باربری و اتوبار سهروردی

باربری سهروردی | اتوبار سهروردی | وانت تلفنی سهروردی

 باربری و اتوبار سهروردی یکی از بهترین باربری ها در شهر تهران می باشد که تحت نظارت شرکت باربری آسایش بار تهران فعالیت می کند و آماده می باشد تا خدمات متنوع و مختلف خود را در زمینه جابجایی انواع وسایل و اثاثیه ی مختلف در تمامی مناطق مختلف شهر تهران و ارسال به تمامی شهرستان ها برای شهروندان خیابان سهروردی و محدوده سهروردی انجام دهد. اگر نیاز به کار باربری دارید و قصد دارید وسیله و اثاثیه ای را جابجا کنید و نمی دانید کدام باربری در تهران می تواند به بهترین شکل ممکن کار اثاث کشی را برای شما انجام دهد پیشنهاد می کنیم بدون معطلی و هدر دادن زمان باربری سهروردی در تهران را انتخاب کنید تا کارهای شما با سرعت و دقت بالایی انجام شود.

باربری و اتوبار آسایش بار شعبه باربری و اتوبار سهروردی با داشتن سالها سابقه درخشان درحوزه حمل نقل و جابجایی اثاثیه منزل و کالاهای اداری و تجاری در حال فعالیت می باشد. باربری سهروردی جهت به دست آوردن رضایت مشتریان عزیز نهایت تلاش و کوشش خود را به عمل آورده است. باربری و اتوبار سهروردی آماده پذیرفتن خدمات جابجایی و حمل نقل در تهران و تمام شهرستانهای ایران می باشد.

شما می توانید با تماس با باربری سهروردی ضمن برخورداری از مزایا و شرایط ویژه، زمان اسباب کشی را به میل خود انتخاب نمایید. 

توضیحی درباره خیابان سهروردی 

خیابان سهروردی از خیابان های مرکزی شهر تهران می باشد که در منطقه 7 شهرداری تهران قرار گرفته است، خیابان سهروردی از محدوده پل سید خندان در شمال آغاز شده و به خیابان بهار شیراز در باغ صبا ختم خواهد شد. مغازه ها و فروشگاه های زیادی در خیابان سهروردی قرار دارند که بیشتر آن ها در حوزه ی وسایل و تجهیزات خانه و آشپزخانه و کابینت فعالیت می کنند.

خدمات باربری و اتوبار سهروردی شامل چه مواردی می شود؟

از جمله خدمات باربری سهروردی که باعث آسودگی خاطر مشتریان شده است ارائه ی بیمه نامه باربری به مشتریان می باشد در صورتی که بیمه نامه در دست شما باشد شما می توانید در صورت بروز هرگونه اتفاق و یا پیشامدی و هرگونه مشکل و اتفاقی که باعث آسیب دیدگی به وسایل و اثاثیه شما شود به راحتی و بدون دردسر و مشکلی خسارت به وجود آمده را به صورت کامل از بیمه دریافت کنید.

یکی دیگر از خدمات بسیار جالب و جدیدی که باربری سهروردی به سایر خدمات خود اضافه کرده است خدمات باربری به صورت اینترنتی در تهران می باشد باربری و اتوبار آسایش بار در تهران به عنوان اولین باربری اینترنتی و باربری آنلاین در تهران آماده می باشد تا خدمات خود را در زمینه حمل و نقل و جابجایی با عنوان باربری اسنپ، اسنپ بار تهران و اسنپ بار ارزان به شهروندان محترم ارائه نماید. اگر قصد دارید که اثاث کشی شما با سرعت بالایی انجام شود بهتر است باربری اسنپ را انتخاب کنید.

