باربری و اتوبار زعفرانیه

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار زعفرانیه

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار زعفرانیه یکی دیگر از شعبات باربری آسایش بار تهران می باشد که آماده می باشد جهت خدمت رسانی به ساکنین منطقه زعفرانیه به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته خدمات متنوع خود را در زمینه بسته بندی، حمل و جابجایی اثاثیه ارائه نماید.

باربری زعفرانیه باتوجه به خدمات به روز و پیشرفته ای که در اختیار دارد آماده حمل و جابجایی بار از تهران به شهرستان ها و در کلان شهر تهران به تمامی مناطق مختلف شهر تهران در شمال، غرب، شرق و…. می باشد. یکی از مواردی که باعث به شهرت رسیدن آسایش بار تهران شده است ارائه خدمات با کیفیت می باشد.

توضیحی درباره منطقه زعفرانیه

زعفرانیه یکی از محله‌های معروف شهر تهران می باشد که در شمال شهر تهران واقع شده است که به دلیل قرار گیری این منطقه و نزدیک بودن آن به دامنه های البرز یکی از خوش و آب و هوا ترین منطقه های شمال شهر تهران می باشد و یکی از گران قیمت ترین مناطق شهر تهران به حساب می آید.

باید بگوییم که زعفرانیه از سمت شمال به ارتفاعات توچال، از سمت جنوب به خیابان ولیعصر، از سمت شرق به تجریش و از سمت غرب به رودخانه ولنجک منتهی می شود.

اماکن و جاهای گردشگری و تفریحی بسیار مهمی در آن واقع شده است که از مهم ترین آن ها می توان به کاخ موزه سعدآباد، عمارت تماشاگه زمان، سفارت خانه و بوستان های مختلف و مراکز خرید معروف همانند پالادیوم، پلازا و…. اشاره کرد. باربری زعفرانیه آماده می باشد تا خدمات حمل و جابجایی موسسات، آموزشگاه ها، ادارات و… را در منطقه زعفرانیه انجام دهد.

چه نکاتی باید در باربری رعایت شود ؟

باربری زعفرانیه به شما پیشنهاد می دهد قبل از تهیه کردن ماشین برای حمل اثاثیه همیشه به دو نکته اصلی توجه کنید تا بعدا دچار مشکل نشوید :

اول از همه حجم بارهایی که قرار است حمل شود را محاسبه کنید تا متناسب با آنها ماشین حمل بار را اجاره کنید و بتوانید طی یک مرحله به راحتی جابجا شوید. 

نکته دومی که باید به آن دقت داشته باشید و باربری زعفرانیه همواره به آن تاکید دارد این می باشد که باربری را انتخاب کنید که در کنار خدمات با کیفیت هزینه های پایین و منصفانه ای را از شما دریافت کند.

بهتر است قبل از اقدام به بسته بندی وسایل آن ها را به خوبی دسته بندی کنید تا دچار سردرگمی نشوید.

رعایت نظافت یکی از اصول اولیه ای می باشد که باید رعایت شود باربری و اتوبار زعفرانیه پیشنهاد می کند مکان جدیدی که قرار است به آن جا نقل مکان کنید را با مواد شوینده و ضدعفونی کننده از قبل کاملا تمیز کنید تا دچار مشکل نشوید.

سایر خدمات باربری و اتوبار زعفرانیه

باربری زعفرانیه جهت به وجود آوردن هرچه بیشتر رفاه حال مشتریان خود اقدام به تاسیس باربری اینترنتی، اسنپ بار و باربری اسنپ کرده است. خدمات جدید و تازه ای که باربری آسایش بار ارائه می دهد را هر باربری دیگری در تهران ندارد.

باربری زعفرانیه در باربری آسایش بار یکی از ارزان ترین باربری های شهر تهران می باشد که با یک قیمت بسیار منصفانه خدمات ارزنده ای را به مشتریان خود ارائه می دهد.

از دیگر خدماتی که توسط باربری و اتوبار زعفرانیه ارائه می شود بیمه نامه می باشد، این موضوع می تواند مانند یک ضمانت نامه خیال مشتریان را راحت کند که در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل و یا خسارتی از سوی باربری زعفرانیه ضرر و زیان به وجود آمده جبران می شود.

کادر کاری باربری زعفرانیه متشکل از خانم ها و آقایان باتجربه و آموزش دیده ای می باشند که شما را در تمام مراحل اثاث کشی و حتی در چیدمان اثاثیه شما را  کمک می کنند. 

دیگر لازم نیست که نگران این موضوع باشید که اگر وسایل و اثاثیه کمی داشته باشید از چه ماشین و وسیله ای برای حمل بار خود استفاده کنید چون باربری و اتوبار زعفرانیه سرویس وانت بار و نیسان بار را برای شما در نظر گرفته است تا در صورت کم بودن وسایل برای جابجایی از ماشین های حمل بار کوچک تری برای اثاث کشی های خود استفاده کنید.

 ” باربری زعفرانیه نرخ باربری را براساس نرخ مصوب توسط اتحادیه حساب می کند “

پیشنهاد آسایش بار

یکی از مواردی که باربری و اتوبار زعفرانیه هر روز با آن مواجه می شود و باربری آسایش بار همواره به رعایت آن تاکید دارد تعیین نوبت و تاریخ جهت جابجایی وسایل و اثاث کشی می باشد. باربری زعفرانیه پیشنهاد می کند که حتما از چند روز قبل از تصمیم به کار جابجایی وسایل و اثاث کشی با شماره تلفن های باربری آسایش بار تماس گرفته و با برقراری ارتباط با کارشناسان و مشاوران حاضر در باربری مشورت نمایید و خدمات درخواستی را با آن ها مطرح نمایید تا بهترین سرویس ها و بهترین خدمات خود را به شما ارائه نمایند تا خاطره بسیار خوبی از اثاث کشی در ذهن شما باقی بماند.