باربری و اتوبار شاهد

باربری شاهد | اتوبار شاهد

باربری و اتوبار شاهد یکی دیگر از شعبات باربری فعال آسایش بار تهران می باشد که آماده ارائه و انجام خدمات حمل و جابجایی اثاثیه به صورت تخصصی می باشد. شما می توانید حمل انواع لوازم خانگی، لوازم مربوط به فروشگاه، جهیزیه عروس، سیسمونی نوزاد و…. را با خیال راحت به باربری شاهد بسپارید تا با استفاده از پرسنل باتجربه و امکاناتی که دارد حمل اثاثیه را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهد. در ادامه درباره فعالیت های اتوبار شاهد و نحوه ارائه و چگونگی خدمات در زمینه جابجایی و حمل بار برای شما همراهان همیشگی آسایش بار توضیحات بیشتری را ارائه خواهیم داد.

اهمیت بسته بندی به روش صحیح و اصولی

یکی از مهم ترین و اصلی ترین مراحل در یک باربری یا بهتر است بگوییم اثاث کشی مرحله بسته بندی می باشد. باربری شاهد هموراه بر روی انجام درست و صحیح این مرحله بسیار تاکید دارد. برای یک بسته بندی مناسب و استاندارد باید حتما از وسایل و تجهیزات مخصوصی استفاده کنید که سلامت وسایل شما را تضمین کند.

بسته بندی کالا و اثاثیه یکی از حساس ترین و در عین حال تعیین کننده ترین مراحل جابجایی می باشد. 

باربری و اتوبار شاهد از بهترین کارتن ها و بهترین چسب ها و وسیله های مخصوص برای بسته بندی وسایل مشتریان استفاده می کند در کنار وسایلی که برای کار بسته بندی به کار می گیرید نوع بسته بندی وسایل هم اهمیت بسیار زیادی دارد باید فردی که این کار را انجام می دهد تخصص و دانش کافی را در این زمینه داشته باشد.

باربری شاهد با استخدام و به کارگیری نیروهای زبده و متخصص توانسته است در این زمینه به خوبی فعالیت کند و کار بسته بندی انواع اثاثیه را باتوجه به نوع و جنسی که دارند به بهترین شکل ممکن انجام دهند، به عنوان مثال بسته بندی ظروف کریستالی و شیشه ای با بسته بندی وسیله ای چوبی مانند میز نهارخوری یا صندلی و …. متفاوت می باشد به همین دلیل است که می گوییم این کار نیازمند دانش و تخصص می باشد.

در باربری شاهد برای بسته بندی هر وسیله ای کارتن مخصوص در نظر گرفته شده مثلا برای لوازم شکستنی از کارتن های بسیار مقاوم و محکم استفاده می کنند تا در زمان جابجایی آسیبی به آنها نرسد. 

لباس های شما را در کارتن های مخصوص رگال دار بسته بندی می کنند.

خدمات باربری و اتوبار شاهد

آیا می دانستید حمل بار و اثاثیه منزل به خصوص جهیزیه عروس امری کاملا تخصصی و حرفه ای است با خیالی راحت این خدمات را به باربری و اتوبار آسایش بار شعبه باربری و اتوبار شاهد بسپارید.

اتوبار شاهد آماده حمل هرگونه بار اعم از کوچک و بزرگ به سایر شهرستانها می باشد، یکی از ویژگی های باربری شاهد این می باشد که دارای رانندگانی با تجربه و کاربلد می باشد. 

لازم نیست که برای کار بسته بندی لوازم خود نگران باشید چون کارگران و کارکنان باربری شاهد بسیار حرفه ای و تخصصی با استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات وسایل شما را بسته بندی می نمایند.

باربری شاهد

چه مواردی باید در اثاث کشی رعایت شود ؟

قبل از انجام هر کاری تمامی کار هایی که باید انجام دهید را لیست کنید و در یک برگه یادداشت کنید.

قبل از شروع به انجام بسته بندی وسایل پیشنهاد می شود همه ی آنها را تمیز کنید.

چنانچه قصد دارید که کار بسته بندی لوازم را خودتان انجام دهید و آن را به شرکت باربری نمی سپارید پیشنهاد می کنیم پس از قرار دادن آن ها در کارتن نام وسایل شکستی را بر روی جعبه یادداشت کنید.

هرچه بسته بندی شما درست تر و حرفه ای تر باشد احتمال خراب شدن و آسیب دیدن وسایل کمتر خواهد بود.

از پر کردن بیش از حد کارتن ها و قرار دادن وسایل بیش از حد و اندازه کارتن و جعبه خودداری کنید.

بهتر است قبل از تخلیه و چیدمان وسایل و اثاثیه در محل و مکان جدید آن مکان را کاملا تمیز کنید چه منزل باشد و چه محل کار.

باربری و اتوبار شاهد چه خدمات مهمی را ارائه می دهد ؟

در صورت هرگونه آسیب و خسارت که اگر ناخواسته به لوازم  شما برسد لازم نیست نگران باشید چون باربری و اتوبار شاهد تمامی لوازم شما را بیمه نموده است.

باربری شاهد تمامی فعالیت های خود را تحت نظارت و اتحادیه باربری انجام می دهد به همین دلیل نمی تواند از قانون و مقرارت تعیین شده از سوی اتحادیه سرپیچی کند.

یکی از مواردی که شاید برای شما عزیزان جالب باشد ارائه تخفیف 25% درصدی باربری و اتوبار شاهد می باشد شما می توانید با تماس با باربری آسایش بار تهران از نحوه چگونگی برخورداری از این تخفیفات سوالات خود را مطرح نمایید.

پیشنهاد آسایش بار

باربری و اتوبار شاهد پیشنهاد می کند اگر در شهر تهران ساکن می باشید بهتر است از چند رز قبل از اقدام به کار بسته بندی و جابجایی نوبت های خود را رزرو کرده و سرویس ها و خدمات درخواستی خود را مشخص نمایید تا در تاریخ موردنظر دچار مشکل نشوید.

باربری شاهد آماده ارائه خدمات به صورت اینترنتی و اسنپ بار می باشد با این کار شما می توانید از طریق تلفن همراه هوشمند خود از مبدا تا مقصد محل باربری را رصد کنید تا در صورت هرگونه مشکل و پیش آمدی سریعا از موضوع باخبر شوید.

باربری و اتوبار شاهد یکی از ارزان ترین باربری های شهر تهران می باشد که حاضر است با قیمت بسیار مناسب عملیات حمل و جابجایی اثاثیه را برای شما عزیزان انجام دهد.