باربری و اتوبار اندیشه

باربری اندیشه | اتوبار اندیشه | وانت تلفنی اندیشه

 باربری و اتوبار اندیشه آماده می باشد تا خدمات و فعالیت های خود را در زمینه ی جابجایی، حمل و اثاث کشی انواع وسایل و کالاهای مختلف به مشتریان خود در اندیشه و محدوده ی اندیشه ارائه نماید. مسلما هر فرد و هر خانواده ای در طول زندگی خود نیازمند خدمات باربری و اتوبار می باشند، اگر سلامت کالا و اثاثیه برایتان مهم است پس بهتر است یک انتخاب درست در این زمینه داشته باشید، باربری اندیشه در خدمت شما می باشد تا این کار را در نهایت دقت و به درستی برایتان انجام دهد. باتوجه به سابقه و تجربه ای که باربری اندیشه در طی سال ها فعالیت خود به دست آورده است شما می توانید با خیال راحت اطمینان کنید و از صفر تا صد مراحل جابجایی و اثاث کشی را به دست افراد حرفه ای حاضر در این باربری بسپارید.

باربری اندیشه

ارائه ی خدمات به تمامی مراکز و سازمان ها

باربری و اتوبار اندیشه در خدمت تمامی ادارات، شرکت ها و سازمان ها در تهران می باشد تا کار باربری و حمل و نقل را برای آنها انجام دهد. باربری اندیشه قابلیت ارسال بار به سایر شهر های ایران را نیز دارد. اگر شما صاحب یک فروشگاه و یا مغازه در محدوده اندیشه می باشید و یا صاحب نمایشگاه می باشید و به کار باربری و حمل بار نیاز دارید پیشنهاد می کنیم که از خدمات حرفه ای باربری اندیشه استفاده کنید.

یکی از مواردی که هر فردی در زمان حمل بار و جابجایی اثاثیه برایش مهم می باشد و اهمیت دارد اعتماد و اطمینان به شرکت باربری است. شرکت آسایش بار تهران این نام و آوازه را به راحتی به دست نیاورده است با گذشت زمان در طول سال ها فعالیت و همچنین انجام درست و صحیح مراحل مختلف باربری و حمل بار و تعهد به انجام کار به روش اصولی و درست باعث شده است تا بتواند اعتماد مشتریان خود را در این زمینه جلب نماید و به دست بیاورد.

ارائه ی جدیدترین خدمات بسته بندی 

شاید با دیدن این عنوان و خواندن این تیتر تعجب کنید که آیا امکان دارد خدمات بسته بندی از روش های جدیدی انجام شود چون باور بیشتر افراد بر این می باشد که برای بسته بندی یک وسیله و یا یک اثاثیه فقط یک یا چند جعبه و کارتن و مقداری چسب کافی است اما باید بگوییم که به این شکل نیست. باربری و اتوبار اندیشه به صورت مداوم در حال بررسی بسته بندی از روش های اروپایی می باشد و به همین دلیل توانسته است که از روش های مختلف بسته بندی به روش بابل رپ و استرچ رپ برای بسته بندی کالا و اثاثیه ی مشتریان خود استفاده کند.

مهم ترین مرحله در هر جابجایی مرحله بسته بندی می باشد چنانچه این مرحله به درستی انجام نشود در طول مسیر جابجایی امکان دارد که برای وسایل و اثاثیه ی شما مشکلات و خسارت جبران ناپذیری به وجود بیاید. باربری اندیشه از تجهیزات و وسایل بسیار باکیفیت و استانداردی برای بسته بندی اثاثیه ی شما استفاده می کند که از جمله ی آن ها می توان به کارتن های تازه و محکم، فوم، نایلون، مشما، نوار چسب و….. اشاره کرد. پس از مرحله ی بسته بندی با استفاده از یک ماژیک و یا یک برچسب محتویات موجود در کارتن بر روی جعبه نوشته می شود تا در زمان تخلیه و چینش وسایل مشکلی به وجود نیاید. 

