باربری و اتوبار جوزانی

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار جوزانی

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار جوزانی یکی از زیر شعبه های شرکت باربری آسایش بار تهران می باشد که آماده می باشد خدمات خود را در زمینه ی حمل و جابجایی بار و انواع اثاثیه در شهر تهران و همچنین حمل بار به سایر شهرستان ها به مشتریان خود در منطقه جوزانی و محدوده جوزانی ارائه نماید. در صورتی که نیاز به خدمات اثاث کشی و باربری در تهران می باشید می توانید از خدمات باربری جوزانی در این منطقه بهره مند شوید. اگر ساکن محدوده جوزانی هستید و در همین روزها قرار است که اسباب کشی کنید این شرکت باربری با داشتن تجربه کافی در زمینه اسباب کشی و حمل بار در محدوده جوزانی به صورت فعال آماده است خدمات اثاث کشی منزل و باربری را به شما ارائه بدهد. 

تایم کاری باربری و اتوبار جوزانی

باربری جوزانی به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته با هدف بهبود انجام سرویس دهی در تهران به سبکی درست در خدمت شما خواهد بود، این موسسه با تجربه ای که در این امر دارد می تواند در تمامی مراحل باربری شما را همراهی کند. در صورتی که در ایام تعطیلات رسمی مانند عید نوروز و یا فصل تابستان نیاز به خدمات باربری در تهران دارید می توانید با یک تماس تلفنی با باربری جوزانی تاریخ و روز جابجایی را تعیین نمایید تا کارگران ماهر و باتجربه ی این باربری در اسرع وقت در محل موردنظر حاضر شوند.

انجام بسته بندی اثاثیه به صورت حرفه ای   

باربری و اتوبار جوزانی با ارائه خدمات در حوزه بسته بندی کلیه اسباب و اثاثیه منزل شما را بسته بندی کرده و کار بسته بندی را به صورت کاملا تخصصی برای شما انجام خواهد داد ، بسته بندی اثاثیه منزل با توجه به وسایل شما و نوع اسباب و اثاثیه شما بسته بندی خواهد شد ، افرادی که در خصوص حمل بار و اسباب کشی در باربری جوزانی فعالیت می کنند افرادی خوش اخلاق و دوره دیده هستند و در کار خودشان متخصص هستند و می توانند بهترین ها را برای اسباب کشی منزل و یا محل کار شما به وجود بیاورند. 

ما برای هر یک از وسایل و اثاثیه ی شما عزیزان بسته بندی مخصوص را داریم همچنین بسته بندی اثاثیه و وسایل محل کار و منزل شما با استفاده از بهترین و باکیفیت ترین کارتن ها و تجهیزات انجام خواهد شد. پوشش وسایل و اثاثیه ی شما قبل از این که در داخل جعبه و کارتن قرار بگیرد با استفاده از روزنامه، فوم، نایلون، مشما و….. انجام خواهد شد تا در طول مسیر جابجایی آسیبی به وسایل و اثاثیه ی شما وارد نشود.

لازم به ذکر است که بگوییم اگر نیاز داشته باشید کار بسته بندی را خودتان انجام بدهید باربری جوزانی تمامی وسایل مورد نیاز را برای بسته بندی و حمل اثاثیه منزل شما ارسال خواهد کرد ، این وسایل شامل موارد زیر خواهند شد :

– ضربه گیر های حبابدار

– چسپ های میکرون بالا

– کارتن های سه لایه و پنج لایه برای بسته بندی کردن سایر وسایل منزل

– سلفون های مخصوص اسباب کشی

– کارتن های رگال دار که مخصوص بسته بندی کردن لباس هستند

– ساک های زیپ دار

حمل و جابجایی با ماشین های متنوع 

یکی از مواردی که تاثیر زیادی در به سالم رسیدن وسایل به مقصد دارد استفاده از ماشین حمل بار مناسب در زمان حمل و جابجایی می باشد. از ویژگی های باربری و اتوبار جوزانی که باعث محبوبیت آن در بین مشتریان می باشد وجود خودروهای حمل بار متنوع می باشد از جمله ی این موارد می توان به کامیون، خاور، وانت بار، نیسان و….. می باشد. این موضوع باعث شده است که افرادی که نیاز به خودروهای حمل بار کوچک دارند بتوانند از سرویس وانت بار و نیسان بار این باربری استفاده کنند.

باربری جوزانی پیشنهاد می کند که در صورتیکه قصد دارید وسایل و اثاثیه با میزان حجم و وزن کم را جابجا نمایید از خودروهای حمل بار کوچک این باربری استفاده کنید. شما می توانید وسایلی مانند یخچال فریزر، گاو صندوق، بوفه  و….. را با استفاده از سرویس وانت تلفنی جوزانی که به صورت شبانه روز آماده ی ارائه ی خدمات می باشد استفاده کنید.

سایر خدمات باربری جوزانی 

باربری و اتوبار جوزانی خدمات متنوعی را به عنوان یک باربری مطمئن به مشتریان خود ارائه کرده است که از جمله ی این موارد می توان به موارد زیر اشاره کرده است :

بیمه نامه : این موضوع یکی از مواردی می باشد که باعث شده است تا مشتریان باربری جوزانی با اطمینان خاطر بهتر و بیشتری به این باربری اعتماد کنند با در دست داشتن بیمه نامه شما می توانید در صورتی که هرگونه آسیب و یا مشکلی برای اثاثیه ی شما پیش بیاید خسارت و ضرر به وجود آمده را به صورت کامل از بیمه دریافت کنید.

ارائه ی تخفیفات ویژه : یکی از موارد دیگری که برای مشتریان بسیار مهم می باشد و اهمیت دارد میزان هزینه های باربری و حمل بار می باشد به همین دلیل باربری جوزانی تخفیفات 25% را برای مشتریان خود در نظر گرفته است این تخفیفات نه تنها برای این منطقه بلکه برای تمامی نقاط تهران و همچنین سایر شهرستان های دور و نزدیک می باشد. به همین دلیل می توانیم بگوییم که باربری آسایش بار یک باربری ارزان در تهران می باشد.

ارائه ی خدمات تحت نظر اتحادیه : در صورتی که فکر می کنید خدماتی که باربری و اتوبار جوزانی به شما ارائه داده است خوب نبوده است و یا اگر شکایتی از نحوه ی فعالیت پرسنل و کارگران دارید و یا تصور می کنید مبلغ گرفته شده از شما برای انجام خدمات مناسب نبوده است می توانید از طریق اتحادیه باربری در تهران شکایت خود را مطرح کنید و پیگیر آن شوید تا به شکایت شما رسیدگی شود.

اتوبار جوزانی برای ارائه خدمات تخصصی خود یک تیم حرفه ای و دوره دیده را برایتان ارسال می کند تا بهترین خدمات را به عنوان یک باربری خوب برای شما انجام بدهد. با تماس با شماره تلفن های موجود بر روی سایت شما می توانید با کارشناسان و مشاوران حاضر در باربری جوزانی ارتباط برقرار نمایید و سوالات، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با آن ها مطرح نمایید وانت تلفنی جوزانی و باربری جوزانی به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.