باربری و اتوبار بلوار کوهک

باربری بلوار کوهک | اتوبار بلوار کوهک | وانت تلفنی بلوار کوهک

باربری و اتوبار بلوار کوهک یکی از زیر شعبه های شرکت باربری آسایش بار تهران می باشد که آماده می باشد فعالیت خود را در زمینه ی حمل و جابجایی انواع اثاثیه و وسایل مختلف در شهر تهران و همچنین سایر شهرستان های مختلف به مشتریان ساکن در این منطقه و یا محدوده بلوار کوهک ارائه نماید. اگر در منزل مسکونی ساکن هستید و یا نه در محل کارتان در مغازه و یا شرکت و سازمانی هستید که نیاز به خدمات باربری دارید می توانید باربری بلوار کوهک را به عنوان یک باربری مطمئن و ایمن انتخاب نمایید. اگر دلتان می خواهد با سایر خدماتی که باربری و اتوبار بلوار کوهک ارائه می دهد بیشتر آشنا شوید پیشنهاد می کنیم که تا پایان این مطلب را مطالعه نمایید تا با سایر خدمات باربری ما در تهران بیشتر آشنا شوید.

صفر تا صد بسته بندی اثاثیه را به ما بسپارید

در صورتی که تایم کافی برای بسته بندی وسایل و اثاثیه خودتان ندارید، تیم باربری و اتوبار بلوار کوهک آماده می باشد تا این خدمت را به سرعت و با دقت برای شما انجام دهد. باربری بلوار کوهک تمامی وسایل کار بسته بندی را از جمله جعبه و کارتن استاندارد، چسب، طناب و …. را تهیه نموده تا با استفاده از تجهیزات باکیفیت بسته بندی اثاثیه را به صورت حرفه ای و تخصصی انجام دهد. موضوع بسیار مهمی که در اثاث کشی بسیار اهمیت دارد انجام نحوه ی درست و اصولی بسته بندی می باشد. باربری بلوار کوهک برای هر وسیله ای که قرار است حمل و جابجا شود بسته بندی مخصوص به خود را دارد به عنوان مثال بسته بندی یک ظرف شیشه ای و کریستالی با بسته بندی یک وسیله ی چوبی مانند بوفه و میز نهارخوری متفاوت از هم می باشد. 

باربری و اتوبار بلوار کوهک برای بسته بندی لباس های شما از کارتن های رگال دارد استفاده می کند به همین دلیل لباس های شما در طول جابجایی به هیچ وجه آسیبی نمی بیند و حتی چروک و یا کثیف نخواهد شد چون با نایلون های مخصوصی لباس های شما به صورت کامل پوشش داده خواهد شد و سپس در کارتن و جعبه قرار می گیرد. شما می توانید برای انجام مراحل بسته بندی اثاثیه از پرسنل خانم حاضر در باربری بلوار کوهک استفاده کنید چون تجربه ثابت کرده است که خانم ها در انجام مراحل بسته بندی دقت، صبر و حوصله ی بیشتری دارند. 

باربری بلوار کوهک

حمل و ارسال بار به شهرستان 

اگر نیاز به خدمات باربری از شهر تهران به سایر شهرهای دیگر داشته باشید، اتوبار بلوار کوهک کاملاً آماده می باشد تا با یک تیم حرفه‌ای و متخصص و در خدمت شما عزیزان باشد. لازم نیست که از بابت این موضوع نگرانی داشته باشید ما اثاث شما را صحیح و سالم به شهرستان مقصدتان می‌رسانیم. باربری بلوار کوهک با استفاده از خودروهای حمل بار مجهز و مخصوصی که برای باربری به شهرستان دارد آماده می باشد تا از مبدا موردنظر وسایل و اثاثیه را در ایمن ترین جاده ها و مسیرها همراه با رانددگان کاملا ماهر و حرفه ای جابجا نماید. حمل بار و اثاثیه به شهرستان برای افرادی که به دلیل نوع شغل و کسب و کاری که دارند در طول سال برای انتقالی هم که شده است امکان دارد پیش بیاید به همین دلیل پیشنهاد می شود که در این مواقع با باربری و اتوبار بلوار کوهک استفاده کنید.

