است. باربری آسایش بار تهران با ارائه ی تخفیفات 25% که برای مشتریان خود در نظر گرفته است به عنوان یکی از بهترین باربری ها و منصف ترین باربری ها در ارائه ی قیمت های مربوط به حمل بار در تهران می باشد.

هزینه های مربوط به باربری و اتوبار اختیاریه باتوجه به طول مسافت جابجایی بین مناطق و یا شهرستان موردنظر محاسبه می شود. تمامی قیمت های ارائه شده به مشتریان در باربری اختیاریه بر اساس نرخ مصوبه اتحادیه باربری می باشد، یکی از هدف های باربری و اتوبار اختیاریه به دست آوردن و جلب رضایت 100% مشتریان می باشد در باربری اختیاریه تهران هیچ نوع هزینه اضافی از مشتری دریافت نمیگردد پس با خیالی آسوده و راحت کار حمل بار اثاثیه خود را به باربری و اتوبار اختیاریه تهران بسپارید.

ماشین های باربری و اتوبار اختیاریه

باربری اختیاریه در تهران دارای ماشین های سنگین جهت حمل بار وسایل بزرگ و سنگین می باشد و همچنین دارای ماشین های سبک و کوچکی مانند سرویس های وانت بار و نیسان بار می باشد تا جهت حمل بارهای شما با حجم کم و اندازه های کوچک تر با وزن پایین تر از آن ها استفاده کنید.

باربری آسایش بار تهران از معدود باربری هایی می باشد که از لحاظ سرویس های مختلف و ماشین های حمل بار در تهران می باشد که تنوع دارد. تمامی ماشین های حمل بار در باربری و اتوبار اختیاریه دارای پوشش موکت کاری شده می باشند تا از آسیب رسیدن و وارد شدن صدمه  ضربه به لوازم و اثاثیه موجود در ماشین جلوگیری شود.

پیشنهاد آسایش بار تهران

همانطور که می دانید کار جابجایی و حمل اثاثیه نیازمند دقت و توجه بسیار زیادی می باشد انجام دادن این کار را نباید به هر شخص و یا شرکت نابلد و کم تجربه ای بسپارید باربری آسایش بار تهران به ویژه شعبه باربری و اتوبار اختیاریه در تهران در طی مدت ها فعالیت خود در این زمینه توانسته است توانایی های خود را به مشتریان خود به اثبات برساند. باربری آسایش بار تهران همواره بر این موضوع تاکید دارد که همیشه از چند روز قبل از تصمیم و اقدام به کار اثاث کشی و جابجایی با شماره تلفن های موجود بر روی صفحات موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان ومشاوران ما در باربری اختیاریه ارتباط برقرار کرده تا تاریخ و روز باربری را مشخص کرده و نکات و مواردی را که باید قبل از انجام کار باربری انجام دهید را به شما بگویند. در نهایت آرامش کار جابجایی و حمل بار خود را به باربری و اتوبار اختیاریه بسپارید.