باربری و اتوبار فرودگاه

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار فرودگاه

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار فرودگاه ،اگر ساکن منطقه فرودگاه هستید و قصد جابه جایی دارید با باربری و اتوبار فرودگاه تماس بگیرید. کارکنان مجرب و متعهد به کار باربری و اتوبار فرودگاه در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان ممکن برای خدمت رسانی درب منزل شما حضور پیدا می کنند. 

باربری فرودگاه خود را در مقابل قانون و همشهریان مسئول می داند لذا اثاث شما را قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می نماید. اگر در هنگام جابه جایی متحمل ضرر شوید می توانید خسارت خود را از بیمه پس بگیرید.

باربری و اتوبار فرودگاه سرویس دهی وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم کرده است. شما می توانید با انتخاب وانت تلفنی فرودگاه بارهای خرده ریز خود را با هزینه کمتری جابه جا کنید. 

هزینه باربری در اتوبار فرودگاه با توجه به نرخ تصویب شده توسط اتحادیه باربری در نظر گرفته می شود. اگر به دنبال باربری ایمن و ارزان هستید ما به شما باربری و اتوبار فرودگاه را پیشنهاد می کنیم.

در صورتی که مایل هستید که کار بسته بندی لوازم را خودتان انجام دهید باید موارد زیر را رعایت کنید تا از آسیب دیدن آنها جلوگیری کنید:

1. استفاده از کارتونهای محکم    2. انتخاب کارتون متناسب با حجم وسیله   3. استفاده از نوارچسب محکم

باربری و اتوبار فرودگاه به دنبال به حداقل رساندن تاثیرات منفی ناشی از حمل و نقل در محیط طبیعی است. در این راستا این باربری تلاش کرده تا از وسایل نقلیه ایی استفاده کند که باعث کاهش گازهای گلخانه ای می شوند.