باربری و اتوبار تهرانسر

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار تهرانسر

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار تهرانسر مفتخر است که در خدمت همشهریان ساکن منطقه تهرانسر باشد، باربری تهرانسر آماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و آنلاین به همشهریان ساکن این منطقه می باشد.

باربری تهرانسر آماده جابجایی کالا و اثاثیه شما در سطح شهر تهران در تمامی مناطق آن و همچنین شهرستان ها می باشد. باربری آسایش بار تهران یکی از بهترین و مطمئن ترین شرکت های باربری می باشد که توانسته است اعتماد و رضایت مشتریان خود را به دست بیاورد.

اگر می خواهید یک جابجایی ایمن و بدون دردسر داشته باشید پیشنهاد می کینم که باربری تهرانسر را برای حمل و جابجایی وسایل خود انتخاب کنید.

باربری و اتوبار تهرانسر آماده می باشد تا تمامی وسایل و لوازم بزرگ و کوچک و سبک و سنگین مشتریان را در نهایت دقت و توجه به شکل کاملا مناسب و اصولی جابجا نماید.

حمل و جابه جایی وسایل و اثاثیه سنگین 

یکی از خدمات ارزنده باربری و اتوبار تهرانسر جابجایی بارهای سنگین مانند پیانو، یخچال، میز نهارخوری، کمد، بوفه و … می باشد.

کادر کاری باربری تهرانسر با استفاده از تجهیزات بسیار عالی و باکیفیتی از جمله موکت و ضربه گیر اطراف وسایل را کاملا پوشانده تا از به وجود آمدن خسارت به وسایل در زمان حمل و جابجایی جلوگیری شود.

همانطور که می دانید جابجایی اثاثیه نیازمند یک سری از موارد می باشد که در صورت رعایت نکردن این موارد مشکلات متعددی برای اثاثیه پیش می آید به ویژه در زمان حمل وسایل سنگین و بزرگ، نیروهای حاضر به کار در باربری تهرانسر بسیار باتجربه و حرفه ای می باشند و قابلیت این را دارند که بسیار راحت وسایل بزرگ و سنگین را بدون به وجود آمدن پیش آمد و مشکلی جابجا نمایند.

آیا لوازم شما شامل کالاهای شکننده و سنگین، حساس به دما و… می باشند که نیاز به مراقبت بیشتر دارند هستند؟ نگران نباشید اتوبار تهرانسر خدمات باربری در تهران و راه حل های مناسبی را برای این مواقع در نظر گرفته است.

کارکنان باربری و اتوبار تهرانسر با تمام قوانین و مقررات مربوط به باربری آشنایی دارند و آماده ارائه خدمات حرفه ای و دوستانه به شما هستند.

در صورتی که مقدار بار کمی برای جابجایی دارید می توانید از سرویس وانت بار و نیسان بار، باربری تهرانسر استفاده کنید. 

نحوه بسته بندی اثاثیه در باربری و اتوبار تهرانسر

یکی از موارد بسیار مهمی که برای باربری تهرانسر بسیار مهم می باشد و به آن اهمیت می دهد نحوه بسته بندی درست و اصولی می باشد همانطور که همه ی شما عزیزان می دانید این روزها به دلیل وجود ویروس کرونا و شیوع آن در بین مردم افردی که قصد دارند کار جابجایی و اثاث کشی را انجام دهند از این موضوع ترس دارند که در زمان بسته بندی و یا حمل بار مشکلی برای خودشان و یا خانواده آن ها پیش بیاید. اما باید این مژده را به مشتریان محترم باربری تهرانسر در تهران بدهیم که کارگران، رانندگان و تمامی پرسنل آماده به کار در باربری و اتوبار تهرانسر با استفاده از مواد ضدعفونی کننده و شوینده و همچنین استفاده از لباس های مخصوص، ماسک، دستکش و….. در نهایت سلامت وسایل شما را ضدعفونی کرده و به شکل کاملا تمیز کار بسته بندی وسایل را برای شما انجام خواهند داد پس لازم نیست که ترس به دلتان راه دهید.

