باربری و اتوبار توانیر

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار توانیر

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار توانیر در تهران با دارا بودن تجهیزات به روز در زمینه اثاث کشی و باربری آماده حمل بار از تهران به تمامی نقاط مختلف تهران و همچنین ارسال بار به شهرستان می باشد. اگر به دنبال شرکت باربری می باشید که خدمات ویژه و حرفه ای را به شما ارائه نماید و در زمینه ی خدمات مربوط به اثاث کشی مطمئن و قابل اعتماد باشد پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات باربری و اتوبار آسایش بار تهران می باشد.

قبل از اینکه بخواهید تصمیم به جابجایی اثاثیه و لوازم بگیرید باید قبل از هرکاری شرکت باربری را انتخاب کنید باتوجه به مشاهده ی خدمات و نمونه کارهای شرکت باربری توانیر در تهران شما می توانید بدون داشتن نگرانی و دغدغه ای آن را انتخاب کنید و از خدمات متنوع و مختلفی که برای مشتریان خود در نظر گرفته است بهره مند شوید.

خدمات ارائه شده در باربری و اتوبار توانیر

باربری توانیر با داشتن کادری مجرب و کارا در کوتاه ترین زمان ممکن کالا و اثاثیه شما همشهریان ساکن در منطقه توانیر و محدوده ی آن را بسته بندی و جابجا می کنند. باربری و اتوبار توانیر با ارائه بیمه نامه رایگان در زمان جابه جایی هر گونه خسارات وارده از سوی کادر کاری باربری توانیر را بر عهده گرفته و به صورت تمام و کمال خسارات را پرداخت می کند. 

اگر به دنبال باربری ارزان و ایمن هستید ما به شما باربری و اتوبار توانیر را پیشنهاد می کنیم. با اعتماد به ما جابجایی راحت و متفاوتی را تجربه کنید. باربری توانیر همواره به فکر منافع مشتریان خود است. در همین راستا تمام سعی خود را در جهت محدود کردن خسارت های ناشی از جابجایی و کم کردن هزینه های باربری انجام میدهد. این باربری در روزهای نزدیک به ایام جابجایی تخفیف های یژه ای را برای مشتریان خود در نظر می گیرد. 

باربری و اتوبار توانیر همواره به دنبال از بین بردن خطرات، اشتباهات گران قیمت و مهمتر از همه تاخیر در اثاث کشی است. باربری توانیر پایین ترین و مقرون به صرفه ترین نرخ های موجود در بازار را بدست آورده که برای مشتریان این باربری بسیار مفید ست. کار را به کاردان بسپارید، باربری و اتوبار توانیر از صفر تا صد کارهای اثاث کشی را برای شما انجام میدهد. این باربری بهره مند خانم ها و آقایان با تجربه و امانت دار است. شما می توانید تعدا افرادی را که برای کمک نیاز دارید انتخاب کنید. با انتخاب باربری و اتوبار توانیر اثاث کشی متفاوتی را تجربه کنید. 

انتخاب خودروی مناسب جهت حمل بار 

باربری و اتوبار آسایش بار شعبه باربری توانیر برنامه نظارت بر امنیت حمل و نقل را برای پیشبرد خدمات حمل و نقل امن، قابل اعتماد و عادلانه از طریق پیروی کردن از قانون و مقرراتی که توسط اتحادیه حمل و نقل و باربری تعیین شده است را اجرا می کند. این باربری هر روز ایمنی وسایل نقلیه را بررسی می کند تا از سالم بودن آنها مطمئن شود. 

باتوجه به حجم و اندازه وسیله و اثاثیه ای که قرار است جابجا کنید می توانید خودروی حمل بار را انتخاب کنید باربری توانیر علاوه بر کامیون، خاور و ماشین های حمل بار بزرگ دارای سرویس وانت بار هم می باشد به همین دلیل باربری توانیر به شما پیشنهاد می کند در صورتی که میزان وسیله و اثاثیه ی کمی برای حمل و جابجایی دارید می توانید از سرویس وانت تلفنی توانیر استفاده کنید. خدمات وانت تلفنی توانیر به صورت شبانه روزی می باشد.

انواع کارتن مورد استفاده برای بسته بندی در باربری و اتوبار توانیر

انواع وکیوم (فوم ضربه گیر، سلفون) مخصوص لوازمی که نیاز به ضربه گیری دارند.

لایف پک که برای بسته بندی مرتب و تمیز لباس استفاده می شود.

ساک رختخواب 3 لایه و زیپ دار

کارتن 5 لایه ی فوق العاده مستحکم

چرا باربری و اتوبار آسایش بار؟

پیدا کردن یک شرکت باربری خوب برای اثاث کشی سریع و ارزان در تهران می تواند یک کار دشوار و پیچیده باشد. مخصوصا اگر این اولین بار است که با اثاث کشی روبه رو می شوید. باربری توانیر یکی از شرکت هایی است که در زمینه باربری موفق عمل کرده است. این باربری از قبل با در نظر گرفتن مبدا و مقصد حمل و نقل، حرکت را در مسیر یکه سریع و ایمن است برنامه ریزی می کند.

باتوجه به بازخوردی که باربری و اتوبار توانیر توانسته از مشتریان خود بگیرد باید بگوییم که 90% مشتریان این باربری در تهران میزان رضایت خود را از خدمات انجام شده توسط این باربری اعلام کرده اند. پس با مشاهده ی نظرات سایر مشتریان می توانید به این موضوع دست پیدا کنید که خدمات انجام شده توسط باربری توانیر بدون مشکل بوده است.

یکی از موارد دیگری که باعث شده است بیشتر شهروندان تهرانی باربری و اتوبار آسایش بار را به عنوان یک باربری ارزان و منصف انتخاب کنند تخفیفات 25% می باشد که برای تمامی مناطق مختلف تهران در نظر گرفته است با استفاده از این تخفیفات شما می توانید با یک قیمت بسیار مناسب یک اثاث کشی عالی، ارزان و بدون نقص داشته باشید.

 ارائه ی خدمات باربری به روش اینترنتی

با تغییر روش و سبک زندگی افراد باربری و اتوبار توانیر به فکر رفاه حال مشتریان خود افتاد و به همین دلیل خدمات باربری به روش آنلاین و اینترنتی را به مشتریان خود ارائه داده است. باربری آنلاین در تهران با عنوان باربری اسنپ، اسنپ بار تهران و اسنپ بار ارزان شناخته شده است. با انتخاب باربری اسنپ شما می توانید علاوه بر مشاهده ی نمونه کارهای انجام شده، روز و تاریخ جابجایی، تعداد کارگران موردنیاز، نوع خدمات درخواستی، جنسیت کارگران و….. را انتخاب کنید.

با نصب اپلیکیشن اسنپ بر روی تلفن همراه هوشمند خود می توانید به راحتی در زمان و هزینه های باربری صرفه جویی نمایید و علاوه بر آن طول مسیر جابجایی از مبدا تا مقصد را رصد کنید و مشاهده نمایید تا در صورت هرگونه اتفاق و پیش آمد حادثه ای در طول مسیر از اتفاقات پیش آمده مطلع شوید. کارشناسان ومشاوران حاضر در باربری توانیر آماده شنیدن نظرات، انتقادات، پیشنهادات از سوی مشتریان خود می باشند چون تنها هدف باربری و اتوبار توانیر به دست آوردن رضایت مشتریان و جلب اعتماد آن ها می باشد.