باربری و اتوبار مدرس

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار مدرس

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

باربری و اتوبار آسایش بار با داشتن سالها تجربه درعرصه باربری و حمل نقل اماده ارائه خدمات به همشهریان تهرانی ساکن منطقه مدرس است.

باربری مدرس با افتخار اعلام می کند که آماده ارائه خدمات حمل و جابه جایی کالا و اثاثیه منزل و محل کار شما همشهریان تهرانی است.

باربری و اتوبار مدرس دائما سعی در استخدام نیرو ورزیده و کارا دارد. از این رو با شماره گیری شماره های ثابت باربری آسایش بار کادر کاری باربری و اتوبار آسایش بار در کوتاه ترین زمان ممکن کالا و اثاثیه شما همشهریان ساکن منطقه مدرس را بسته بندی و جابه جا می کنند.

باربری و اتوبار مدرس همراه مطمئنی در جابه جایی و اثاثکشی های شما همشهریان ساکن منطقه مدرس به حساب می آید.

باربری و اتوبار مدرس با ارائه خدمات روز دنیا در عرصه باربری و حمل نقل یکی از برترین شرکتها در عرصه ارائه خدمات باربری و حمل نقل به شمار می آید.

باربری و اتوبار مدرس در جهت آرامش روح و روان مشتریان باربری و اتوبار مدرس با ارائه بیمه نامه رایگان در زمان جابه جایی هر گونه خسارات وارده در زمان جابه جایی را برعهده می گیرد. با ارائه بیمه نامه از سوی باربری مدرس مشتریان باربری جابه جایی بدون استرس و نگرانی را تجربه کردن باربری و اتوبار مدرس

شرکت باربری و اتوبار مدرس همواره در جهت درست انجام دادن خدمات به مشتریان باربری در تلاش بوده و یکی از اصلهای پیشرفت خود را مشتری مداری و راضی نگه داشتن مشتریان می داند.باربری و اتوبار مدرس

باربری و اتوبار مدرس به شما توصیه می کند لوازم و اثاثیه هایی را که نیاز ندارید با قیمت دست دوم بفروشید و یا به سازمان های خیریه اهدا کنید. کم کردن اثاثیه های غیر ضروری هزینه های اثاث کشی را کاهش دهید. 

تمامی خدمات ارائه شده توسط شرکت باربری و اتوبار مدرس زیر نظر مستقیم باربری و اتوبار آسایش بار می باشد.

یکی از کارهای مهم بعد از جابجایی تخلیه بار است. زمانیکه جابجایی به شهر دیگری است شما به دلیل خستگی ناشی از راه و جابجایی به کمک نیاز دارید. باربری و اتوبار مدرس خدمات تخلیه بار و چینش لوازم در محل جدید را نیز برای شما ارائه کرده است. شما می توانید با خیالی آسوده منتظر بمانید تا کارکنان باربری و اتوبار مدرس در کوتاه ترین زمان ممکن بارها و اثاثیه های شما را تخلیه کنند. 

برای کسب اطلاعات بیشتر و مطرح کردن ابهامات خود با شماره تلفن شبانه روزی 09114872320 طریق تلفن ثابت و تلفن همراه تماس بگیرید تا مشاوران باربری و اتوبار مدرس، راهنمایی های لازم را به شما ارائه کنند. باربری مدرس در خدمت شما و متعلق به شما است. با ما در ارتباط باشید.