باربری و اتوبار هفت تیر

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار هفت تیر22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار هفت تیر یکی از شعبه های باربری شرکت آسایش بار تهران می باشد که آماده است تا خدمات خود را به بهترین شکل ممکن در زمینه جابجایی، اثاث کشی و حمل بار در شهر تهران و ارسال بار به سایر شهرستان ها در خیابان هفت تیر و محدوده ی آن ارائه نماید. اگر به دنبال یک شرکت باربری ایمن و مطمئن می باشید که خدماتش را با سرعت، دقت و کیفیت بالایی انجام دهد پیشنهاد می کنیم که یک باربری را انتخاب کنید که در این زمینه سابقه و تجربه دارد تا کارهای شما را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. کافیست برای یک بار کار حمل بار و اسباب کشی خود را به باربری هفت تیر بسپارید تا برای همیشه مشتری دائمی ما شوید.

توضیحی درباره خیابان هفت تیر

میدان هفت تیر از میدان های معروف و مشهور شهر تهران می باشد که قبل از انقلاب نام این میدان بیست و پنج شهریور بوده است و بعدا به هفت تیر تغییر پیدا کرده است این میدان در بخش مرکزی شهر تهران قرار گرفته است که جز منطقه 7 شهرداری تهران هم می باشد. میدان هفت تیر از سمت جنوب با خیابان‌ شهید مفتح و کریمخان زند و از سمت شمال با خیابان شهید مفتح، بهار شیراز و بزرگراه مدرس در مجاورت یکدیگر قرار گرفته اند. ایستگاه‌ خط یک و خط شش متروی تهران به نام شهدای هفت تیر در جنوب میدان قرار گرفته‌ است.

دارای پرسنل حرفه ای و با سابقه

باربری و اتوبار هفت تیر با تعلیم و آموزش کارگران خود از آنها کارگرانی متخصص، حرفه ای و ماهر می سازد تا بتوانند در هر شرایطی کار مشتریان را به بهترین نحو ممکن و به بهترین شکل ممکن انجام دهند. کارگران مشغول به کار در باربری هفت تیر متشکل از خانم و آقا می باشند که در صورت نیاز متری به پرسنل خانم می توانند با تماس با شرکت باربری توضیح دهند که به پرسنل خانم نیاز دارند. تجربه ثابت کرده است که خانم ها در امر بسته بندی و آقایان در امر جابجایی و حمل بار توانسته اند بهتر کار کنند.

شما می توانید باتوجه به میزان کار و برآوردهایی که انجام می دهید تعداد کارگران خود را مشخص کنید و با تماس با باربری هفت تیر مشخص کنید که چه تعداد کارگر خانم و چه تعداد کارگر آقا نیاز دارید در صورتی که بخواهید خودتان کار بسته بندی اثاثیه و وسایل را انجام دهید می توانید فقط برای انجام کارهای مربوط به حمل بار از کاررگران حرفه ای و آموزش دیده ی باربری هفت تیر استفاده کنید.

بسته بندی در باربری و اتوبار هفت تیر با استفاده از وسایل و تجهیزات حرفه ای انجام می شود ما برای بسته بندی اثاثیه ی شما با در نظر گرفتن نوع وسیله ای که قرار است جابجا شود بسته بندی را انجام می دهیم به عنوان مثال بسته بندی یک ظرف کریستالی و شیشه ای با بسته بندی یک ظرف فلزی و چوبی متفاوت می باشد. تمامی کارتن های استفاده شده در باربری هفت تیر بسیار مقاوم و محکم می باشند و جنس 3 لایه دارند 

ماشین های حمل بار مجهز و متنوع

باربری هفت تیر با رانندگانی صبور و با حوصله جهت انجام یک اسباب کشی و اثاث کشی بدون استرس و  بی سر و صدا با بسته بندی بی نظیر توسط نیروهای مجرب و ورزیده، بصورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی است. باربری و اتوبار هفت تیر با بهترین کامیون های مسقف و مجهز به پتو جهت انجام هر نوع اثاث کشی لوازم منزل و اداری آماده همکاری می باشد. باربری هفت تیر ماشین های متنوعی برای حمل بار دارد که از میان آنها می توان به وانت بار و نیسان بار اشاره کرد.

