باربری و اتوبار فاطمی

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار فاطمی

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
 باربری و اتوبار فاطمی یکی از زیرمجموعه های باربری آسایش بار تهران می باشد که آماده می باشد تا با استفاده از بهترین پرسنل و بهترین نیروهای آماده به کار تمامی مراحل صفر تا صد جابجایی و اثاث کشی لوازم مختلف محل کار، مغازه و یا منزل را برای شما انجام دهد. از جمله مواردی که برای باربری فاطمی اهیمت بسیار زیادی دارد مرحله بسته بندی می باشد چون بر این باور است که اگر این مرحله به درستی انجام شود هیچ مشکلی برای اثاثیه و وسایل شما در حین حمل و جابجایی بار چه در ماشین حمل بار در طول مسافت جابجایی و چه زمانی که کارگران اثاثیه را حمل می کنند پیش نخواهد آمد.

باربری و اتوبار آسایش بار شعبه باربری فاطمی را به منظور تسهیل کارهای اثاث کشی برای ساکنین این منطقه تاسیس شده است. شما می توانید با استفاد از خدمات باربری و اتوبار فاطمی در هر ساعت از شبانه روز به خدمات باربری دسترسی داشته باشید.

باربری فاطمی خود را در مقابل مشتریان مسئول می داند لذا تمام اثاثیه ها را قبل از بارزدن به صورت رایگان بیمه می نماید. باربری و اتوبار فاطمی در روزهای نزدیک به ایام جابجایی (معمولا اواخر تابستان) تخفیف های ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر می گیرد. 

توضیحی درباره منطقه فاطمی تهران

خیابان فاطمی در تهران که نام قبلی آن خیابان ایران‌نوین و خیابان آریامهر بود یکی از خیابان‌های مرکزی شهر تهران است. به دلیل مرکزیت خیابان فاطمی و موقعیت قرارگیری آن در شهر تهران کسب و کارها و منازل مسکونی بسیاری در آن قرار گرفته است که همین موضوع باعث شد تا باربری آسایش بار به فکر بیافتد و یکی از شعبات خود را در این منطقه تاسیس کند. میدان فاطمی هم که در خیابان فاطمی قرار گرفته و یکی از میادین اصلی شهر تهران می باشد در این خیابان واقع شده است هتل بین‌المللی لاله، موزه فرش ایران، پارک لاله، ساختمان وزارت کشور، مرکز آمار ایران و مسجد نور نیز در این خیابان فاطمی قرار گرفته اند.

اهمیت بسته بندی اصولی و صحیح اثاثیه 

در صورتی که شما تمایل داشته باشید کارکنان مجرب باربری و اتوبار فاطمی لوازم شما را به درست ترین روش ممکن بسته بندی می کنند می توانید در زمان تعیین روز و تاریخ اثاث کشی این درخواست را از باربری فاطمی داشته باشید تا کارگران حرفه ای خود را برای شما بفرستند تا در انجام این مرحله به شما کمک کنند. ، باربری فاطمی برای بسته بندی از کارتن های محکم و چندلایه استفاده می کند همچنین برای بسته بندی لباس های شما از کارتن های رگال دار استفاده می کند و  بر روی آن ها از جلدها و کاور های مخصوصی استفاده می کند تا از کثیف شدن و چروک شدن آن ها جلوگیری شود.

باربری و اتوبار فاطمی در تهران آماده می باشد تا انواع لوازم شکستنی شامل، بلوریجات، کریستال، بوفه، میز نهارخوری، انواع لوازم آشپزخانه، لوازم برقی و الکترونیکی و برقی شما را به بهترین شکل ممکن همراه با نایلون، فوم، چسب و سایر لوازم موردنیاز برای بسته بندی انجام دهد. جهت جلوگیری از آشفتگی و هرج و مرج برچسب های مخصوصی را در نظر گرفته است تا بر روی آن محتویات داخل کارتن نوشته شود تا در زمان تخلیه و چیدمان بار در محل و مکان جدید دچار مشکل نشوید.

در صورتیکه ناگزیر به خرید مواد غذایی شدید حتما به کارکنان باربری اطلاع دهید تا برای بسته بندی از کارتن های مخصوص مواد غذایی استفاده کنند. این کارتن ها از فاسد شدن مواد جلوگیری می کنند چون در مسافت های طولانی امکان فاسد شدن مواد خوراکی وجود دارد. 

سایر خدمات باربری و اتوبار فاطمی

اگر مقدار کمی وسایل برای جابجایی و حمل دارید بهتر است از سرویس وانت بار و نیسان بار استفاده کنید. باربری فاطمی با مجهز کردن ماشین های حمل بار مختلف از جمله کامیون، وانت، نیسان و….. آماده خدمت رسانی و حمل بار به تمامی نقاط مختلف تهران و همچنین شهرستان های مختلف می باشد. در صورت نیاز به وانت بار می توانید از سرویس وانت تلفنی فاطمی که به صورت شبانه روزی فعالیت می کند تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن در خدمت شما حاضر شوند.

یکی از خدمات جدید باربری و اتوبار فاطمی ارائه سرویس حمل بار باربری اسنپ و اسنپ بار در تهران می باشد. هدف از اضافه کردن این سرویس صرفه جویی در زمان و قت مشتریان می باشد با استفاده از اپلیکیشن باربری اسنپ می توانید به صورت آنلاین از خدمات اینترنتی حمل بار در تهران برخوردار شوید.

شما می توانید از راه های مختلفی با باربری آسایش بار تهران در ارتباط باشید تا باتوجه به منطقه ای که در آن ساکن هستید با شماره تلفن های موجود مربوط به منطقه موردنظر در ارتباط باشید تا در مدت زمان کوتاهی در خدمت شما باشند از طریق مراجعه به آدرس وب سایت باربری و همچنین از طریق اپلیکیشن مربوط به خدمات باربری و اسنپ بار می توانید با باربری آسایش بار شعبه باربری فاطمی در ارتباط باشید.