باربری و اتوبار دریاچه چیتگر

باربری دریاچه چیتگر

باربری دریاچه چیتگر | اتوبار دریاچه چیتگر | وانت تلفنی دریاچه چیتگر

باربری و اتوبار دریاچه چیتگر یکی از با سابقه‌­ترین شرکت‌های باربری در سطح استان تهران می­‌باشد که توانسته است با تضمین کیفیت، رضایت شما شهروندان گرامی و محترم را در طول مدت فعالیت خود و انجام خدمات باربری و اسباب کشی جلب نماید.

باربری دریاچه چیتگر تمام خدمات باربری شما را اعم از بسته‌ بندی، حمل و جابجایی انواع لوازم سنگین و سبک با استفاده از کارگران زبده و تجهیزات حمل بار مطمئن را با دقت بالایی انجام می دهد و آماده است تا یک حمل بار و اسباب کشی با کیفیت را از مبدا تا مقصد برای شما به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

ما در باربری دریاچه چیتگر انتخابهای مختلفی را برای مشتریان ارائه داده ایم تا بر حسب نیازشان به راحتی انتخاب کنند.

دریاچه چیتگر در کجا واقع شده است ؟

دریاچه چیتگر یا دریاچه شهدای خلیج فارس یک دریاچه‌ مصنوعی می باشد که در بخش شمال غربی شهر تهران و در منطقه ۲۲ واقع شده‌ است. در کنار دریاچه مجموعه های تفریحی و دیدنی هم دایر شده است. دریاچه چیتگر در بخش شمالی پارک جنگلی چیتگر واقع شده است و باید گفت که دریاچه از جهات مختلفی به خیابان ها و بزرگراه های مختلف شهر تهران می رسد به عنوان مثال از جنوب به بزرگراه همدانی، از شمال به بزرگراه همت و از سمت شرق به بزرگراه آزادگان می‌رسد و از سمت غرب نیز به مناطق مسکونی منطقه ۲۲ شهرداری تهران می رسد. دریاچه چیتگر طی سال های اخیر یک مکان تفریحی برای شهروندان تهرانی به خصوص افراد ساکن در این منطقه شده است. پیشنهاد می کنیم که اگر در شهر تهران ساکن نمی باشید و در صورت سفر به تهران حتما برای یک بار هم که شده از دریاچه چیتگر دیدن کنید.

خدمات حمل بار در باربری و اتوبار دریاچه چیتگر

باربری آسایش بار تهران سعی دارد در تمامی نقاط مختلف شهر تهران شعبات خود را تاسیس نماید تا شهروندان ساکن در آن مناطق با مشکل مواجه نشوند یکی از مناطقی که جدیدا چندسالی است که به تازگی در شهر تهران به وجود آمده است منطقه چیتگر می باشد به دلیل سکونت افراد در این منطقه باربری آسایش بار به این فکر افتاد که یکی از شعبات خود را در منطقه دریاچه چیتگر تاسیس نماید.

باربری و اتوبار دریاچه چیتگر آماده است تا خدمات جابجایی و حمل بار به صورت کاملا حرفه ای به ساکنین این منطقه ارائه نماید. با استفاده از وسایل بسته بندی مناسب و مخصوص و همچنین به کارگیری و استخدام رانندگان و پرسنل باتجربه در نهایت دقت تمامی مراحل کار اثاث کشی را برای شما انجام دهد.

” باربری و اتوبار آسایش بار آماده ارائه بهترین خدمات باربری در تهران “

نحوه محاسبه هزینه ها در باربری و اتوبار دریاچه چیتگر

موارد و عوامل بسیار زیادی هستند که در هزینه ها و مبالغ باربری تاثیر گذار هستند از جمله این عوامل می توان به طولانی بودن مسافت از مبدا تا مقصد، نحوه سفارش خدمات درخواستی، نوع ماشین حمل بار و…. اشاره کرد.

زمانی که شما بخواهید کار جابجایی وسایلتان را در خود منطقه چیتگر انجام دهید مسلم است که هزینه کمتری نسبت به زمانی دارد که شما بخواهید وسایل و اثاثیه خود را از منطقه چیتگر به یک منطقه ی دیگر ببرید.

یکی دیگر از این عوامل که در موارد به آن اشاره کردیم نحوه سفارش خدمات می باشد این به این معنی می باشد که در برخی از مواقع مشتری با تماس با باربری دریاچه چیتگر درخواست می کند که فقط کار حمل بار برایش انجام شود و کار بسته بندی را خودش انجام می دهد. خوب این موضوع در پرداخت مبلغ بسیار تاثیرگذار می باشد.

یکی دیگر از موارد نوع ماشین انتخابی حمل بار می باشد مسلم است که زمانی که شما می خواهید تعداد وسایل و اثاثیه کمی را جابجا کنید باید از ماشین های کوچکی برای حمل بارهای خود استفاده کنید و برعکس برای حمل وسایلی که نسبتا بزرگ هستند و وزن بالایی دارند شما نیازمند ماشین حمل بار بزرگ از جمله کامیون می باشید که بازهم این مورد در قیمت گذاری بسیار تاثیر گذار می باشد.

دو موضوع بسیار مهم وجود دارد که باید در این جا به آن اشاره داشته باشیم :

1- تمامی مبالغ دریافت شده و هزینه های محاسبه شده در باربری دریاچه چیتگر باتوجه به قیمت های ارائه شده توسط اتحادیه می باشد.

2- به هیچ وجه لازم نیست که نگران خسارت و حادثه های پیش آمده ناخواسته باشید چون باربری دریاچه چیتگر بیمه باربری را به مشتریان خود ارائه می دهد پس در این باره مشکلی نیست چون در صورت بروز هرگونه حادثه ای بیمه خسارت را کاملا جبران می نماید.

پیشنهاد آسایش بار تهران

باربری و اتوبار دریاچه چیتگر به شما پیشنهاد می کند که حتما از چند روز قبل اقدام به اثاث کشی با شماره تلفن های قرار داده شده در سایت تماس حاصل نمایید تا دچار مشکل نشوید. خدمات ما بدون تعطیلی می باشد و در هر ساعت از شبانه روز می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

اگر دارای اقلام کوچک می باشید و حجم بارتان کم می باشد می توانید از سرویس وانت تلفنی و نیسان بار باربری و اتوبار دریاچه چیتگر استفاده کنید.