باربری و اتوبار بهبودی

باربری بهبودی

باربری بهبودی | اتوبار بهبودی | وانت تلفنی بهبودی

باربری و اتوبار بهبودی یکی از شعبات فعال و مطمئن شرکت باربری آسایش بار در تهران می باشد که آماده ارائه خدمات حمل و جابجایی انواع مختلف اثاثیه و لوازم ادارای، مسکونی، مغازه و…… می باشد. باربری و اتوبار آسایش بار در تمامی نقاط تهران (جنوب، شمال، مرکز، و غرب تهران) جهت حمل و نقل اسباب و اثاثیه منازل، ادارات، فروشگاه ها، شرکت ها و…. آماده خدمت رسانی می باشد و حاضر می باشد از صفر تا صد کارهای مربوط به جابجایی را به بهترین شکل ممکن با استفاده از بهترین پرسنل و باکیفیت ترین وسایل انجام دهد.

بیشتر افرادی که در شهر تهران ساکن می باشند و بیشتر مناطق آن آشنایی دارند می دانند که ایستگاه اتوبوس و BRT بهبودی یکی از معروف ترین و مشهورترین ایستگاه ها در شهر تهران می باشد که بسیار پر رفت و آمد می باشد و در طول روز افراد زیادی در خیابان بهبودی تردد می کنند. اما باید به این موضوع هم اشارده داشته باشیم که شاید مغازه ها و فروشگاه های مختلفی در خیابان بهبودی وجود داشته باشد اما در محدوده خیابان بهبودی تهران و منطقه های نزدیک به آن منازل مسکونی زیادی وجود دارند که نیازمند کار باربری می باشند. شاید برخی از افراد باشند که آشنایی زیادی با محله ای که در آن ساکن هستند نداشته باشند و نیازمند شرکت باربری مطمئن باشند تا کار حمل بار و وسایل خود را با خیال راحت به ان ها بسپارند به همین دلیل باربری بهبودی در تهران یک گزینه مناسبی می باشد که می توانید آن را انتخاب کنید تا کار اثاث کشی را برای شما عزیزان انجام دهند.

مجهز به ماشین های حمل بار مجهز و متنوع

باربری بهبودی دارای سرویس حمل بار وانت بار و نیسان بار می باشد، در صورت تمایل و باتوجه به اندازه وسیله مورد نظری که دارید می توانید از این خودروها جهت حمل بار خود استفاده نمایید. بیشتر باربری هایی که در سطح تهران وجود دارند دارای ماشین های حمل بار بزرگ مانند کامیون و خاور می باشند و امکان دارد فردی بخواهد لوازم کمی را مانند یک میز و یا یک دست مبل جابجا کند و ماشین حمل بار بزرگ نیاز نداشته باشد در این موقع شما می توانید از سرویس وانت تلفنی بهبودی استفاده کنید. باربری و اتوبار بهبودی آماده می باشد تا به صورت شبانه روزی و 24 ساعته خدمات خود را به مشتریان محترم باربری آسایش بار تهران ارائه نمایند. تمامی خودروهای حمل بار حاضر در باربری بهبودی روزانه و به طور مرتب توسط تعمیرکاران باتجربه بررسی می شوند و در صورت وجود هرگونه مشکلی آن را درست و سپس در اختیار باربری قرار می دهند تا خدمات ارائه دهد.

” باربری و اتوبار بهبودی سعی در جلب رضایت و اعتماد مشتریان دارد “

خدمات ویژه بسته بندی باربری بهبودی

باربری بهبودی از بهترین پکیج ها جهت بسته بندی وسایل شما استفاده می نماید، اتوبار بهبودی برای بسته بندی وسایل تقسیم بندی های جداگانه ای را در نظر گرفته است، مثلا برای بسته بندی وسایلی که شکستنی می باشند از محکم ترین کارتن ها و چسب ها استفاده می نماید. 

در صورتی که شما نیازمند کارگر خانم باشید، می توانید با باربری و اتوبار بهبودی تماس بگیرید، چون یکسری از کارها هستند که خانم ها بهتر می توانند از عهده آن بر بیایند. استفاده از جعبه های بسیار مقاوم و محکم و به کارگیری فوم و نایلون جهت پوشش وسایل و اثاثیه یکی دیگر از خدمات ارزنده باربری بهبودی می باشد. جهت راحتی حال و رفاه هرچه بیشتر مشتریان یک سری برچسب ها و ماژیک های مخصوص در نظر گرفته شده است تا نام وسایل موجود در داخل کارتن بر روی آن نوشته شود تا در زمان چینش وسایل دچار مشکل نشوید و کارها با سرعت بهتر و بیشتری انجام شود.

ارائه خدمات آنلاین همراه با تخفیف

یکی از مواردی که باعث محبوبیت باربری بهبودی در بین سایر باربری ها در تهران شده است ارائه تخفیفات 25% می باشد که برای تمامی مناطق مختلف شهر تهران آن را در نظر گرفته است همچنین برای ارسال بار به شهرستان هم این تخفیف اعمال خواهد شد به همین دلیل است که می گوییم باربری بهبودی یک باربری ارزان و مطمئن در تهران می باشد. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که منظور از باربری آنلاین چیست اما در پاسخ به این سوال باید بگوییم که باربری و اتوبار بهبودی دارای خدمات باربری اسنپ، اسنپ بار ارزان و اسنپ بار تهران می باشد که کار مشتری را بسیار راحت کرده است و می تواند از طریق تلفن همراه هوشمند اپلیکیشن موردنظر را بر روی تلفن همراه خود نصب نماید و از خدمات آنلاین و اینترنتی باربری در تهران در محل کار و یا منزل استفاده کند.

با استفاده از اپلیکیشن اسنپ شما می توانید تاریخ روز باربری، نوع خدمات درخواستی، تعداد کارگران موردنیاز، تجهیزات موردنیاز و….. را انتخاب کنید این موضوع برای مواقعی که شما به وب سایت آسایش بار و یا ماره تلفن های باربری بهبودی دسترسی ندارید یک انتخاب و یک گزینه بسیار خوب و کاربردی و مناسب می باشد.