باربری و اتوبار خاقانی

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار خاقانی22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

باربری و اتوبار خاقانی از بهترین باربری های شهر تهران می باشد که تحت نظارت باربری آسایش بار تهران آماده انجام تمامی خدمات مربوط به بسته بندی، حمل بار و جابجایی انواع اثاثیه با اندازه های مختلف به سراسر نقاط مختلف شهر تهران و تمامی شهرستان ها می باشد. برای هر فردی پیش آمده است که حداقل برای یک بار هم شده است در طول سال به شرکت باربری نیاز پیدا کند حال میخواهد برای جابجایی وسایل و اثاثیه منزل باشد یا حمل بار و وسایل شرکت، مغازه، فروشگاه، موسسه و…… انتخاب درست و مناسب شرکت باربری مطمئن و ایمن با قیمت مناسب و پرسنل حرفه ای و تجهیزات استاندارد می تواند در انجام درست یک اسباب کشی و اثاث کشی خوب به شما کمک کند. باربری خاقانی دارای خدمات بسیار متنوع و مختلفی می باشد که در ادامه به چند مورد از مهم ترین آن ها اشاره خواهیم داشت.

باربری و اتوبار آسایش بار مفتخر به ارائه خدمات باربری به صورت 24 ساعته برای ساکنین محله خاقانی تهران می باشد. این باربری به منظور تسهیل اثاث کشی برای همشهریان گرامی تاسیس شده است. شما می توانید با تماس با باربری و اتوبار خاقانی در هر ساعت از شبانه روز به خدمات باربری دسترسی داشته باشید. با اولین تماس شما کارکنان ما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر می شوند. 

مهم ترین ویژگی های باربری و اتوبار خاقانی

باربری و اتوبار خاقانی خود را در مقابل قانون و تمامی مشتریان خود مسئول می داند به همین دلیل اقدام به بیمه نمودن لوازم و اثاثیه قبل از بار زدن آنها به صورت رایگان کرده است. با بیمه شدن اثاثیه و وسایل در صورت وارد شدن آسیب به آنها در حین جابجایی می توانید تمامی خسارت های خود را از بیمه پس بگیرید. باربری و اتوبار خاقانی همواره به فکر منافع مشتریان خود می باشد. با ارائه بیمه نامه از سوی باربری موردنظر و در دست داشتن آن خیال شما از بابت یک اثاث کشی عالی و باکیفیت راحت می باشد.

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های باربری و اتوبار خاقانی تحت نظارت بودن آن توسط اتحادیه می باشد. تمامی کارها، فعالیت ها و قیمت های ارائه شده از سوی باربری خاقانی تحت نظارت اتحادیه باربری در تهران می باشد و به همین دلیل ملزم به رعایت تمامی قوانین و مقررات می باشد و نمی تواند هیچگونه وجه و یا مبلغ اضافی از مشتریان خود دریافت نماید. 

یکی دیگر از ویژگی های باربری خاقانی ارائه خدمات متنوع و مختلف می باشد از جمله ی این خدمات متنوع می توان به خدمات بسته بندی استاندارد، ماشین حمل بار متنوع، تخفیفات 25% و پرسنل خانم و آقا اشاره کرد. 

اعتماد به باربری و اتوبار خاقانی چه مزایایی برای شما دارد؟

سریع و آسان: آیا به کمک نیاز دارید؟ باربری خاقانی این جا می باشد تا به شما کمک کند کافیست با باربری خاقانی در تهران تماس بگیرید با یک تماس شما کارکنان ما برای ارائه خدمات به شما آماده هستند.

قابل اعتماد: با توجه به نظرات مشتریانی که از سرویس های باربری و اتوبار خاقانی استفاده کرده اند همگی از خدمات این باربری راضی بوده اند.

 قیمت عالی: باربری و اتوبار خاقانی نسبت به سایر شرکت هایی که خدمات مشابهی ارائه می دهند قیمت های ارزان تر و نسبتا پایین تری دارد همانطور که در بخش بالا هم اشاره کردیم تخفیفات ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

سایر خدمات باربری و اتوبار خاقانی

کادر کاری باربری و اتوبار خاقانی متشکل از خانم ها و آقایان باتجربه، امانت دار و آموزش دیده ای می باشند که شما را در تمام مراحل جابجایی کمک خواهند کرد. شما می توانید بسته به نیاز خود افرادی را که نیاز دارید انتخاب کنید. همچنین قبل از جابجایی می توانید با مشاوران باربری خاقانی تماس بگیرید و در مورد مسائلی همچون نحوه بسته بندی کالاها و یا محاسبه حجم بارها از آنها کمک بخواهید. 

باربری و اتوبار خاقانی برنامه نظارت بر امنیت حمل و نقل را برای پیشبرد خدمات حمل و نقل امن، قابل اعتماد و آسان از طریق پیروی از قانون و مقرراتی که توسط اتحادیه حمل و نقل و باربری تعیین شده است را اجرا می کند. این باربری هر روز ایمنی وسایل نقلیه را بررسی می کند تا از سالم بودن آنها مطمئن شود. باربری خاقانی مجهز به سرویس وانت تلفنی هم می باشد تا در مواقعی که میزان حجم وسایل و بارهای شما کم است از وانت بار جهت حمل بار های خود استفاده کنید. وانت تلفنی خاقانی به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

یکی دیگر از خدمات بسیار خوب باربری خاقانی ارائه جدیدترین و به روز ترین خدمات به مشتریان می باشد که با ارائه خدمات باربر آنلاین و باربری اینترنتی به صورت باربری اسنپ، اسنپ بار در تهران ارائه کرده است اسنپ بار ارزان در تهران می تواند شما را در جهت انجام باربری به صورت هوشمند کمک نماید باربری اسنپ مزایای بسیار زیادی دارد از جمله ی این مزایا می توان به مشاهده انواع نمونه کارها، انتخاب نوع سرویس حمل بار، تعداد کارگران موردنیاز و ….. اشاره کرد.

پیدا کردن یک شرکت باربری خوب برای اثاث کشی سریع و ارزان در تهران می تواند یک کار دشوار و پیچیده باشد. مخصوصا اگر برای اولین بار است که با اثاث کشی مواجه می شوید. باربری و اتوبار خاقانی یکی از شرکت هایی است که در زمینه باربری موفق عمل کرده است و با توجه به سابقه و تجربه هایی که در این زمینه داشته است توانسته است رضایت بالای مشتریان خود را به دست بیاورد.