باربری و اتوبار شهران

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار شهران

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

 باربری و اتوبار شهران یکی از شعبات باربری آسایش بار در تهران می باشد که آماده می باشد خدمات خود را در زمینه اثاث کشی و جابجایی در تمامی نقاط مختلف تهران و همچنین به شهرستان های مختلف انجام دهد باتوجه به این موضوع که ممکن است برای هر فردی در طول یک سال حداقل برای یک بار هم که شده امکان داشته باشد به کار باربری و حمل بار و سایر خدمات مشابه آن نیاز پیدا کند ممکن است در پیدا کردن یک باربری خوب و مطمئن که خدمات حرفه ای به مشتریانش ارائه نماید سخت باشد پیشنهاد می کنیم باربری شهران را انتخاب کنید به ویژه اگر در این منطقه یا محدوده ی آن ساکن هستید. در زمان اثاث کشی و حمل بار مهم ترین موضوع و مساله انتخاب بهترین شرکت باربری در تهران می باشد چون قرار است شما وسایل و اثاثیه و لوازم خود را به آن ها بسپارید پس باید جایی را انتخاب کنید کخ دارای سابقه و تجربه ی کافی در این زمینه باشد.

توضیحی درباره منطقه شهران

شهران نام یکی از محله‌ های شمال غربی تهران می باشد که در منطقه ۵ شهرداری تهران قرار دارد و نام قبلی آن ” آب پیک ” بوده ‌است. به دلیل وجود بوستان و موقعیت جغرافیایی که محله ی شهران دارد باید بگوییم که یکی از خوش آب و هوا ترین محله های غربی تهران می باشد. بزرگراه نیایش ، بزرگراه ایرانپارس، بزرگراه شهید باکری و همچنین بزرگراه همت از مسیرهای اصلی می بانشد که راه ارتباطی شهران را با مرکز شهر تهران اتصال می دهد.

ارائه بیمه نامه و خدمات بسته بندی به صورت حرفه ای

بسته بندی اصولی و درست یکی از مهم ترین ویژگی های ما در باربری شهران می باشد که خود باعث تمایز باربری و اتوبار شهران با سایر شرکت های باربری در تهران شده است باربری شهران از نوین ترین روشهای بسته بندی روز استفاده می کنند. همواره باربری و اتوبار شهران به مشتریان خود توصیه می کند در صورتی که مایل هستید کار بسته بندی را خودتان انجام دهید حتما از کارتن های محکم و چند لایه استفاده نمایید و از نوارچسب های محکم هم برای بستن کارتن ها استفاده کنید. 

از دیگر خدمات ویژه ارائه شده توسط باربری و اتوبار شهران که باعث شده است خیال مشتریان از بابت سالم رسیدن وسایل به مقصد راحت باشد بیمه نامه می باشد با استفاده از خدمات بیمه باربری در صورت بروز هرگونه اتفاق، حادثه و پیشامدی توسط کارگران و پرسنل باربری شهران تمامی ضرر و زیان به وجود آمده به صورت کامل به مشتری پرداخت خواهد شد پس از این بابت لازم نیست که نگران باشید و دغدغه ای داشته باشید باربری شهران از معدود باربری ها در تهران می باشد که مجوز صدور بیمه نامه را دریافت کرده است.

خدمات باربری و اتوبار شهران 

– اعزام به موقع نیرو

– ارائه سرویسVIP

– ارائه خدمات حمل نقل درون شهری و برون شهری

– ارائه بیمه نامه رایگان 

 مجهز به خودروهای متنوع باربری

باربری شهران با ارائه خدمات با کیفیت بالا، خدمات حمل و نقل حرفه ای و قیمت های مناسب در هر زمان و هر مکان آماده قبول سفارشات شما می باشد. یکی از مواردی که باعث راحتی حال و آسایش مشتریان باربری شهران شده است وجود خودروهای متنوع جهت حمل بار می باشد باربری و اتوبار شهران علاوه بر ماشین های بزرگ باربری مانند کامیون، خاور و….. دارای سرویس وانت بار و نیسان بار هم می باشد. شما می توانید در صورت تشخیص خود و در صورت وجود وسایل و لوازم کم برای جابجایی از سرویس وانت تلفنی شهران بهره مند شوید.

رانندگان باربری شهران کاملا با احتیاط و ایمن رانندگی می کنند، تا در فاصله مبدا تا مقصد هیچگونه آسیبی به وسایل شما وارد نشود. باربری واتوبار شهران بار مفتخر می باشد که خدمات خود را به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته ارائه نماید تا شما هر زمان که خواستید به خدمات باربری دسترسی داشته باشید. وانت تلفنی شهران آماده می باشد تا به صوت شبانه روزی به مشتریان خدمات رسانی کند.

ارائه ی خدمات باربری به صورت اینترنتی

باتوجه به این موضوع که این روزها بیشتر کارها و خدمات به روش آنلاین و اینترنتی انجام می شود باید بگوییم که باربری هم از این قاعده مستثنی نمی باشد به همین دلیل باربری آسایش بار در تهران به این فکر افتاد تا خدمات باربری و حمل بار را از طریق برنامه ی اسنپ بر روی تلفن همراه با نام باربری اسنپ، اسنپ بار و اسنپ بار تهران به صورت ویژه و ارزان با قیمت بسیار مناسبی به مشتریان خود ارائه دهد.

از مزایایی که باربری اسنپ در تهران دارد می توانیم به چند موضوع اشاره کنیم یکی از مزایای آن مشاهده ی نمونه کارها و خدمات ارائه شده توسط باربری شهران می باشد یکی دیگر از این خدمات انتخاب تعداد و جنسیت کارگران و پرسنل می باشد چون باربری شهران مجهز به پرسنل خانم و آقا می باشد و تجربه ثابت کرده است که خانم ها در انجام خدمات و کارهای بسته بندی اثاثیه بهتر عمل می کنند.

از طریق باربری اسنپ و اسنپ بار تهران شما می توانید تاریخ روز جابجایی را تعیین و مشخص کنید علاوه بر تمامی موارد گفته شده شما می توانید طول مسیر جابجایی را از مبدا تا مقصد بر روی تلفن همراه خود مشاهده نمایید تا از اتفاقاتی که امکان دارد در طول مسیر وجود داشته باشد باخبر شوید. تنها هدف باربری و اتوبار شهران به دست آوردن رصایت مشتریان و ارائه ی خدمات حرفه ای و باکیفیت با هزینه ی مناسب به مشتریان باربری شهران می باشد.