باربری و اتوبار شادآباد

باربری شادآباد | اتوبار شادآباد | وانت تلفنی شادآباد

باربری و اتوبار شادآباد یکی از بهترین و مجهز ترین باربری های شهر تهران می باشد، که خدمات حمل و نقل بار و اثاثیه منازل، شرکتها، ادارات و

جهیزیه عروس به تمامی مناطق مختلف شهر تهران و سایر شهرستان ها انجام می دهد.

باربری شادآباد به مشتریان گرامی این تضمین را می دهد که با رعایت استاندارد و به کارگیری افراد خبره، ماهر و با انگیزه، همراه با قیمت مناسب یک اثاث کشی و جابجایی بدون مشکل را در نهایت دقت برای شما انجام می دهد.

فعالیت شبانه روزی و بدون تعطیلی در تمامی طول سال از ویژگی های منحصر به فرد باربری و اتوبار شادآباد می باشد.

باربری شادآباد تمامی فعالیت ها و خدمات خود را تحت نظارت مستقیم اتحادیه باربری و اتوبار انجام می دهد پس می توانید با خیال راحت و بدون داشتن نگرانی در این باره به باربری شادآباد اطمینان کنید و از صفر تا صد کارهای خود را به ما بسپارید.

توضیحی درباره منطقه شادآباد تهران

محله شادآباد در بخش غربی تهران واقع شده است و جز مناطق غرب تهران می باشد که دارای پیشینه و سابقه ی قدیمی می باشد و تاریخچه ی قدیمی دارد. در زمان قدیم این محله دارای باغ و مناطق کشاورزی بسیار زیادی بوده است و بیشتر محل تفریح بوده است به مرور زمان تغییر وضعیت داده و با ساکن شدن افراد مختلف در این منطقه بیشتر این منطقه حالت صنعتی پیدا کرده است و کار فروش آهن آلات و… در این منطقه رواج پیدا کرده است. اما به دلیل اینکه آسایش بار تهران در تمامی مناطق مختلف شهر تهران شعبات مختلف باربری خود را تاسیس کرده است سعی داشته که در این منطقه هم شعبه باربری خود را تاسیس نماید تا کار باربری و حمل بار را برای شهروندان ساکن در این منطقه را هم به خوبی انجام دهد.

سایر خدمات باربری و اتوبار شادآباد

باربری آسایش بار تهران به دلیل سابقه ای که در زمینه باربری و حمل بار دارد همیشه سعی داشته تا مشتریان خود را در تمامی زمینه ها راهنمایی کند تا دچار مشکل نشوند. یکی از خدمات جدید باربری آسایش بار تهران ارائه خدمات باربری اینترنتی و باربری اسنپ می باشد از این طریق شما می توانید بر روی تلفن همراه خود طول مسیر مسافت حمل بار را از مبدا تا مقصد مشاهده نمایید تا در صورت هرگونه اتفاقی از موضوع باخبر شوند.

از دیگر خدمات باربری شادآباد تهران می توان به ارائه خدمات مربوط به بیمه نامه اشاره کرد با ارائه ی بیمه نامه این تضمین به شما داده می شود تا در صورت هرگونه خطا و یا مشکلی خیال شما راحت باشد که بیمه به صورت تمام و کامل خسارت وارد شده را جبران می کند.

باربری شادآباد

نحوه چگونگی بسته بندی اصولی اثاثیه 

باربری و اتوبار شاد آباد برای تمامی وسایل، بسته بندی مخصوصی را در نظر گرفته است به عنوان مثال برای بسته بندی لباس ها از کارتن های

رگال دار استفاده می کند و برای وسایل حساس و شکننده از کارتن های مقاوم و محکم استفاده می نماید. 

یکی از موارد مهم و اصلی در زمان حمل و جابجایی بار و اثاثیه نحوه چگونگی بسته بندی می باشد اگر این کار به درستی انجام شود در طول مسیر جابجایی و مراحل تخلیه و چینش بار هیچ مشکلی به وجود نمی آید.

تمامی وسایل و تجهیزات مخصوص استفاده شده برای بسته بندی اثاثیه در باربری شادآباد از بهترین و با کیفیت ترین محصولات می باشد که شامل چسب، فوم، نایلون و…. می باشد. چنانچه قصد دارید که خودتان کار بسته بندی وسایل و اثاثیه را انجام دهید و باربری و اتوبار شادآباد فقط کار حمل بار را برای شما انجام دهد بهتر است که از وسایل مرغوب استفاده کنید و هر سوالی در این زمینه داشتید را با کارشناسان و مشاوران باربری شادآباد مطرح نمایید تا به سوالات شما در این زمینه پاسخ دهند.

انتخاب مناسب خودرو جهت حمل بار 

همان اندازه که مرحله بسته بندی اثایه مهم می باشد مرحله انتخاب خودروهای مخصوص جهت حمل بار هم بسیار مهم می باشد باربری شادآباد دارای خودروهای متنوعی برای حمل بار می باشد شما می توانید جهت حمل بار اثاثیه کم از سرویس وانت بار استفاده کنید و برای حمل وسایل بیشتر می توانید از کامیون ها و خودروهای بزرگ تر باربری و اتوبار شاد آباد استفاده کنید.

خودروهای حمل بار در اتوبار شادآباد کاملا پیشرفته بوده و دارای امکانات محافظتی می باشند تا در زمان حمل بار وسایل و اثاثیه به بدنه ماشین برخورد نکند و دچار آسیب و مشکل نشوند.

پیشنهاد باربری و اتوبار آسایش بار تهران

باربری و اتوبار شادآباد پیشنهاد می کند که حداقل یک هفته قبل از اثاث کشی و جابجایی برای تعیین تاریخ و نوبت رزرو سرویس خود اقدام نمایید و با شماره تلفن های موجود بر روی صفحه سایت تماس گرفته، تا کارشناسان و مشاوران ما شما را راهنمایی کنند. انتخاب شرکت باربری مناسب می تواند شما را در جهت یک جابجایی مناسب و بدون نقص کمک کند تا اثاثیه شما در نهایت سلامت به مقصد و محل جدید برسد.