باربری و اتوبار خلیج

باربری خلیج

باربری خلیج | اتوبار خلیج | وانت تلفنی خلیج

باربری و اتوبار خلیج که یکی از شعبات شرکت با سابقه و باتجربه آسایش بار تهران می باشد افتخار دارد که است در خدمت همشهریان ساکن منطقه خلیج در تهران باشد. محله خلیج تهران در بخش جنوبی شهر تهران پایین تر از اتوبان فتح و بالاتر از بزرگراه آزادگان قرار گرفته است و به دلیل اینکه تعداد افرادی که در این منطقه ساکن هستند به کار بابری نیاز دارند تصمیم گرفته شد که آسایش بار یکی از شعبات خود را در این منطقه تاسیس نماید. 

باربری آسایش بار تهران با استفاده از کارگران و پرسنل حرفه ای و کاربلد آماده هستند تا تمامی مراحل مربوط به یک جابجایی را از صفر تا صد با استفاده از بهترین وسایل و تجهیزات انجام دهند تا در نهایت تجربه یک اثاث کشی خوب در خاطر شما باقی بماند. حمل اثاثیه منزل تخصص ماست کار را به دست کاردان بسپارید باربری خلیج روش صحیح اسباب کشی را می داند.

شما عزیزانی که قصد حمل اثاثیه منزل را دارید می توانید از شرکت باربری خلیج سرویس خود را رزرو نمایید.

منظور از خدمات آنلاین چیست ؟

باربری خلیج آماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و آنلاین در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل می باشد. شاید این سوال برای شما هم پیش بیاید که منظور از خدمات آنلاین چیست اما باید بگوییم که با پیشرفت روزانه تکنولوژی و به روز شدن خدمات اتوبار خلیج فارس تصمیم گرفت تا خدمات باربری اسنپ، اسنپ بار و خدمات اینترنتی خود را به عنوان یکی از خدمات ویژه به عنوان اولین باربری در تهران در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا با استفاده از این خدمات در مدت زمان کوتاهی به خدمات متنوع حمل بار و همچنین انتخاب نوع خدمات، تعداد کارگران مورد نیاز و….. را به راحتی از طریق اپلیکیشن اسنپ تعیین نمایند.

دیگر خدمات باربری خلیج

همانطور که در مطالب بالا ذکر کرذیم باربری خلیج با داشتن چندین سال تخصص و تجربه در امر جابه جایی و حمل و نقل اثاثیه، با افتخار اعلام می کند که تمام سرویس های مربوط به حمل و نقل را با مدرن ترین شیوه انجام می دهد.

خلاصه ای از خدماتی که این باربری به مشتریان و همشهریان عزیز تهرانی، یا کسانی که قصد ارسال بار از تهران به سایر شهرستان را دارند به شرح زیر است.

 1. مشاوره کاملا رایگان توسط نیروهای متخصص و با تجربه
 2. بسته بندی درست و اصولی با تجهیزات مدرن روز
 3. استفاده از کارتن، چسپ، فوم و … برای بسته بندی وسایل و جلوگیری از آسیب احتمالی به آنها
 4. انتخاب خودروی حمل و نقل توسط مدیر برای حمل و نقل اثاثیه
 5. مشاوره و ارائه راهکارهای بسیار مفید توسط مدیر باربری در خصوص بسته بندی و ماشین حمل بار برای کاهش هزینه
 6. قیمت مناسب و طبق نرخ اتحادیه
 7. جلب رضایت مشتریان و ایجاد خاطره ای ماندگار با مجموعه آسایش بار
 8. تعهد به کار و مسئولیت پذیری بالا
 9. جلب اعتماد
 10. سرویس دهی شبانه روزی به صورت 24 ساعته
 11. بیمه تمام اسباب و اثاثیه جهت رخ دادن هر گونه آسیب احتمالی
 12. چیدمان اثاثیه در مقصد

نکاتی که گفته شد تنها گوشه ای از خدمات باربری خلیج است. برای آشنایی بیشتر با کارکنان و نیروهای باربری خلیج کافی است یک بار اعتماد کنید و کار خود را به آن ها بسپارید بدون شک مشتری دائمی خواهید شد.

انتخاب نوع ماشین های حمل بار 

باربری و اتوبار خلیج برای راحتی کار مشتریان خود سرویس وانت بار و نیسان بار را فراهم آورده است تا در زمانی که شما مقدار کمی وسایل دارید به راحتی بتوانید از این سرویس استفاده نمایید. یکی از مهم ترین مراحل در زمان جابجایی و حمل بار انتخاب نوع ماشین حمل بار می باشد به همین دلیل باید در زمان انتخاب ماشین حمل بار به این موضوع دقت داشته باشید تا وسایل و اثاثیه شما دچار مشکل و یا آسیب نشود. در صورتی که وسایل کمی برای جاجایی دارید می توانید از سرویس وانت تلفنی باربری خلیج استفاده کنید.

باید به این موضوع توجه داشته باشید که تمامی خودروهای حمل بار در اتوبار خلیج با تجهیزات مخصوصی پوشیده شده اند و داخل اطاقک های آن با فوم ها و پتوهای مخصوص پوشیده شده است تا زمانی که وسایل را داخل کامیون قرار می دهید در طول مسافت جابجایی آسیبی به وسایل شما نرسد و در اثر ضربه و تکان هایی که امکان دارد بر اثر سرعت گیرهای داخل شهر تهران و یا دست اندازهای موجود در جاده های خارج از شهر جلوگیری شود.

باربری خلیج

نحوه بسته بندی اثاثیه در باربری و اتوبار خلیج 

باربری و اتوبار خلیج به مرحله بسته بندی وسایل و اثاثیه اهمیت بسیار زیادی می دهد و توجه بسیار زیادی می کند و بر این باور می باشد که این موضوع مهم ترین بخش در یک اثاث کشی بدون نقص می باشد به همین دلیل بسته بندی اثاث و جدا نمودن آن از لحاظ ضرافت و ضعیف بودن لوازم به هنگام حمل بسیار مهم می باشد. باید وسایل باتوجه به نوع و جنسی که دارد تفکیک شود و باتوجه به وزن و اندازه آن و جنس آن باید بسته بندی شود.

در هر حمل و جابجایی اثاث منازل باید لوازم شکستنی از سایر وسایل دیگر در داخل کانتین کامیون چیدمان شود و برای جلوگیری از شکستن باید از کارتنهای کوچک ومقاوم استفاده کرد. باربری خلیج آماده می باشد تا با استفاده از بهترین چسب ها، مقاوم ترین کارتن ها و بهترین نایلون ها و بسته بندی ها اثاثیه شما را بسته بندی نماید.

پیشنهاد آسایش بار

یکی از مواردی که همواره شرکت باربری آسایش بار تهران به ویژه باربری و اتوبار خلیج به آن اهمیت می دهد تعیین نوبت و تاریخ روز جابجایی می باشد به همین دلیل پیشنهاد می دهد که حتما از چند روز قبل از تصمیم به اثاث کشی و جابجایی بهتر است که تاریخ و روزی که قرار است کار حمل بار برای آن ها انجام شود را تعیین کنند شما می توانید با تماس با شماره تلفن های موجود بر روی صفحه سایت با باربری موردنظرتان برای هر منطقه ای که می خواهید تماس حاصل کنید و از مشاوران و کارشناسان حاضر در باربری خلیج مشاوره و راهنمایی بخواهید.