باربری و اتوبار حصارک

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار حصارک

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

باربری و اتوبار حصارک با سالها تجربه در عرصه باربری مفتخر به ارائه خدمات حمل و جابجایی انواع اثاثیه و لوازم مختلف در تمامی نقاط مختلف تهران و همچنین ارسال بار به شهرستان های مختلف می باشد جهت رفاه حال و آسایش هرچه بیشتر شهروندان محترم ساکن در منطقه حصارک تهران باربری آسایش بار تهران یکی از شعبات باربری خود را با نام باربری حصارک در این منطقه تاسیس کرده است تا در صورت نیاز مشتریان به انجام خدمات حمل بار و اثاث کشی در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت این عزیزان آماده باشند تا خدمات خود را از مرحله صفر تا صد جابجایی به شما ارائه نمایند.

خدمات ویژه و منحصر به فرد باربری و اتوبار حصارک

باربری حصارک با چندین سال سابقه درخشان در صنعت حمل و نقل و با کادری ماهر و کاربلد، با سرویس دهی شبانه روزی و بدون تعطیلی در سریع ترین زمان آماده انجام خدمات به همشهریان گرامی و محترم می باشد. 

اتوبار حصارک باکارگران و پرسنل مجرب و آموزش دیده و همچنین با داشتن رانندگانی صبور و با حوصله جهت انجام یک اسباب کشی و اثاث کشی بدون استرس با بسته بندی بی نظیر توسط نیروهای مجرب و ورزیده، آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی می باشد. 

یکی از مهم ترین مراحل در یک جابجایی بدون مشکل نحوه و نوع بسته بندی اثاثیه می باشد و همچنین وسایل و تجهیزاتی که قرار است در این مرحله به کار برده شود. باربری حصارک با استفاده از بهترین جعبه ها و استاندارد ترین کارتن ها آماده می باشد تا تمامی وسایل آشپزخانه، اتاق خواب، پذیرایی و….. شما را چه شکستنی و حساس باشد و چه غیر شکستنی با جدیدترین متدهای روز دنیا بسته بندی کند تا در طول مراحل حمل و مسافت جابجایی مشکلی پیش نیاید.

یکی دیگر از خدمات ارزنده باربری و اتوبار حصارک ارائه بیمه نامه معتبر به مشتریان می باشد با این کار خیال شما از هرجهت راحت باشد که درصورتی که خسارتی از سوی باربری حصارک به وجود بیاید بدون کم و کاست ضرر و زیان شما جبران می شود. باتوجه به این موضوع که این روزها هرشخصی براساس قوانین دلخواه خود قیمت و مبلغ هزینه حمل بار و مراحل انجام جابجایی را تعیین می کند باید بگوییم که باربری و اتوبار حصارک باتوجه به نرخی که از سوی اتحادیه باربری های شهر تهران دریافت کرده است مبالغ را محاسبه می کند و به مشتریان خود ارائه می دهد. البته باید به این موضوع هم اشاره داشته باشیم که یکی از مواردی که باعث شهرت و محبوبیت شرکت آسایش بار تهران شده است ارائه تخفیفات 25% می باشد که برای مشتریان تمامی مناطق مختلف در تهران این تخفیف در نظر گرفته شده است.

به ما باربری و اتوبار حصارک اعتماد کنید و حمل بار خود را به ما بسپارید

انتخاب ماشین حمل بار باتوجه به میزان بار

یکی از مواردی که باعث شده است مشتریان از خدمات متنوع و مختلف باربری حصارک استقبال کنند انتخاب ماشین حمل بار باتوجه به اندازه، مقدار و حجم وسایل و اثاثیه می باشد شما می توانید در صورتی که میزان وسایل کمی برای جابجایی داشته باشید از سرویس وانت تلفنی حصارک و یا سرویس نیسان بار آن استفاده کنید تا در اسرع وقت در محل حاضر شوند و خدمات خود را به شما عزیزان ارائه نمایند. تمامی خودروهای حمل بار موجود در باربری حصارک کاملا مجهز، مسقف و سرپوشیده می باشند و اتاقک های بخش داخلی آن با فوم های مخصوصی پوشش داده شده تا مشکل و یا آسیبی برای وسایل شما عزیزان پیش نیاید. باربری و اتوبار حصارک مطمئن ترین و ایمن ترین باربری در تهران است که آماده می باشد از صفر تا صد کارهای حمل بار فروشگاه، محل کار، منزل و مغازه شما را انجام دهد.

ارائه خدمات باربری آنلاین به روش نوین

 همانطور که می دانید این روزها یکی از مشکلات بیشتر افراد کمبود زمان و نداشتن وقت کافی و مناسب برای انجام کارهای روزمره می باشد به همین دلیل به ناچار مجبور هستند برای روند سریع و پیش بردن کارهای خود از خدمات آنلاین و اینترنتی استفاده کنند و باربری آسایش بار تهران هم برای اینکه از این موضوع عقب نماند خود را با تکنولوژی همگام و همراه کرده و خدمات باربری به روش اینترنتی را در تهران بنا نهاده است تا مشتریان بتوانند ا استفاده از خدمات باربری اسنپ، اسنپ بار ارزان و مطمئن در تهران کارهای مربوط به جابجایی و حمل بار را انجام دهند برای انجام این کار لازم نیست که شما کار خاصی انجام دهید فقط کافی است اپلیکیشن باربری اسنپ را بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید و از طریق آن نمونه کارها، خدمات و کارهایی که باربری حصارک برای انجام یک اثاث کشی راحت، سریع و مطمئن انجام می دهد را مشاهده نمایید.

با انجام این کار هم در زمان و هزینه صرفه جویی کرده اید و هم می توانید سروی نوع حمل بار، تعداد کارگران موردنیاز و همچنین تاریخ و روز جابجایی را تعیین و مشخص نمایید.باربری و اتوبار حصارک نامی آشنا در باربری عصر نوین. در صورتی که نیاز به راهنمایی، مشاوره کمک و پاسخگویی به سوالات خود داشتید شما می توانید از طریق وب سایت اینترنتی آسایش بار تهران با شماره تلفن های باربری موردنظر خود تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان و مشاوران ما در باربری تهران جوابگوی شما عزیزان باشند ما آماده شنیدن انتقادات، نظرات و پیشنهادات سازنده و مفید از سوی مشتریان خود می باشیم هدف ما بهدست آوردن رضایت مشتریان می باشد.