در زمان حمل و بسته بندی باید چه مواردی رعایت شود ؟

موارد بسیار زیادی وجود دارد که در زمان اثاث کشی باید به آن توجه داشت و رعایت این موضوع هم به مشتری بستگی دارد و هم به شرکت باربری در تهران که انتخاب می کنید.

رعایت اصول اولیه مانند بسته بندی صحیح و درست وسایل می تواند نقش بسیار اساسی و مهمی در یک جابجایی بدون نقص داشته باشد، شما می توانید خودتان با استفاده از وسایل مخصوص بسته بندی کار بسته بندی را انجام دهید و یا در صورت تمایل می توانید انجام این کار را به باربری تهرانسر بسپارید تا با استفاده از تجهیزات فوق العاده باکیفیت با روش های روز دنیا عملیات بسته بندی را برای شما انجام دهند.

استفاده از کارتن ها و جعبه های مقاوم، چسب های محکم، فوم و نایلون و….. می تواند شما را در بسته بندی صحیح و اصولی کمک کند.

یکی دیگر از مواردی که باید در زمان جابجایی اثاثیه به آن توج داشت دسته بندی وسایل می باشد منظور از دسته بندی این می باشد که وسایل شکستنی را به صورت جداگانه و مواد غذایی و خوراکی را از هم جدا کرده تا در زمان بسته بندی دچار مشکل نشوید.

یکی دیگر از کارهایی که پیشنهاد می شود حتما آن را انجام دهید تمیز کردن محل جدید و مکان جدید می باشد با انجام این کار خیالتان راحت می باشد که وسایل شما در محل تمیزی تخلیه شده است به ویژه در این زمان که مشکل بیماری و ویروس کرونا وجود دارد رعایت موارد بهداشتی امری ضروری می باشد.

باربری خوب چه قوانینی را باید رعایت کند ؟

حتما در زمانی که شرکت باربری موردنظر را انتخاب می کنید باید به یک سری از موارد دقت داشته باشید از جمله این موارد باید به اتحادیه اشاره کرد حتما به این موضوع توجه داشته باشید که باربری که انتخاب می کنید تحت نظارت اتحادیه فعالیت کند دلیل توجه به این موضوع این می باشد که تمامی قوانین و مقررات لازم را رعایت می کند و نمی تواند هزیته های اضافی را از مشتری دریافت کند. تمامی فعالیت های انجام شده در باربری تهرانسر تحت نظارت اتحادیه می باشد.

یکی دیگر از مواردی که باید به آن دقت داشت بیمه می باشد باربری تهرانسر تمامی وسایل شما را بیمه می نماید تا در صورت بروز هرگونه خسارت و یا مشکلی بیمه آن را به شما پرداخت نماید، پس با خیال راحت و بدون نگرانی می توانید کار حمل وجابجایی اثاثیه را به باربری تهرانسر بسپارید.

ارائه خدمات اینترنتی ارزان

بله درست است باربری آسایش بار در تهران جهت رفاه حال مشتریان خود خدمات ویژه ای را برای آن ها در نظر گرفته است یکی از این خدمات ارائه خدمات باربری به صورت اینترتی و اسنپ بار می باشد همچنین با ارائه تخفیفات 25% که در نظر گرفته است می توان گفت که باربری تهرانسر یکی از باربری های ارزان در سطح شهر تهران می باشد البته ناگفته نماند که این تخفیف ویژه برای تمامی مناطق مختلف در تهران از سعادت آباد و زعفرانیه گرفته تا پونک و شهرک غرب در نظر گرفته شده است و شامل تمامی مناطق مختلف تهران می شود.

پیشنهاد آسایش بار

باربری آسایش بار همواره به فکر راحتی و آسایش مشتریانش می باشد به همین دلیل پیشنهاد می کند که حتما چند روز قبل از اقدام به کار اثاث کشی نوبت های خود را رزرو کرده و تاریخ جابجایی را تعیین نمایند تا با مشکلی مواجه نشوند. با برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوران حاضر در باربری آسایش بار تهران می توانید سوالات، نظرات و پیشنهادات خود را با آن ها مطرح نمایید تا پاسخ شما عزیزان را بدهند. باربری آسایش بار تهران 24 ساعته آماده شنیدن صدای گرم شما مشتریان گرامی می باشد.