باربری و اتوبار شهید باقری

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار شهید باقری

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942باربری و اتوبار شهید باقری به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته آماده ارائه خدمات باربری به همشهریان ساکن در این منطقه می باشد. خدمات باربری شهید باقری توسط اتحادیه باربری در تهران تایید و به رسمیت شناخته شده است. باربری آسایش بار تهران در تمامی مناطق متنوع شهر تهران شعبه های مختلفی را تاسیس کرده است و به همین دلیل راحتی و رفاره را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا در هر منطقه ای از تهران که ساکن هستید بتوانید از خدمات ما بهره مند شوید ما آماده می باشیم تا صفر تا صد خدمات خود را در زمینه ی حمل و جابجایی انواع وسایل و اثاثیه در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. با ما همراه باشید تا با سایر خدمات باربری و اتوبار شهید باقری بیشتر آشنا شوید.

شرکت های باربری بسیار زیادی در تهران وجود دارد که مشغول به ارائه ی خدمات به مشتریان و شهروندان تهرانی می باشند اما نحوه ی چگونگی ارائه ی خدمات و نمونه کارهایی که قبلا انجام داده اند بسیار مهم می باشد. شما می توانید از طریق مراجعه به وب سایت باربری آسایش بار هم از خدمات ما دیدن نمایید و هم نظرات مشتریان را پس از ارائه ی خدمات ما مشاهده نمایید.

با ماشین های حمل بار مختلف لوازمتان را جابجا کنید

خدمات باربری و اتوبار شهید باقری طیف بسیار وسیع و گسترده ای دارد باربری شهید باقری دارای کامیون های کوچک، متوسط و بزرگی می باشد که برای حمل و نقل بارها و وسایل مختلف از آن استفاده می کند. کارکنان باربری شهید باقری با تمام قوانین و مقررات مربوط به باربری آشنایی دارند و آماده ارائه خدمات حرفه ای و دوستانه به شما عزیزان می باشند. برخی از وسیله هایی که شما قصد جابجایی آن را دارید نیاز به حمل با ماشین های بزرگ ندارد به همین دلیل می توانید از سرویس وانت بار و نیسان بار آن را حمل و جابجا نمایید. وانت تلفنی شهید باقری آماده می باشد تا خدمات خود را در زمینه ی حمل بار وسیله ها و اثاثیه های نسبتا کوچک در اختیار شما قرار دهد با حمل بار به وسیله ی سرویس وانت تلفنی می توانید در میزان هزینه های باربری هم صرفه جویی داشته باشید. باربری شهید باقری به حفظ محیط زیست توجه ویژه ای دارد در همین راستا و برای کاهش آلودگی هوا سعی نموده تا از وسایل نقلیه ایی استفاده نماید که آلودگی کمتری را ایجاد می کنند.

بسته بندی اثاثیه و لوازمتان را به ما بسپارید

باربری و اتوبار شهید باقری به شما پیشنهاد می کند در صورتی که خودتان کار بسته بندی لوازم را انجام می دهید حتما از کارتن های محکم و مناسب استفاده کنید تا دچار ضرر نشود. همچنین متناسب با حجم کارتن در آن لوازم بچینید نه کمتر و نه بیشتر برای جلوگیری از بیرون ریختن لوازم هم می توانید از نوارچسب محکم برای بستن درب کارتن استفاده کنید.

انتقال به خانه ای جدید نیاز به کارهایی مانند جمع آوری لوازم، خرید جعبه، بسته بندی کالاها، اجاره کامیون و کمک دیگران دارد. اگر این مسائل به درستی انجام گیرد بهترین جابجایی را تجربه خواهید کرد. باربری و اتوبار آسایش بار شعبه شهید باقری تمام این کارها را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهد.

با پیروی کردن از چند مرحله ساده به راحتی می توانید لوازم خود را به روش ایمنی بسته بندی کنید.

1. از جعبه هایی برای بسته بندی استفاده کنید که متناسب با اندازه و وزن لوازم شما باشد.

2. برای بسته بندی لوازم سنگین تر از کارتن های 5 لایه و مخصوص استفاده کنید.

3. اگر از جعبه ای مجددا استفاده می کنید مطمئن شوید سالم است و کیفیت آن بالا است.

سایر خدمات باربری شهید باقری شامل چه مواردی می شود؟

ایمنی و امنیت یکی از نکات مهم در جابجایی است شما برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به اثاثیه هایتان به بیمه باربری نیاز دارید. باربری و اتوبار شهید باقری تمام اثاثیه های شما را قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می نماید. شما می توانید اطمینان پیدا کنید در صورت وارد شدن هرگونه خسارتی به لوازمتان هزینه های مربوطه از طرف بیمه به شما بازگردانده می شود. باربری و اتوبار شهید باقری همراه همیشگی شما

باربری شهید باقری یکی از شرکت هایی است که در زمینه باربری موفق عمل کرده است. این باربری از قبل با در نظر گرفتن مبدا و مقصد حمل و نقل، حرکت را در مسیری که سریع و ایمن است برنامه ریزی می کند با این کار صرفه جویی زیادی در زمان و هزینه ها صورت می گیرد. زیرا با دانستن مسیر حرکت از قبل مسافت جابجایی و مدت زمان آن کاهش می یابد. هرچقدر مسافت و زمان کمتر باشد هزینه ها نیز کمتر است. 

سعی ، تلاش و هدف باربری شهید باقری به دست آوردن رضایت مشتریان و ارائه ی خدمات حرفه ای و باکیفیت به مشتریان می باشد. اگر به دنبال شرکت باربری می باشید که با کمترین قیمت بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نماید از خدمات ما بهره مند شوید شرکت باربری آسایش بار تهران با ارائه ی تخفیفات 25% آماده می باشد تا خدمات خود را در اختیار تمامی مشتریان خود قرار دهد. فرقی نمی کند که قرار است حمل بار به شهرستان داشته باشید و یا در شهر تهران تخفیفات ما شامل همه ی شما عزیزان خواهد شد.

با استفاده از باربری اسنپ در زمان صرفه جویی کنید

از جمله خدماتی که باربری و اتوبار شهید باقری در اختیار مشتریان خود قرار داده است ارائه ی خدمات اسنپ بار ارزان در تهران و باربری اسنپ می باشد باربری آسایش بار تهران به عنوان یکی از اولین شرکت های باربری در تهران افتخار دارد که خدمات باربری اسنپ را در اختیار مشتریان خود و شهروندان تهرانی قرار دهد. با استفاده از اپلیکیشن اسنپ می توانید خدمات مختلفی که باربری اسنپ در آن ارائه خواهد داد را مشاهده کنید و سپس اقدام به تعیین تاریخ و روز مناسب جهت حمل و جابجایی اثاثیه نمایید. اسنپ بار تهران و باربری اسنپ مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله ی این موارد می توان به انتخاب نوع خدمات ، تعداد کارگران موردنیاز ، تعیین نوع ماشین حمل بار و…… اشاره کرد.