باربری و اتوبار ونک

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار ونک

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار ونک که یکی از شعبات باربری آسایش بار تهران می باشد در بخش منطقه 3 شمال شهر تهران واقع شده است و آماده می باشد تا کار جابجایی حمل بار و اثاث کشی را به سراسر نقاط مختلف تهران و همچنین به شهرستان های مختلف دور و نزدیک با رعایت اصول و قواعد باربری با قیمت بسیار مناسب و منصفانه ای همراه با تخفیف 25% برای شهروندان محترم منطقه ونک و محدوده میدان ونک و خیابان های اطراف ان به خوبی انجام دهد. اگر می خواهید که با خدمات مختلف باربری ونک در تهران آشنا شوید پیشنهاد می کنیم که تا آخر این مطلب را مطالعه نمایید.

توضیحی درباره منطقه ونک تهران

خیابان ونک یا بهتر است بگوییم میدان ونک یکی از میادین اصلی شهر تهران می باشد که در خیابان ولیعصر واقع شده است و به دلیل پر رفت و امد بودن این میدان و شرایط قرار گیری آن در شمال شهر تهران می توانیم بگوییم که یکی از جاهایی می باشد که افراد زیادی در آنجا سکونت دارند و یا محل کسب و کارشان در آنجا می باشد که در طول سال حتما برای جابجایی اثاثیه و لوازم مختلفی به حمل بار و اثاث کشی نیاز پیدا می کنند که این موضوع باعث شد تا شرکت آسایش بار در تهران به فکر بیافتد و یکی از شعبات باربری خود در تهران را این منطقه تاسیس کند.

ارائه خدمات حرفه ای و استاندارد بسته بندی

باربری و اتوبار ونک هیچ گاه دقت در بسته بندی و باربری را فدای سرعت نمی کند، باربری ونک با برنامه ریزی دقیق سعی در ارائه خدمات باربری بی نقص به مشتریان خود می باشد. در صورتی که تمایل دارید خودتان کار بسته بندی لوازم را انجام دهید نکات مهم بسته بندی را رعایت کنید تا مانع آسیب دیدگی اثاثیه ها در هنگام جابه جایی شوید. 

برای انجام کار بسته بندی باربری ونک همواره سعی دارد از جدیدترین متدها و روش های روز دنیا برای انجام این کار بهره بگیرد تا آسیبی به وسایل مشتریان وارد نشود با استفاده از لوازم مخصوص بسته بندی مانند کارتن ها و جعبه های محکم، چسب ها و فوم های درجه یک و….. تمامی وسایل شما چه شکستنی باشند و چه چوبی و فلزی با بهترین و اصولی ترین روش توسط کارگران حرفه ای و کاربلد باربری ونک بسته بندی می شوند. در پایان مرحله بسته بندی برچسب های مخصوصی که حاوی نوشته محتویات داخل جعبه می باشد بر روی کارتن چسبانده می شود تا در زمان تخلیه و چینش وسایل دچار سردرگمی نشوید.

خدمات باربری و اتوبار ونک توسط اتحادیه باربری تایید شده و همچنین باربری ونک هزینه باربری را براساس نرخ مصوب شده توسط اتحادیه حساب می کند. باربری ونک بارهای شما را قبل از جابجایی بیمه می نماید، شما می توانید اطمینان پیدا کنید که در صورت آسیب دیدن لوازمتان می توانید هزینه ها را از بیمه پس بگیرید. 

پیدا کردن یک شرکت حمل بار خوب جهت کار اثاث کشی سریع و ارزان در تهران می تواند یک کار سخت و طاقت فرسا باشد. مخصوصا اگر برای اولین بار باشد که با این کار روبه رو می شوید. باربری و اتوبار ونک یکی از شرکت هایی است که در زمینه باربری موفق عمل کرده است.

دیگر نگران بلند کردن اثاثیه های سنگین نباشید اگر نیاز به حرکت اقلام سنگین دارید از کارکنان ورزیده باربری و اتوبار ونک بخواهید به شما کمک کنند. کارکنان توانای باربری ونک در کوتاه ترین زمان ممکن و در نهایت دقت و سلامت بارها را برای شما جابجا خواهند کرد. 

سایر خدمات باربری و اتوبار ونک

باربری و اتوبار ونک سرویس وانت بار و نیسان بار را نیز برای شما فراهم آورده است تا اگر تمایل داشتید به جای خودروهای حمل بار بزرگ از این سرویس استفاده کنید. سرویس وانت تلفنی ونک به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشد تا در صورتی که مقدار وسایل کمی برای جابجایی دارید بتوانید از این سرویس برای جابجایی بارهای خود استفاده کنید.

یکی از خدمات جدید و نوین باربری ونک ارائه خدمات آنلاین و اینترنتی باربری در تهران می باشد که از طریق باربری اسنپ، اسنپ بار در اختیار مشتریان قرار داده شده است تا از طریق تلفن همراه خوشمند خود اقدام به تعیین نوبت و انتخاب خدماتی که می خواهند نمایند. با استفاده از خدمات باربری اسنپ در تهران شما می توانید هم در زمان وهم در هزینه های پرداختی صرفه جویی به عمل بیاورید. همچنین با مراجعه به وب سایت اینترنتی باربری آسایش بار تهران می توانید از طریق شماره تلفن های موجود بر روی صفحه سایت با کارشناسان و مشاوران ما به صورت 24 ساعته در ارتباط باشید. لذت داشتن یک جابجایی و اثاث کشی بدون نقص را با باربری و اتوبار ونک در تهران تجربه کنید تا به عنوان یک خاطره خوش از آن یاد کنید.