خدمات بسته بندی

تنوع در ماشین های حمل بار 

یکی از مواردی که اغلب اوقات مشتریان ما در ارتباط با آن سوال دارند نوع ماشین های حمل بار می باشد. باید در اینجا بگوییم که باربری و اتوبار اندیشه از بهترین و مجهزترین ماشین های حمل بار جهت جابجایی و حمل اثاثیه ی شما استفاده می کند که از جمله ی آن ها می توان به کامیون، خاور، وانت، نیسان و…… اشاره کرد. انتخاب درست و صحیح نوع ماشین حمل بار در جابجایی می تواند تاثیر بسیار زیادی در به سلامت رسیدن اثاثیه به مقصد را داشته باشد.

باربری اندیشه پیشنهاد می کند در صورتیکه مقدار وسایل و یا اثاثیه ی کمی برای حمل و یا جابجایی دارید که دارای وزن و یا حجم زیادی نمی توانید از سرویس وانت تلفنی اندیشه استفاده کنید. نکته ای که درباره ی ماشین های حمل بار در باربری و اتوبار اندیشه وجود دارد این می باشد که تمامی خودروهای حمل بار موجود در این باربری دارای اتاقک و سقف می باشند و بدنه ی بخش داخلی آن ها با استفاده از پتو، موکت و ….. پوشش داده شده است تا در زمان حمل بار مشکلی برای اثاثیه ی شما پیش نیاید. ماشین های حمل بار در باربری اندیشه به صورت روزانه بررسی می شوند تا در صورت داشتن هرگونه نقص و یا مشکلی از حرکت دادن آن ها جلوگیری شود.

باربری و اتوبار اندیشه قابلیت حمل و جابجایی انواع وسایل سنگین از جمله : ساید بای ساید، بوفه، گاو صندوق و…. را دارد، بدون نگرانی کار خود را به کارگران ماهر و خبره ما بسپارید. 

سایر خدمات باربری و اتوبار اندیشه

خدمات ما در باربری اندیشه بسیار زیاد و متنوع می باشد شما باید باتوجه به نوع کاری که قرار است انجام دهید از این خدمات بهره مند شوید.

یکی از خدمات باربری و اتوبار اندیشه ارائه ی بیمه نامه به مشتریان می باشد با در دست داشتن برگه ی بیمه در صورتی که در طول مسیر جابجایی هرگونه مشکل و یا آسیبی برای هرکدام از وسایل شما به وجود بیاید می توانید خسارت وارد شده را از شرکت بیمه دریافت نمایید پس از بابت این موضوع لازم نیست که نگران باشید با خیال راحت و آسوده کار خود را به ما بسپارید.

یکی دیگر از خدمات باربری اندیشه تنوع داشتن در پرسنل می باشد شما می توانید از پرسنل خانم جهت انجام کارهای بسته بندی وسایل خود استفاده کنید و از پرسنل آقا هم جهت حمل بار و جابجایی وسایل استفاده کنید. 

در ارتباط با هزینه های باربری باید در این جا به دو نکته اشاره داشته باشیم اول اینکه تمامی مبالغ دریافتی از مشتری بر اساس قیمت های مصوب اتحادیه باربری در تهران می باشد به همین دلیل باربری اندیشه نمی تواند به هیچ وجه مبلغ و یا وجه اضافه ای را از شما دریافت نماید در صورت مشاهده ی هرگونه تخلف و یا دریافت مبلغ اضافه ای می توانید از طریق اتحادیه پیگیر شکایت خود شوید.

مورد بعدی که در ارتباط با قیمت های باربری وجود دارد ارائه ی تخفیفات 25% توسط شرکت باربری آسایش بار تهران به مشتریان می باشد مهم نیست که شما ساکن کدام یک از مناطق شهر تهران می باشید تخفیف های در نظر گرفته شده برای شما شامل تمامی مناطق و حتی باربری به شهرستان ها هم می شود. اگر به دنبال یک باربری ارزان در تهران می باشید پیشنهاد می کنیم باربری و اتوبار اندیشه را انتخاب نمایید.

کافی است با ما تماس گرفته و از کارشناسان و مشاوران ما بخواهید تا بهترین خدمات و سرویس ها را برای شما ارسال کنند. هدف ما جلب رضایت و اعتماد از سوی مشتریان می باشد.