حمل و جابجایی اثاثیه و کالاهای مختلف در تمامی نقاط مختلف شهر تهران علاوه بر شهرستان های دیگر هم وجود دارد به عنوان مثال امکان دارد شما در منطقه ی میرداماد ساکن باشید و بخواهید وسیله ای را از این منطقه به شهرک غرب ارسال نمایید کافی است که فقط با شرکت باربری آسایش بار تهران تماس حاصل نمایید تا کار شما را انجام دهد.

نحوه محاسبه ی هزینه های باربری 

هزینه هایی که از مشتری دریافت می گردد بستگی به مسافت و خدمات درخواستی می باشد اما این موضوع وجود دارد که تمامی هزینه ها بر اساس تعرفه اتحادیه باربری و اتوبار در تهران می باشد. تعداد کارگران موردنیاز، نوع ماشین حمل بار، میزان طول مسافت از مبدا تا مقصد و…… می تواند بر میزان محاسبه ی هزینه های دریافتی از مشتریان تاثیرگذار باشد به همین دلیل شما می توانید قبل از انجام خدمات باربری و حمل بار محاسبه ای بر هزینه های خود داشته باشید. یکی از مواردی که باعث محبوبیت باربری و اتوبار بلوار کوهک در بین مشتریان شده است ارائه ی قیمت های مناسب با تعرفه ی اتحادیه و تخفیفات 25% می باشد. این تخفیفات شامل تمامی مناطق تهران خواهد شد. اگر به دنبال یک باربری ارزان، ایمن و مطمئن می باشید پیشنهاد می کنیم که باربری بلوار کوهک در تهران را انتخاب نمایید.

سایر خدمات باربری و اتوبار بلوار کوهک

برای جابجایی راحت تر، شما نیاز به کارگران و باربرهای حرفه‌ای دارید که بتوانند با نهایت دقت و سرعت کار باربری را درست و مرتب انجام نمایند و در عین حال، به وسایل و اثاثیه با ارزش و حساس شما صدمه یا آسیبی وارد نکنند. تمامی کارگران باربری بلوار کوهک برای این کار آموزش دیده‌اند و با مهارت خاصی که دارند آماده می باشند صفر تا صد کارهای اثاث کشی را از لحظه ی بارگیری تا زمان تخلیه و چینش برای شما عزیزان انجام دهند.

وانت تلفنی بلوار کوهک آماده می باشد تا وسایل و اثاثیه ی کوچک، کم حجم و کم وزن مشتریان خود را حمل و جابجایی نمایید. باربری و بلوار کوهک دارای خودروهای حمل بار متنوعی می باشد تا باتوجه به میزان اثاثیه ای که برای حمل و جابجایی نیاز است از آن استفاده شود. تمامی خودروهای حمل بار موجود در باربری بلوار کوهک دارای سقف و پوشش مناسب بدنه می باشند تا در طول مسیر جابجایی آسیبی به وسایل شما وارد نشود.

یکی دیگر از خدمات باربری بلوار کوهک ارائه و صدور بیمه نامه برای مشتریان می باشد با در دست داشتن برگه ی بیمه شما می توانید در صورت به وجود آمدن هرگونه خسارت احتمالی ضرر و زیان به وجود آمده را از بیمه دریافت نمایید. در صورت داشتن هرگونه سوال، نظر، انتقاد، پیشنهاد و…… می توانید با کارشناسان و مشاوران حاضر در باربری و اتوبار بلوار کوهک در ارتباط باشید ما به صورت شبانه روزی و 24 ساعته آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان محترم می باشیم.