باربری و اتوبار جمشیدیه

باربری جمشیدیه

باربری جمشیدیه | اتوبار جمشیدیه | وانت تلفنی جمشیدیه

باربری و اتوبار جمشیدیه به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در سراسر تهران بزرگ، آماده است تا به بهترین شیوه از صفر تا صد خدمات بسته بندی، جابجایی و اثاث کشی را برای شهروندان محترم ساکن در منطقه جمشیدیه تهران انجام دهد.

شما می توانید با یک تماس مزایا و شرایط ویژه زمان اسباب کشی را به میل خود انتخاب نمایید. باتوجه به اینکه افراد زیادی در منطقه جمشیدیه تهران ساکن می باشند به همین دلیل شرکت آسایش بار تهران تصمیم گرفته است تا یکی از شعبات باربری خود را در این منطقه تاسیس نماید تا شهروندان خیابان جمشیدیه از این خدمات بهره مند شوند.

توضیحی درباره منطقه جمشیدیه تهران

جمشیدیه نام یکی از محله های شمال شهر تهران می باشد که در منطقه شمیرانات تهران واقع شده است و به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد دارای آب و هوای بسیار عالی و خوبی می باشد که برای افرادی که دارای بیماری های ریه ای هستند و یا مشکلات تنفسی دارند یک انتخاب بسیار خوب و مناسب می باشد. یکی از مواردی که باعث شهرت و محبوبیت منطقه جمشیدیه تهران شده است وجود بوستان و پارک جمشیدیه می باشد.

خیابان جمشیدیه خیابان اصلی این محله می‌باشد که از سمت جنوب از خیابان نیاوران آغاز شده است و تا ‌‌‌بخش شمالی پارک جمشیدیه در ادامه پیدا کرده است. خیابان جمشیدیه از سمت خیابان نیاوران تا خیابان فیضیه به صورت یک‌ طرفه به سمت جنوب می باشد و از خیابان فیضیه تا پارک جمشیدیه به صورت دوطرفه می‌باشد.

بسته بندی اثاثیه در باربری جمشیدیه به چه صورت انجام می شود؟

باربری و اتوبار جمشیدیه برای بسته بندی اثاثیه و لوازم شما از کارتن های بسیار باکیفیت و بسیار مقاوم که 5 لایه می باشند استفاده می کند با استفاده از این کارتن ها این اطمینان به شما داده می شود که بدون هیچ مشکلی و با استفاده از بهترین تجهیزات و بهترین وسایل بسته بندی اثاثیه ی شما انجام می شود. 

باتوجه به نوع ظرف و نوع وسیله ای که قرار است بسته بندی آن برای شما انجام شود باربری جمشیدیه از فوم، نایلون، مشما، روزنامه، چسب و…… استفاده می کند به همین دلیل بسته بندی یک ظرف کریستالی و شیشه ای با بسته بندی یک وسیله ی چوبی و فلزی با یکدیگر متفاوت می باشد. کار بسیار جالبی که باربری و اتوبار جمشیدیه جهت جلوگیری از آشفتگی و بهم ریختگی اثاثیه انجام داده است استفاده از برچسب و علامت بر روی کارتن می باشد با نوشتن محتویات موجود در داخل کارتن در زمان تخلیه و چینش بار دچار مشکل نخواهید شد.

شما می توانید با استفاده از پرسنل (خانم و آقا) از خدمات بسته بندی حرفه ای برای اثاثیه ی خود بهره مند شوید به همین دلیل پیشنهاد می کنیم به جای اینکه خودتان کار بسته بندی را انجام دهید از تجربیات کارگران و پرسنل باربری جمشیدیه استفاده کنید.

باربری جمشیدیه  

” بدون نگرانی و دغدغه حمل بار اثاثیه خود را به باربری جمشیدیه بسپارید “

خدمات ارائه شده در باربری و اتوبار جمشیدیه

باربری و اتوبار جمشیدیه تمامی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته ( حتی ایام تعطیل ) به صورت 24 ساعته به مشتریان خود ارائه می نماید. باید در این جا به این موضوع هم اشاره داشته باشیم که خدمات وانت تلفنی جمشیدیه به صورت شبانه روزی و 24 ساعته انجام می شود.

حمل اثاثیه شما با خاور های مسقف و موکت کاری شده مخصوص اسباب کشی انجام می شود که در کنار این مدل از خودروها شما می توانیداز سرویس وانت بار و نیسان بار، باربری جمشیدیه استفاده کنید. بهترین خودروی حمل بار جهت حمل اثاثیه ی کم وزن و کم حجم شما استفاده از سرویس وانت تلفنی جمشیدیه می باشد.

یکی از خدمات بسیار عالی که باعث به وجود آمدن اطمینان خاطر مشتریان باربری و اتوبار جمشیدیه شده است ارائه بیمه باربری می باشد با استفاده از بیمه نامه باربری در صورتی که مشکلی برای اثاثیه و یا لوازم شما به وجود بیاید تمامی خسارت و ضررهای به وجود آمده از طریق بیمه نامه باربری به صورت کامل جبران خواهد شد.

باتوجه به این موضوع که فعالیت های انجام شده در باربری و اتوبار جمشیدیه تحت نظارت اتحادیه باربری در تهران می باشد به همین دلیل قیمت های ارائه شده به مشتریان طبق مقررات مصوب شده از سوی اتحادیه می باشد و به هیچ وجه مبلغ اضافی و وجه اضافی از مشتری دریافت نخواهد شد. عواملی که بر روی قیمت باربری تاثیر گذار می باشند می توان به نوع ماشین حمل بار، نوع خدمات درخواستی، تعداد کارگران و افراد موردنیاز و…… اشاره کرد.

استفاده از خدمات باربری اینترنتی

با استفاده از جدیدترین نوع خدمت ارائه شده توسط باربری و اتوبار جمشیدیه باید بگوییم که باربری اسنپ و اسنپ بار در تهران و اسنپ بار ارزان در اختیار مشتریان باربری و اتوبار جمشیدیه قرار داده شده است تا از خدمات باربری نوین به صورت آنلاین و اینترنتی بهره مند شوید. با نصب اپلیکیشن باربری اسنپ بر روی تلفن همراه خود می توانید با استفاده از اسنپ بار از طول مسیر جابجایی حمل بار از مبدا تا مقصد جدید مطلع باشید و از اتفاقات طول مسیر در جاده و راه باخبر شوید. تمام سعی و تلاش شرکت باربری آسایش بار تهران سرعت عمل در انجام کار و دقت در انجام کار می باشد. با توجه به میزان سابقه و تجربه ای که باربری جمشیدیه در طول سال ها فعالیت خود توانسته است به دست بیاورد شما می توانید با اطمینان خاطر و بدون نگرانی کار حمل بار خود را به باربری و اتوبار جمشیده در تهران بسپارید.