باربری و اتوبار هروی

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار هروی

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار هروی از بهترین شرکت های باربری در تهران می باشد که آماده است تا خدمات خود را به صورت کاملا حرفه ای به مشتریان خود ارائه نماید. منظور از خدمات حرفه ای ارائه انجام خدمات از همان مرحله اول که بسته بندی می باشد تا مرحله پایانی که تخلیه و چینش بار می باشد به صورت کاملا ایمن و مطمئن می باشد یعنی کار باید به صورتی انجام شود که هیچ مشکل و یا آسیبی برای هیچ کدام از وسایل و اثاثیه ی شما پیش نیاید شرکت باربری آسایش بار در تهران آماده می باشد تا خدمات حرفه ای خود را به صورت کاملا حرفه ای به مشتریان خود در هر منطقه ای از تهران و یا سایر شهرستان ها انجام دهد.

جابجایی و تغییر مکان می تواند هیجان انگیز و جذاب باشد اما از طرف دیگر کارهایی باید انجام گیرد که می تواند برای شما طاقت فرسا و زمانگیر باشد و مهم تر از همه خستگی را برای شما به همراه می آورد این قبیل کارها شامل جمع آوری کالاها، بسته بندی آنها، کمک خواستن از دیگران و در نهایت اجاره کامیون کارهایی می باشد که باید برای یک جابجایی و اثاث کشی خوب و حرفه ای انجام شود به همین دلیل برای انجام درست، صحیح و اصولی این کارها نیاز به یک باربری ایمن در تهران دارید که باربری هروی یکی از آن ها می باشد. لازم نیست که نگران باشید چون باربری و اتوبار هروی این جا می باشد تا از صفر تا صد کارهای مربوط به جابجایی را برای شما انجام دهد. 

خدمات باربری و اتوبار هروی شامل چه مواردی می شود ؟

باربری و اتوبار هروی برای ساکنین محله هروی تهران به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته در دسترس می باشد. خدمات ارائه شده توسط باربری و اتوبار هروی توسط اتحادیه باربری در تهران تایید شده است و به رسمیت شناخته شده است. هدف باربری و اتوبار هروی انجام جابجایی موفقیت آمیز با کاهش زمان و ضررهای مالی می باشد.

از دیگر خدمات باربری هروی می توان به ارائه بیمه نامه باربری اشاره کرد با در دست داشتن بیمه نامه شما می توانید در صورت به وجود آمدن هرگونه مشکل، آسیب و یا خسارتی میزان مبلغ خسارت به وجود آمده را از بیمه دریافت کنید با ارائه خدمات بیمه باربری هروی خیال شما را راحت می کند که اگر مشکلی برای وسایل شما پیش آمد می توانید آن را بازگردانید.

یکی دیگر از خدمات باربری و اتوبار هروی ارائه خدمات جابجایی و جمل بار به روش اینترنتی و آنلاین می باشد که این کار توسط باربری اسنپ و اسنپ بار ارزان در تهران انجام می شود. شما می توانید از طریق اپلیکیشن هوشمند باربری اسنپ شما می توانید از طریق تلفن همراه هوشمند خود از خدمات باربری اسنپ استفاده کنید.

تاثیر انتخاب ماشین حمل بار در جابجایی

برای بهره مند شدن از خدمات باربری هروی ابتدا باید سرویس مورد نیاز خود را متناسب با حجم بار، بودجه و زمان مورد نظر خود انتخاب کنید.

باربری و اتوبار هروی دارای انواع وسایل نقلیه از کامیون های بزرگ تا وانت بار و نیسان بار می باشد. از آنجایی که باربری هروی به حفظ محیط زیست اهمیت زیادی می دهد لذا تمام سعی خود را کرده است تا از ماشین هایی استفاده کند که آلودگی کمتری را ایجاد می کنند.

یکی از مواردی که در زمان حمل بار و جابجایی اثاثیه می تواند به شکل جدی به وسایل و اثاثیه شما آسیب وارد کند انتخاب نادرست ماشین حمل بار جهت باربری و جابجایی وسایل می باشد به همین دلیل باربری و اتوبار هروی مجهز به ماشین های حمل بار متنوعی می باشد تا در صورت نیاز شما به آن ها با مشکل مواجه نشوید باربری هروی به شما پیشنهاد می کند در صورتی که میزان حجم وسایل کمی برای جابجایی دارید می توانید از سرویس وانت تلفنی هروی استفاده کنید تا بارها و لوازم شما را جابجا کند وانت تلفنی هروی هم مانند باربری هروی به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی می باشد. 

تمامی خودروها و ماشین های حمل بار در باربری هروی به صورت روزانه بررسی می شوند تا در صورت داشتن هرگونه مشکلی عیب و نقص آن توسط تکنسین ها و تعمیرکاران برطرف شود و سپس برای فرستادن به مسیرها و جاده های مختلف آماده شوند این اطمینان خاطر را هم به شما می دهیم که تمامی رانندگان حاضر در باربری هروی رانندگان باتجربه و کاربلدی می باشند که به تمامی مسیر ها و جاده ها آشنایی دارند و آماده هستند تا به صورت کاملا ایمن و مطمئن کار حمل بار را برای شما انجام دهند.

باربری و اتوبار هروی از شما می خواهد در صورتی که خودتان کار بسته بندی لوازم را انجام می دهید نکات ضروری را رعایت کرده تا مانع آسیب دیدن لوازم هنگام جابه جایی شوند.

چند مورد از این نکات به این عبارت می باشند :

1. استفاده از کارتون مناسب و محکم

2. استفاده درست از فضای کارتون در واقع نباید بیشتر یا کمتر از فضای جعبه در آن وسایل چید

3. استفاده از نوارچسب برای بستن در جعبه برای جلوگیری از بیرون ریختن اثاثیه ها

باربری و اتوبار هروی به شما توصیه می کند در روزهای نزدیک به جابجایی از خرید مواد غذایی به مقدار زیاد خودداری کنید. در صورتیکه ناگزیر به خرید مواد غذایی شدید به کارکنان این باربری اطلاع دهید تا از جعبه های مخصوص مواد خوراکی استفاده کنند. این جعبه ها از فاسد شدن مواد جلوگیری می کنند. 

در صورت انتخاب باربری و اتوبار هروی شما می توانید با شماره تلفن های موجود در سایت باربری آسایش بار تهران تماس گرفته و با مشاوره با کارشناسان و مشاوران ما در باربری هروی سوالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح نمایید.