در صورتی که تشخیص دادید میزان وسایل کمی با اندازه و حجم کمی برای جابجایی دارید می توانید از سرویس وانت تلفنی هفت تیر در تهران استفاده کنید این کار می تواند در کم شدن میزان هزینه ها هم به شما کمک کند. یکی از دلایلی که باعث شده است مشتریان باربری هفت تیر در تهران کار خود را به این شرکت باربری در تهران بسپارند تنوع در خودروهای حمل بار و ایمن بودن آن ها از لحاظ فنی می باشد. تمامی خودروهای موجود در باربری و اتوبار هفت تیر روزانه توسط تکنسین ها و متخصصان حاضر در باربری هفت تیر بررسی می شوند تا در صورت داشتن هرگونه مشکلی آن را برطرف کنند چون این خودروها قرار است در جاده ها و خیابان های شهر تردد کنند پس باید سالم و بدون عیب باشند.

ارائه خدمات باربری به سبک نوین 

باربری و اتوبار هفت تیر به دلیل اینکه خود را با نیاز های روز مشتریان خود مطابقت دهد به این فکر افتاد تا خدمات باربری خود را به روش باربری اینترنتی و باربری آنلاین در تهران ارائه نماید به همین دلیل می توانیم بگوییم که باربری آسایش بار از اولین باربری هایی می باشد که خدمات خود را به صورت اینترنتی به مشتریان خود ارائه کرده است. باربری اسنپ و اسنپ بار ارزان و اسنپ بار در تهران در اختیار شما قرار دارند تا با نصب اپلیکیشن باربری اسنپ بر روی تلفن همراه هوشمند از این خدمات بهره مند شوند.

باربری اسنپ مزایای بسیار زیادی دارد که از جمله ی آن ها می توان به انتخاب نوع ماشین حمل بار، انتخاب تعداد کارگران موردنیاز، نوع خدمات درخواستی، تعیین تاریخ و روز جابجایی و…… اشاره کرد. با پیشرفت تکنولوژی راحتی و آسایش به افراد داده شده است و تنها هدف باربری و اتوبار هفت تیر و دغدغه ی اصلی آن ارائه ی خدمات باربری سریع و راحت می باشد. با استفاده از باربری اسنپ شما می توانید طول مسیر جابجایی را از مبدا تا مقصد که بارها تخلیه می شوند را بر روی تلفن همراه خود مشاهده نمایید تا در صورت هرگونه مشکل و خطایی از اتفاقات پیش آمده مطلع شوید.

سایر خدمات باربری و اتوبار هفت تیر

باربری هفت تیر این اطمینان را به شما می دهد که حتی لازم نیست خودتان در محل حضور داشته باشید کارگران و تیم اجرایی اتوبار هفت تیر آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی می باشند. 

تنها کافیست با باربری و اتوبار هفت تیر در تماس باشید تا تیم باربری هفت تیر در محل حاظر شوند و کار اثاث کشی و حمل و نقل بار را از صفر تا صد یعنی از لحظه بسته بندی حرفه ایی اثاثیه تا پیاده سازی اثاثیه و چیدن در خانه جدید برایتان به بهترین نحو ممکن انجام دهد. 

اگر بخواهیم به سایر خدمات باربری و اتوبار هفت تیر اشاره داشته باشیم باید به ارائه نامه بیمه باربری اشاره داشته باشیم چون در صورت بروز هرگونه مشکل و یا آسیبی به وسایل لازم نیست نگران باشید چون خسارت وارد شده به صورت کامل از سوی باربری هفت تیر برای شما جبران خواهد شد.