باربری و اتوبار حشمتیه

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار حشمتیه

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار حشمتیه یکی از بهترین باربری های شهر تهران می باشد که آماده انجام تمامی خدمات مختلف مربوط به جابجایی و حمل بار می باشد که با استفاده از جدیترین روش های روز دنیا و با استفاده از نیروهای زبده و آموزش دیده ای که دارد آماده می باشد تا از صفر تا صد کارهای مربوط به بسته بندی، حمل و جابجایی را برای شما انجام دهد. برای هر فردی و هر شخصی چه برای جابجایی وسایل منزل باشد و چه حمل وسایل یک مغازه و فروشگاه هم که شده برای یک بار هم که شده پیش آمده است که به کار باربری و حمل بار نیاز پیدا کند به همین دلیل بعد از تصمیم گیری برای جابجایی بهترین کار گشتن به دنبال شرکت باربری مطمئن و ایمن می باشد که به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی با دانش و تجربه ای که دارد اقدام به حمل بار و اثاث کشی لوازم شما کند. باربری آسایش بار تهران آماده می باشد تا به تمامی نقاط مختلف شهر تهران به ویژه خیابان حشمتیه و محدوده حشمتیه خدمات ارائه دهد.

برخی از افراد در طول زندگی خود هیچگاه جابجا نمی شوند برخی دیگر اما به دنبال یافتن شغل، محیط، خانه و یا حتی آب و هوای بهتر بارها جابجا می شوند. این تغییرات و جابجایی می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد اما قبل از این تغییرات برخی کارهای اثاث کشی باید صورت گیرد که ممکن است برای شما خسته کننده باشد. باربری و اتوبار حشمتیه  با بهره گرفتن از کادر مجرب و ناوگان حمل و نقل مجهز حمل و نقل ارزان، سریع و مطمئن بار شمار را تضمین می کند. باربری و اتوبار حشمتیه وسایل شما را در زمان مقرر شده و با رعایت نکات ایمنی به مقصد می رساند. هر خانواده ایرانی حداقل یک بار با اثاث کشی روبه رو بوده است برنامه ریزی برای جمع آوری و بسته بندی کالاها امری زمانبر و دردسرساز است. باربری حشمتیه از این مسئله کاملا آگاهی دارد لذا از صفر تا صد کارهای اثاث کشی از بسته بندی تا تخلیه بار و چینش لوازم در محل جدید را برای شما انجام می دهد. 

صرفه جویی در زمان و هزینه 

تا کنون در حمل و نقل و یا اثاث کشی دچار مشکل شده اید؟ کالای شما، وسایل منزلتان، محصولات تولیدی و یا هر آنچه را که قصد جابجایی آن را دارید دچار خسارت و خرابی ناشی از جابجایی شده است؟ آیا نگران هستید که وسایل خود را دوباره به باربری بسپارید؟ باربری و اتوبار حشمتیه ضمانت سلامت کالای شما تا زمان رسیدن به مقصد و تخلیه بار کاملا تضمین می کند. باربری حشمتیه جهت صرفه جویی در زمان، هزینه و جابجایی بدور از استرس قطعا بهترین انتخاب است. 

اگر تایم و فرصت کمی برای جابجایی وسایل و اثاثیه دارید باربری حشمتیه می تواند باتوجه به خدماتی که دارد و باتوجه به کارگران زبده ای که دارد با سرعت بالایی تمامی کارهای شما را که مربوط به خدمات بسته بندی و جابجایی می باشد را در مدت زمان کوتاهی در نهایت ایمنی و سلامت با دقت و توجه بالایی انجام دهد. باتوجه به تخفیفات 25% که باربری آسایش بار تهران برای تمامی مشتریان خود در نظر گرفته است شما می تونید با قیمت بسیار عادلانه ای کار حمل بار را به هر نقطه ای از تهران و هر شهری از ایران انجام دهید.

خدمات باربری و اتوبار حشمتیه شامل چه مواردی می شود؟

نگرانی سلامت کالا در هنگام تحویل یکی از دغدغه های اصلی مربوط به سفارش دهندگان و سفارش گیرندگان حمل و نقل بارها می باشد. آسایش بار این مشکل را حل کرده و بیمه حمل و نقل را به عنوان راه حلی برای این معذل انتخاب نموده است. با استفاده از بیمه باربری شما می توانید در صورت به وجود آمدن هرگونه خسارت و ضرر و زیان به وسایلتان هزینه را از شرکت بیمه دریافت کنید.

انتخاب نوع ماشین حمل بار یکی دیگر از خدمات باریری و اتوبار حشمتیه می باشد که باتوجه به میزان و حجم وسایل و اندازه و وزنی که دارد شما می توانید سرویس ماشین حمل بار خود را انتخاب کنید باربری حشمتیه مجهز به سرویس وانت تلفنی حشمتیه و نیسان بار می باشد تا در مواقعی که لوازم و بار کمی برای جابجایی دارید از این خودروهای کوچک جهت حمل بار استفاده کنید. وانت تلفنی حشمتیه به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد.

یکی دیگر از خدماتی که جدیدا باربری و اتوبار حشمتیه به سایر خدمات خود اضافه کرده است سرویس باربری اسنپ و اسنپ بار ارزان و اسنپ بار در تهران می باشد که باتوجه به خدماتی که امروزه بیشتر به صورت آنلاین و اینترنتی می باشد می تواند بسیار مفید و ارزشمند باشد شما می توانید از طریق نصب اپلیکیشن هوشمند باربری اسنپ بر روی تلفن همراه خود از خدمات آنلاین باربری در تهران بهره مند شوید. یکی دیگر از مزایای بسیار ویژه و ارزشمندی که اسنپ بار دارد مشاهده نمونه کارهای انجام شده و تعداد کارگران موردنیاز و سایر خدمات درخواستی دیگر می باشد.

باربری و اتوبار حشمتیه به شما توصیه می کند صورتحساب خود را بررسی کرده و از درست بودن موارد زیر در رسید کالای خود مطمئن شوید:

1. تعداد کالاهای حمل شده

2. خدمات در خواست شده

3. نوع وسیله نقلیه

بهترین مشاوره ای که باربری حشمتیه می تواند به شما بدهد، این می باشد که شما همیشه نسبت قیمت به کیفیت را ارزیابی کنید و تصمیم خود را بگیرید. همچنین فراموش نکنید که معمولا سخت ترین روزها برای حمل و نقل جمعه ها و تعطیلات است (چون اکثر مردم در این روزها اثاث کشی می کنند) بنابراین قبل از هر کاری به تقویم توجه داشته باشید و تاریخ مورد نظر خود را برای جابجایی رزرو کنید تا دچار مشکل نشوید.

کارشناسان و مشاوران باربری و اتوبار حشمتیه آماده شنیدن تمامی سوالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات از سوی شما می باشند تا شما را در جهت انجام یک جابجایی خوب و مطمئن راهنمایی کنند با تماس با شماره تلفن های موجود بر روی صفحه ی سایت باربری آسایش بار تهران می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.