باربری و اتوبار اقدسیه

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار اقدسیه

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار اقدسیه یکی دیگر از شعبات باربری آسایش بار می باشد که در شهر تهران واقع شده است و برای راحتی و سهولت هرچه بیشتر افراد ساکن در منطقه اقدسیه و محدوده های اطراف آن به وجود آمده است شما می توانید جهت انجام خدمات حمل اثاثیه، باربری و بسته بندی وسایل خود با ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن نیرو و پرسنل خود را جهت انجام هرچه سریع تر کار باربری و سایر خدمات لازم بفرستیم. انتخاب باربری مطمئن و قابل اعتماد یکی از آن کارهایی می باشد که باید با حوصله و سر فرصت انجام شود تا لطمه و آسیبی به وسایل و لوازم شما وارد نشود.

دلیل انتخاب باربری و اتوبار اقدسیه

همانطور که در بالا به این موضوع اشاره کردیم باربری اقدسیه به جهت تسهیل کارهای اثاث کشی برای ساکنین منطقه اقدسیه تاسیس شده است. دلایل بسیار زیادی وجود دارد که باربری اقدسیه را به عنوان یک باربری خوب انتخاب کنیم از جمله این دلایل می توانیم به :

– عملکرد عالی و باکیفیت

– بهره گیری از نیروهای ورزیده و افراد باتجربه

– استفاده از تجهیزات و وسایل درجه یک جهت بسته بندی 

– به کارگیری ماشین های حمل بار تازه و ایمن

– استخدام و به کارگیری از رانندگان حرفه ای

تمامی این موارد برای یک جابجایی ایمن و بدون مشکل مهم می باشد اولین موردی که باربری اقدسیه به آن توجه می کند و به آن اهمیت می دهد سالم تحویل دادن وسایل و اثاثیه از مبدا تا مقصد می باشد. 

خدمات شبانه روزی باربری و اتوبار اقدسیه :

گاهی اوقات برای برخی از مشتریان این سوال به وجود آمده است که آیا باربری اقدسیه در ساعات مختلف خدمات ارائه می دهد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که بله باربری اقدسیه خدمات خود را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل ارائه می نماید.

یکی از مواردی که باعث محبوبیت باربری آسایش بار تهران شده است این موضوع می باشد چون بسیاری از افراد تمایل دارند که در ایام تعطیل کار باربری خود را انجام دهند.

هزینه باربری به چه عواملی بستگی دارد ؟

در تعیین میزان مبلغ و نرخ باربری چند عامل مختلف موثر می باشند که در این میان می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1. نوع سرویس انتخابی شما   2. طول مسافت   3. سرعت و محدود بودن زمان 

باربری اقدسیه همواره به فکر منافع مشتریان خود بوده است اتوبار اقدسیه برای اینکه شما اثاث کشی راحت تری داشته باشید به شما چند توصیه می کند :

– قبل از جابجایی لوازم الکترونیکی اتصالات آنها را بررسی کنید و از نحوه اتصال کابل ها عکس بگیرید تا در صورت وصل مجدد آن ها در محل جدید دچار مشکل نشوید.

– از خرید مواد خوراکی به مقدار زیاد در روزهای نزدیک به جابجایی بپرهیزید چون امکان دارد که چند روزی طول بکشد تا شما سیستم سرمایشی و یخچال خود را روشن کنید به همین دلیل تمامی مواد غذایی شما فاسد می شود.

یک نکته که بد نیست در این جا به آن اشاره داشته باشیم بحث درباره بسته بندی می باشد یکی از نکاتی که در هنگام بسته بندی باید به آن توجه داشت درست بستن جعبه و کارتن ها در پایان کار می باشد بهتر است در زمان بستن جعبه و کارتن از نوار چسب های محکم و خوبی استفاده کنید. این نکته را به این دلیل بیان کردیم چون در برخی از مواقع بعضی از افراد هستند که می خواهند خودشان کار بسته بندی را انجام دهند و در زمان تماس با باربری اقدسیه درخواست نیرو برای انجام کار بسته بندی نمی کنند و کارگر و نیرو را فقط برای جابجایی و حمل بار می خواهند در این صورت باید به موضوع بسته بندی بسیار توجه داشت.

سایر خدمات باربری و اتوبار اقدسیه 

یکی دیگر از ویژگی های باربری اقدسیه که خیال مشتریان را از بابت جابجایی هرچه بیشتر راحت کرده است استفاده از بیمه باربری می باشد. با ارائه بیمه باربری این تضمین به شما داده می شود که در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان جابجایی و حمل اگر آسیبی به وسایل شما برسد بیمه خسارت به وجود آمده را جبران می کند.

یکی دیگر از مواردی که باید در این جا به آن اشاره کنیم اتحادیه می باشد، تمامی خدمات انجام شده در باربری اقدسیه از جمله دریافت مبلغ، بررسی سوابق پرسنل و…. تحت نظارت اتحادیه باربری انجام می شود.

پیشنهاد آسایش بار تهران

چنانچه شما در خود منطقه اقدسیه نمی باشید می توانید با تماس با باربری اقدسیه و یا مشاهده منو دیگر باربری ها در صفحه اصلی سایت از سایر مناطقی که در محدوده اقدسیه می باشند اطلاع پیدا نمایید. همچنین پیشنهاد می کنیم که حتما از چند روز قبل که تصمیم به انجام کار باربری می گیرید بهتر است با باربری اقدسیه تماس بگیرید.

به چند دلیل باربری اقدسیه این پیشنهاد را می دهد یکی از دلایل آن رزرو نوبت و تاریخ روزی می باشد که شما تصمیم به جابجایی می گیرید. دلیل بعدی برای انجام امور بسته بندی با صبر و حوصله و دقت بیشتر می باشد. ما این قول را به شما می دهیم که در صورت رعایت این نکات به هیچ وجه هیچ مشکلی برای اثاثیه شما در حین جابجایی پیش نمی آید.