باربری و اتوبار قیطریه

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار قیطریه

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار قیطریه با داشتن انواع وسایل نقلیه، با سال‌ها تجربه در زمینه باربری و اسباب کشی می تواند یک جابجایی و حمل بار راحت و بدون درد سر را به شما هدیه دهد و به راحتی و با سرعت تمامی مراحل کار اثاث کشی را برای شما عزیزان انجام ‌دهد. اگر تجربه سختی در اسباب کشی دارید بهتر است این بار دیگه کار رو به اتوبار قیطریه بسپارید تا یک تجربه لذت بخش از اسباب کشی در ذهن شما باقی بماند. 
خدمات متفاوت باربری، بسته بندی و حمل اثاثیه منزل را با باربری قطریه تجربه کنید. باربری قیطریه در هرزمان از شبانه روز آماده ارائه خدمات حمل اثاثیه و باربری می باشد. 

توضیحی درباره منطقه قیطریه تهران

قیطریه نام یکی از محله‌های بسیار قدیمی و مرفه‌ نشین شهر تهران می باشد که در بخش شمال شهر تهران واقع در شهرستان شمیرانات قرار گرفته است. یکی از مواردی که باعث هرچه زیباتر شدن منطقه قیطریه شده است وجود پارک بزرگ قیطریه می باشد که برای ساکنین منطقه قیطریه و محله ها و مناطق اطراف آن به عنوان یک تفرجگاه می باشد.

محله قیطریه دارای مساحت ۱٬۵۲۷۱۱۶ کیلومتر مربعی می باشد که در منطقه ۱ شهر تهران قرار گرفته است. محدوده فعلی این محله از شمال به خیابان قیطریه، بلوار صبا و شمال پارک قیطریه، از جنوب تا محدوده جهانتاب، از شرق به بلوار قیطریه و شرق پارک قیطریه و از غرب به خیابان شریعتی منتهی می‌گردد.

انتخاب ماشین حمل بار متنوع

یکی از مواردی که در زمان اثاث کشی و جابجایی باید به آن دقت شود انتخاب نوع ماشین حمل بار می باشد باربری قیطریه مجهز به ماشین های متنوع حمل بار می باشد که تمامی آن ها مجهز به عایق های استاندارد و پوشش های باکیفیت و مناسبی می باشد که از به وجود آمدن ضربه و آسیب به وسایل جلوگیری می نماید.

باتوجه به میزان و اندازه وسایلی که قرار است حمل شود شما می توانید سرویس حمل بار خود را انتخاب کنید در صورتی که مقدار بار و وسایل کمی برای جابجایی دارید می توانید از وات تلفنی قیطریه که به صورت شبانه روزی فعالیت می کند استفاده کنید. باربری و اتوبار قیطریه این اطمینان را به شما می دهد که هر روزه ماشین های حمل بار سرویس و تعمیر می شوند و بررسی می شوند تا در صورت مشکلی آن را بررسی و رفع نمایند چون قرار است این ماشین ها در جاده ها و خیابان های مختلف کار اثاث کشی را انجا دهند باید صحت و سلامت کامل داشته باشند. البته باید به این موضوع هم توجه داشت که رانندگان مشغول به کار در باربری قیطریه افراد باتجربه و خبره ای می باشند که با دقت کافی و لازم وسایل شما را به مقصد می رسانند.

اهمیت مرحله بسته بندی در جابجایی

در باربری و اتوبار قیطریه بدلیل استفاده از کارگران و پرسنل حرفه ای و آموزش دیده بسته بندی و حمل لوازم اداری و شرکتی و اثاث منزل مشتریان با نهایت دقت و رعایت اصول امانت داری انجام می گردد. درصورتی که متقاضی در تهران هستید، اگر قصد حمل بار خود با کامیون به شهرستان را دارید، اگر به دنبال شرکتی حرفه ای و مورد اعتماد برای بسته بندی وسایل منزل و حمل اثاث در تهران یا شهرستان می گردید حتما خدمات باربری و اتوبار آسایش بار شعبه باربری و اتوبار قیطریه را امتحان کنید. 

باربری قیطریه در تهران با استفاده از بهترین کارتن ها و محکم ترین جعبه ها جهت بسته بندی اثاثیه و وسایل مشتریان خود استفاده می کند ما این اطمینان خاطر را به شما خواهیم داد که شما هر نوع وسیله، ظرف و یا محصولی که داشته باشید را می توانیم بدون اینکه آسیب و صدمه ای ببیند برای شما بسته بندی کنیم تا در مقصد در نهایت صحت و سلامت آن را تحویل بگیرید. در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکلی بیمه تمامی خسارت به وجود آمده را به صورت تمام و کامل برای شما جبران می نماید.

اگر چنانچه شما در خود منطقه قیطریه نمی باشید میتوانید با تماس با باربری قیطریه و یا مشاهده منو دیگر باربری ها در صفحه اصلی سایت از سایر مناطقی که در محدوده قیطریه می باشند اطلاع پیدا نمایید. 

ارائه خدمات آنلاین به صورت اینترنتی

یکی از خدمات ویژه ای که باربری قیطریه برای آسایش و رفاه حال هرچه بیشتر مشتریان خود در نظر گرفته است ارائه خدمات باربری اسنپ، اسنپ بار در تهران می باشد با استفاده از اپلیکیشن مخصوص باربری اسنپ و نصب آن بر روی تلفن همراه هوشمند شما می توانید تاریخ و روز جابجایی و همچنین نوع ماشین حمل بار و حتی تعداد کارگرانی که نیاز دارید را انتخاب نمایید. با استفاده از خدمات باربری اینترنتی شما می توانید از طریق تلفن همراه خود در خانه و یا در محل کار طول مسیر جابجایی که قرار است وسایل شما حمل شود از مبدا تا مقصد را رصد کنید تا در صورت بروز هرگونه مشکل و خطایی از آن باخبر شوید و اطلاع داشته باشید. یکی از مواردی که باعث محبوبیت باربری آسایش بار تهران شده است همین موضوع می باشد.