باربری سهروردی

باربری و اتوبار سهروردی آماده می باشد تا خدمات مختلفی را به مشتریان خود ارائه نماید که از جمله ی آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد :

– دارای انواع ماشین های مجهز باربری و تجهیزات جهت حمل نقل و جابجایی

– بسته بندی بصورت تضمینی و تخصصی با کادری مجرب       

– کارگر ماهر و باتجربه و خوش اخلاق در امور باربری و حمل و نقل اثاثیه منزل 

– سرویس دهی بصورت شبانه روزی و 24 ساعته       

– انجام خدمات تخلیه و چینش بار

– بیمه و بارنامه دولتی زیر نظر اتحادیه و صنف باربری تهران 

حمل بار با خودروهای حمل بار متنوع و مجهز

این امکان برای شما وجود دارد تا آزادانه تصمیم بگیرید تا باتوجه به مقدار وسایل و اثاثیه ای که قرار است جابجا کنید ماشین حمل بار را انتخاب کنید یکی از دلایلی که باعث محبوبیت باربری سهروردی در بین مشتریان این باربری شده است داشتن تنوع در خودروهای حمل بار می باشد در صورتی که میزان وسایل و اثاثیه ی کمی برای جابجایی دارید می توانید از سرویس وانت تلفنی سهروردی استفاده کنید وانت تلفنی سهروردی آماده می باشد تا در 24 ساعت شبانه روز خدمات خود را به مشتریان خود ارائه نماید.

ما می توانیم این اطمینان خاطر را به شما بدهیم که به دلیل اینکه بدنه ی داخلی ماشین های حمل بار و اتاقک های ماشین ها با فوم و پتو و….. پوشش داده شده است در طول مسیر جابجایی چه ارسال بار به شهرستان باشد و چه از منطقه ای از تهران به منطقه ی دیگر باشد هیچ مشکل و هیچ اتفاقی برای اثاثیه و وسایل شما پیش نخواهد آمد چون تمامی ماشین های حمل بار در باربری و اتوبار سهروردی مجهز به ضربه گیرهای مختلفی می باشند.

ارائه خدمات حرفه ای جهت بسته بندی به روش صحیح

برخی از مشتریان هستند که دوست دارند خودشان کار بسته بندی اثاثیه و لوازم را انجام دهند و فقط از خدمات حمل و جابجایی از کارگران باربری سهروردی بهره مند شوند. توصیه ای که ما به این عزیزان داریم این می باشد که بهتر است برای بسته بندی اثاثیه از کارتن های محکم و وسایل و تجهیزات حرفه ای استفاده کنند.

در صورتی که بخواهید کار بسته بندی را به پرسنل حرفه ای باربری و اتوبار سهروردی بسپارید می توانید از خدمات حرفه ای در این بخش بهره مند شوید باتوجه به این موضوع که باربری سهروردی هم دارای پرسنل آقا می باشد و هم خانم شما می توانید برای انجام کارهای مربوط به بسته بندی از پرسنل خانم و کارهای حمل از پرسنل آقا استفاده کنید چون تجربه نشان داده است که خانم ها در این زمینه با ظرافت، دقت و وسواس بیشتری کار بسته بندی را انجام می دهند.

باربری و اتوبار سهروردی با استفاده از جدیدترین روش های روز دنیا آماده می باشد تا مهم ترین مرحله جابجایی را یعنی بسته بندی را برای شما انجام دهد باربری سهروردی از کارتن ها و جعبه های بسیار مقاوم و محکمی برای بسته بندی وسایل مشتریان استفاده می کند و از پوشش روزنامه، فوم، نایلون و….. برای پیچیدن وسایل به دور آن استفاده می کند در آخر هم درب کارتن ها و جعبه ها با چسب های مخصوص و محکم بسته خواهند شد و با ماژیک و یا برچسب های مخصوص نوشته ای بر روی کارتن قرار می گیرد که اطلاعات محتویات داخل کارتن بر روی آن درج می شود تا در زمان تخلیه و چیدمان وسایل در محل جدید با مشکل مواجه نشوید و سر در گم نشوید.