باربری و اتوبار مطهری

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار مطهری22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

 باربری و اتوبار مطهری در تهران یکی از بهترین و مطمئن ترین باربری ها می باشد که آماده است خدمات خود را در زمینه بسته بندی، جابجایی و تخلیه بار به شهروندان محترم ارائه نماید. باتوجه به اینکه باربری مطهری سالها در این زمینه مشغول فعالیت است با استفاده از تجربه ای که دارد آماده می باشد تا از بهترین روش ها و با استفاده از کارگران و پرسنل حرفه ای خود از صفر تا صد کارها را برای شما انجام دهد. اگر قصد جابجایی از منطقه ای در تهران به منطقه ی دیگری دارید یا قرار است اثاثیه ی خود را به شهرستان دیگری انتقال دهید و نمی دانید باید کدام باربری را در تهران انتخاب کنید پیشنهاد می کنیم از خدمات باربری شرکت آسایش بار تهران استفاده کنید تا نتیجه دلچسبی را از یک جابجایی برای خود و خانواده تان رقم بزنید.

توضیحی درباره خیابان مطهری 

خیابان شهید مرتضی مطهری که نام قبلی آن خیابان تخت طاووس بوده است یکی از خیابان‌های مرکزی شهر تهران می باشد. خیابان مطهری جهتی غرب به شرق دارد، از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به بزرگراه شهید صیاد شیرازی ختم می شود. خیابان مطهری بعد از انقلاب به افتخار مرتضی مطهری روحانی، محقق و پژوهشگر ایرانی نام‌گذاری شده ‌است.

بافت یاختمانی و سیستم خیابانی این خیابان دارای موقعیتی اداری می باشد و بسیاری از نهادهای دولتی، شرکت های مالی، بازرگانی، خدماتی و صنعتی در آن واقع شده اند. می توان گفت که خیابان تخت طاووس یکی از قطب های اصلی و هسته ی مرکزی اقتصاد تهران می باشد. بد نیست که به این نکته هم اشاره ای داشته باشیم که خیابان مطهری جز منطقه 7 شهرداری شهر تهران می باشد.

خدمات باربری و اتوبار مطهری شامل چه مواردی می شود ؟

باربری مطهری آماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و آنلاین به همشهریان تهرانی ساکن در منطقه مطهری می باشد.

باربری و اتوبار مطهری به منظور جلوگیری کردن از استرس خانم های خانه در زمان جابجایی کالا و اثاثیه منزل یا محل کار اقدام به بیمه کردن رایگان کالا و اثاثیه در زمان کرده است تا هرگونه خسارت وارده مانند شکستن وسایل قیمتی، شکستن کمد، سرویس و … را متحمل شود و در صورت بروز هرگونه حادثه و یا اتفاقی لازم نیست که نگران باشید چون باربری مطهری موظف می باشد از طریق بیمه خسارت وارد شده را جبران کند.

باتوجه به این موضوع که میزان مبلغ و هزینه های باربری باتوجه به عوامل مختلفی محاسبه می شود به همین دلیل تمامی قیمت های ارائه شده به مشتریان در فاکتور توسط اتحادیه ی باربری و باتوجه به قیمت هایی که اتحادیه باربری در تهران ارائه کرده است محاسبه می شود به همین دلیل باربری مطهری در تهران نمی تواند به میزان این مبلغ اضافه و یا کم کند. چون تمام عملیات و کارهای انجام شده در باربری آسایش بار تهران تحت نظارت کامل اتحادیه می باشد.

انتخاب نوع ماشین حمل بار یکی از موارد بسیار مهمی می باشد که جدا از به سلامت رسیدن وسایل به مقصد بر میزان هزینه ها هم تاثیرگذار می باشد به همین دلیل سرویس وانت تلفنی مطهری در اختیار مشتریان قرار داده شده است تا در صورتی که شما میزان وسایل کمی برای جابجایی داشتید از این سرویس استفاده کنید تا هم اثاثیه سالم به مقصد برسد و هم مبلغ کمتری را به شرکت پرداخت کنید.

از دیگر خدمات ارائه شده توسط باربری و اتوبار مطهری مرحله بسته بندی می باشد که مهم ترین مرحله در یک جابجایی می باشد به همین دلیل باربری مطهری از بهترین وسایل و تجهیزات برای بسته بندی وسایل شما استفاده می کند کارتن های مخصوص حمل بار در باربری مطهری از محکم ترین کارتن ها و جعبه ها می باشد که مقاومت بسیار بالایی دارند و 3 لایه می باشند. هدف باربری و اتوبار مطهری از حمل اثاثیه ی شما به سلامت رسیدن آن ها به مقصد می باشد. شما می توانید از پرسنل خانم و آقا برای حمل بار و اثاثیه ی خود جهت کمک استفاده کنید.

باربری مطهری به مشتریان خود توصیه می کند که حتما به توصیه های کارشناسان  و مشاوران باربری آسایش بار توجه کنند:

توصیه های باربری و اتوبار مطهری در زمان جابه جایی:

– حتما برنامه ریزی دقیق و حساب شده ایی داشته باشید.

– محتوای درون هر کارتن برروی کارتنها نوشته شود.

– برای بسته بندی اجسام سنگین و قیمتی از کارتنهای محکم و چند لایه استفاده کنید.

با رعایت توصیه های مشاوران زبده باربری و اتوبار مطهری می توانید بدون هر گونه دغدغه و نگرانی جابه جایی خود را انجام دهید. 

اتوبار مطهری به صورت تمام وقت حتی در روزهای تعطیل هم آماده ارائه خدمات به همشهریان ساکن منطقه مطهری می باشد.

از خدمات نوین حمل بار بهره مند شوید

یکی از خدمات ارائه شده در باربری مطهری ارائه ی خدمات نوین باربری در تهران می باشد که این امکان را برای مشتریان خود به وجود آورده است تا از طریق باربری آنلاین و باربری اینترنتی کارهای خود را انجام دهند که ارائه ی این خدمات با نام باربری اسنپ، اسنپ بار تهران و اسنپ بار ارزان می باشد. با نصب اپلیکیشن باربری اسنپ بر روی تلفن همراه خود می توانید از نمونه کارهای انجام شده توسط باربری مطهری و همچنین خدمات ارائه شده توسط آن ها استفاده کنید. با استفاده از باربری اسنپ شما می توانید روز و تاریخ جابجایی را هم تعیین و مشخص کنید. با استفاده از خدمات اسنپ بار در تهران می توانید در هزینه های باربری تا حد زیادی صرفه جویی کنید. علاوه بر تمامی این موارد شما می توانید نوع ماشین حمل بار، تعداد کارگران و…… از طریق باربری اسنپ تعیین کنید.