باربری و اتوبار امامت

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار امامت
22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار امامت ،برخی از افراد در طول زندگی خود هیچگاه جابه جا نمی شوند. برخی دیگر اما به دنبال پبدا کردن شغل، خانه، محیط و یا حتی آب و هوای بهتر چندین بار جابه جا می شوند. این جابه جا شدنها در کنار هیجانی که از محیط جدید ایجاد می شود نگرانی ها و دردسرهایی نیز دارد. این نگرانی ها می تواند بابت جمع آوری وسایل و بسته بندی آنها باشد. باربری و اتوبار امامت به منظور تسهیل این قبیل کارها تاسیس گشته است. باربری واتوبار امامت با تجهیزات بروز و کامل باربری که در اختیار دارد آماده حمل بار در تهران و از تهران به سایر شهرستان ها می باشد. 

شاید برای شما پیش بیاید که نیاز فوری به خدمات باربری داشته باشید. در این موقعیت با باربری و اتوبار امامت تماس بگیرید. اتوبار امامت خدمات خود را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته برای ساکنین منطقه امامت ارائه کرده است.

باربری امامت قبل از بار زدن لوازمتان آنها را به صورت رایگان بیمه می کند. در صورت وارد شدن خسارت به اثاثیه هایتان در هنگام جابه جایی میتوانید خسارت خود را از بیمه پس بگیرید.

ابتکار، نوآوری و خدمات با کیفیت را باربری امامت تجربه کنید.  باربری و اتوبار امامت با برنامه ریزی صحیح سعی در منظم و درست انجام شدن کارها را دارد. 

هزینه باربری

هزینه باربری در اتوبار امامت با توجه به نرخ تصویب شده توسط اتحادیه حساب می شود. نرخ باربری به سه عامل بستگی دارد:

1. نوع سرویس: متناسب با حجم بار و با توجه به فصل جابه جایی وسیله نقلیه مناسب انتخاب می شود. نوع وسیله نقلیه بر روی هزینه های باربری تاثیر می گذارد.

2. مسافت تا مقصد: بسته به اینکه می خواهید حمل و نقل درون شهری باشد یا برون شهری و اینکه مسافت طی شده از مبدا تا مقصد چقدر است هزین ها متفاوت است.

3. سرعت جابه جایی: براساس مدت زمانی که شما د نظر دارید و سرعت جابه جایی می تواند قیمت ها را تحت تاثیر قرار دهد.

ایمنی و امنیت یکی از نکات مهم در جابجایی است. ماشین های این باربری فضای مناسبی برای قرار دادن انواع مختلفی از کالاها و بسته بندی ها از جمله موارد چوبی، کارتن، ظروف شکستنی و… دارند. همچنین فضای قابل حمل برای بارهای سنگین نیز وجود دارد و برای بارگیری لوازم سنگین تجهیزات ویژه ای در نظر گرفته شده است. باربری و اتوبار امامت 

باربری و اتوبار امامت به شما توصیه می کند در روزهای نزدیک به جابه جایی از خرید مواد غذایی و خوراکی به مقدار زیاد خودداری کنید در صورتی که ناگزیر به خرید شدید حتما این موضوع را به کارکنان این باربری اطلاع دهید تا از کارتونهای مخصوص مواد غذایی استفاده نمایند. این کارتونها مانع از فاسد شدن مواد خوراکی می شوند. 

قبل از جابجایی باید کامیون مناسبی را اجاره کنید. برای اجاره کامیون دو نکته را در نظر داشته باشید. ابتدا حجم بارهایتان را به دقت محاسبه کنید و متناسب با آن کامیون اجاره کنید تا بتوانید به راحتی در یک مرحله جابجا شوید. نکته دوم اینکه در انتخاب شرکت باربری دقت داشته باشید شرکتی را انتخاب کنید که هم هزینه های پایین و مقرون به صرفه ای داشته باشد و هم خدمات باکیفیتی را ارائه دهد. باربری و اتوبار امامت در این زمینه قطعا بهترین انتخاب است. 

چگونه هزینه های جابجایی راکاهش دهیم:

باربری و اتوبار امامت به شما توصیه می کند که کار بسته بندی لوازم خود را یا به باربری و اتوبار امامت بسپارید و یا اگر مایل هستید کار بسته بندی را خودتان انجام دهید حتما از باربری امامت راهنمایی بگیرید زیرا بسته بندی غیر اصولی باعث کاهش سرعت جابجایی می شود. کاهش سرعت جابجایی خود سبب افزایش هزینه های حمل و نقل می شود. در باربری و اتوبار آسایش بار شعبه امامت هزینه های اثاث کشی از لحظه قرارگیری ماشین درب منزل شما حساب می شود.