باربری و اتوبار پاسداران

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار پاسداران

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار پاسداران در خدمت شهروندان و ساکنین محترم این منطقه می باشد و در زیر مجموعه باربری آسایش بار تهران فعالیت می کند و آماده می باشد تا خدمات بسته بندی، حمل و جابجایی را با کیفیت بسیار عالی و مناسبی انجام دهد.

برای افرادی که حداقل سالی یک بار مجبور هستند که اثاث کشی کنند و یا به دلایل مختلفی مجبور به مهاجرت هستند و مجبورند از شهری به شهر دیگر بروند کار اثاثکشی و حمل و جابجایی بار یک کار طاقت فرسا می باشد و امکان دارد به دلیل نبود تایم و زمان کافی انجام این کار برای آن ها مقدور نباشد. باربری پاسداران آماده است تا تمامی مراحل انجام کار یک اثاث کشی را از صفر تا صد به بهترین شکل ممکن انجام دهد، زمانی که بحث جابجایی و حمل اثاثیه به میان می آید باید تمام جوانب در نظر گرفته شود سپس برای مراحل انجام کار اقدام نمایید.

انتقال به یک خانه جدید نیاز به کارهایی مانند جمع آوری لوازم، خرید جعبه، بسته بندی کالاها، اجاره کامیون و کمک دیگران دارد. اگر این مسائل به درستی انجام گیرد بهترین جابجایی را تجربه خواهید کرد. باربری و اتوبار پاسداران تمام این کارها را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهد.

روش صحیح بسته بندی انواع اثاثیه

موضوعی که در زمان حمل و جابجایی بسیار مهم می باشد بحث بسته بندی می باشد این بخش اصلی ترین و مهم ترین مرحله از کار می باشد که اگر به درستی و با دقت انجام شود تا پایان مراحل تخلیه بار و تا مقصد هیچگونه مشکلی برای وسایل شما پیش نمی آید اما اگر در این مرحله کار را به درستی انجام ندهید از همان لحظه اول تا مرحله پایانی امکان دارد هر مشکلی برای اثاثیه شما پیش بیاید.

باربری آسایش بار در تهران برای انجام دادن درست و صحیح مراحل بسته بندی از افراد متخصص استفاده کرده است در هر بخش از باربری پاسداران کار هر کدام از مراحل به نیروهای متخصصی سپرده شده که هر یک به بهترین شکل ممکن کار خود را به شکل کاملا صحیح و حرفه ای انجام می دهند.

یکی دیگر از مواردی که در کار بسته بندی بسیار اهمیت دارد به کارگیری و استفاده از وسایل و تجهیزات مخصوصی می باشد که با استفاده از آن ها می توانید وسایل را به طریقی بسته بندی کنید که هیچ مشکل و هیچ آسیبی برای وسایل به وجود نیاید به عنوان مثال می توانیم بگوییم که کار بسته بندی لوازم حساس و شکننده ای مانند آینه و بلوریجات کاملا متفاوت با یک وسیله الکتریکی مانند ماشین لباسشویی و ظرفشویی می باشد پس حتما توجه داشته باشید که این مرحله به شکل درستی انجام شود.

سایر خدمات باربری و اتوبار پاسداران  

باربری پاسداران برای آسودگی خیال شما عزیزان تمامی وسایل و اثاثیه شما را به صورت رایگان بیمه می نماید، تا مانع از وارد آمدن خسارت به شما عزیزان شود. در صورت بروز هرگونه حادثه و یا مشکلی از سوی کارگران و نیروهای باربری پاسداران تمامی خسارت وارده از طریق بیمه جبران می شود.

باربری و اتوبار پاسداران جهت جلوگیری از وارد آمدن هرگونه تاخیری در زمینه رسیدن بارها به مقصد و جابجایی آنها قبل از هر کاری اقدام به برنامه ریزی توسط کارکنان مربوطه می نماید. 

باربری پاسداران آماده است تا وسایل و اثاثیه شما را با هر وزن و اندازه ای حمل کند باربری آسایش بار تهران هم از لحاظ ماشین های حمل بار تنوع دارد و هم نیروهای بسیار ورزیده ای دارد که با جابجایی هرگونه وسیله ای هیچ مشکلی ندارند.

رزرو نوبت به چه شکل انجام می گیرد ؟

شما می توانید با شماره گیری شماره های ثابت باربری پاسداران از خدمات باربری و اتوبار پاسدارن بهره مند شوید تا کادر باربری پاسداران در کوتاه ترین زمان ممکن کالا و اثاثیه منزل و محل کار شما همشهریان ساکن منطقه پاسداران را بسته بندی و جابه جا کنند. 

حتما از چند روز قبل از اقدام به جابجایی با باربری پاسداران تماس حاصل نمایید تا یک تاریخ و روز مشخصی برای شما تعیین شود تا دچار مشکل نشوید به دلیل بالا بودن کیفیت خدمات باربری ما نوبت ها به سرعت در حال رزرو شدن می باشد به همین دلیل توصیه می کنیم که این کار را در اسرع وقت انجام دهید تا با مشکل مواجه نشوید.

پیشنهاد آسایش بار تهران

باربری پاسداران بهره مند از کارکنان ماهر و آموزش دیده و دارای تجهیزات بروز می باشد. این باربری با مشغله های کاری خانواده ها آشنایی دارد برای همین از صفر تا صد کارهای اثاث کشی از بسته بندی، جابه جایی، تخلیه بار و چینش لوازم در محل جدید را برای شما انجام می دهد. با ما اثاث کشی راحت و متفاوتی را تجربه کنید. 

چنانچه تصمیم دارید که خودتان کار بسته بندی وسایل را انجام دهید و فقط حمل بار را به باربری پاسداران بسپارید پیشنهاد می کنیم که حتما درباره نحوه و چگونگی بسته بندی وسایل تحقیق کنید تا این کار را به شکل درستش انجام دهید.