باربری و اتوبار شهرک بیمه

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار شهرک بیمه

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار شهرک بیمه در منطقه 5 و غرب شهر تهران قرار گرفته است و از سوی باربری و اتوبار آسایش بار تحت نظارت قرار گرفته و آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار به ساکنین محترم شهرک بیمه می باشد. این منطقه از سمت شرق به شهرک شهید فکوری از بخش شمال به شهرک آپادانا و از سمت غرب به شهرک اکباتان می رسد. در ادامه قصد داریم درباره برخی از نکات مهم در باربری و اثاث کشی مناسب و چگونگی نحوه جابجایی و حمل بار و وسایل برای شما اطلاعاتی قرار دهیم تا باتوجه به این موارد و به کارگیری این نکات در زمان حمل بار هیچ مشکلی برای وسایل و اثاثیه شما به وجود نیاید و از به وجود آمدن خسارت و آسیب جلوگیری شود.

خدمات باربری و اتوبار شهرک بیمه

باربری شهرک بیمه جهت ارائه هرچه بهتر خدمات باربری و حمل بار و اثاثیه شما عزیزان ساعات کاری خود را افزایش داده است و به صورت 24 ساعته و شبانه روزی در تمامی روزهای هفته حتی روزهای تعطیل نیز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

باربری و اتوبار شهرک بیمه با توجه به سابقه ی طولانی که در زمینه باربری دارد و با توجه به شرایطی که هم اکنون در بسیاری از خانه ها وجود دارد و مشغله های کاری که اکثر مردم با آن مواجه هستند به این فکر افتاده است تا کار بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام دهد. باربری شهرک بیمه برای انجام کار بسته بندی به روش کاملا اصولی و استاندارد از بهترین وسایل و تجهیزات استفاده کرده است و با قرار گیری وسایل در جعبه ها و کارتن های محکم و مقاوم از به وجود آمدن هرگونه مشکلی برای وسایل جلوگیری می کند.

باربری شهرک بیمه تمامی بارها و اثاثیه های شما را به صورت رایگان بیمه می نماید تا در صورتی که اثاثیه شما در حین جابجایی آسیب ببیند میتوانید خسارت خود را به صورت کامل از بیمه پس بگیرید. یکی از مواردی که باعث محبوبیت این باربری نسبت به سایر باربری ها شده است خدمات متنوع و کاربردی می باشد که به مشتریان خود ارائه می دهد.

تعیین ماشین حمل بار باتوجه به وسایل

یکی از موارد بسیار مهمی که در جابجایی وسایل و اثاثیه نقش موثری دارد استفاده از ماشین حمل بار باتوجه به اندازه و حجم وسایل می باشد. باربری شهرک بیمه باتوجه به نیاز مشتریان خودروهای حمل بار متنوعی را به کار گرفته است تا بتوانند باتوجه به اندازه بار و وسیله ای که قرار است جابجا کنند خودروی متناسب با آن را انتخاب کنند.

باربری شهرک بیمه از کامیون گرفته تا وانت بار و نیسان بار را آماده کرده است تا در اختیار مشتریان خود قرار دهد. جهت جلوگیری از به وجود آمدن هرگونه مشکل و آسیبی قسمت داخلی اتاق ماشین ها را با موکت پوشش داده است تا در زمان جابجایی و حمل بار وسایل دچار آسیب و یا مشکل نشوند. 

تخفیفات ویژه 25% در باربری ما

باربری آسایش بار تهران باتوجه به تخفیف 25% که قرار داده است آماده می باشد تا این تخفیفات را بر روی جمع هزینه ها اعمال نماید و مبلغ کمتری را نسبت به سایر باربری ها از مشتریان دریافت نماید. این تخفیفات بسیار ویژه می باشند و هر باربری به ویژه باربری تهران حاضر به انجام چنین کاری نمی باشد. یکی از دلایلی که باربری آسایش بار تهران به ویژه باربری و اتوبار شهرک بیمه را از سایر باربری ها متمایز کرده است قیمت ارزان و تخفیفات ویژه می باشد که نظر هر فردی را به خود جلب می کند.

باربری شهرک بیمه برای حفظ سلامتی اثاثیه های شما عزیزان از افرادی با تجربه و آموزش دیده در این کار استفاده می کند. 

باربری و اتوبار شهرک بیمه تمام هزینه های باربری را با توجه به نرخ مشخص شده اتحادیه حساب می نماید.

پیشنهاد آسایش بار 

 یکی از مواردی که باربری آسایش بار تهران و سایر شعبات آن از جمله باربری شهرک بیمه همواره به آن تاکید دارد رزور نوبت ها و تاریخ های مشخص برای روز جابجایی می باشد با انجام این کار دچار مشکل نخواهید شد و با نظم و ترتیب خاص و ویژه ای کار بسته بندی و حمل بار برای شما انجام می شود انجام این کار از به وجود آمدن هرج و مرج و بی نظمی و آشفتگی جلوگیری می کند.

یکی دیگر از مواردی که بیشتر مشتریان از آن بی اطلاع می باشند و باربری آسایش بار آن را به سایر خدمات خود اضافه کرده است خدمات باربری ایترنتی و باربری اسنپ می باشد باتوجه به این باربری ها شما می توانید از طریق تلفن همراه خود طول مسیر جابجایی را از مبدا تا مقصد دنبال کنید تا اگر مشکلی در طول مسیر به وجود آمد یا خدای نکرده اتفاق ناگهانی رخ داد شما از این طریق در جریان اتفاقات پیش آمده قرار بگیرید.