باربری و اتوبار کارگر

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار کارگر

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
شرکت باربری و اتوبار آسایس بار مفتخر است که در خدمت همشهریان ساکن منطقه کارگر است. ارائه خدمات باربری کارگر به صورت شبانه روزی و آنلاین حتی در روزهای تعطیل می باشد. 

گروه اجرایی باربری کارگر با مسئولیت پذیری در قبال شما، خود را موظف میداند که بهترینها را به مشتریان خود ارائه دهد. باربری و اتوبار کارگر اقدام به ارائه، خدمات تخصصی بسته بندی، ارائه یپکیج های مخصوص بسته بندی، حمل بار بین شهری، حمل اسباب و اثاث به شهرستان و … خدمات نام برده تنها بخشی از خدمات ارائه شده شبکه گشترده باربری و اتوبار اسایش بار می باشد.

شاید بارها این سوال را از خود پرسیده باشید که هزینه باربری کارگر چگونه است،هزینه باربری کارگر طبق مصوبه های تایید شده اتحادیه تهران می باشد و به صورت کاملا استاندارد می باشد.

از مواردی که بر تعیین نرخ باربری تاثیر می گذارد می توان به 1. نوع سرویس و وسیله نقلیه انتخابی 2. مسافت طی شده از مبدا تا مقصد 3. سرعت جابه جایی و مدت زمان مورد درخواست مشتری اشاره کرد. 

برای برقراری تماس با باربری آسایش بار  بار کافیست گوشی تلفن و بردارید و با شمارهای ثابت باربری کارگر تماس بگیرد.

بیمه نامه رایگان:

باربری و اتوبار کارگر با ارائه بیمه نامه رایگان در زمان جابه جایی هرگونه خسارات وارده از سوی باربری کارگر را بر عهده گرفته و این تظمین را به مشتریان خود می دهد که بار آنهارا بدون وارد شدن هیچگونه خساراتی به مقصد می رساند.  

رضایت مشتریان و مشتری مداری یکی از دست اورد های باربری و اتوبار کارگر به شمار می آید. 

باربری و اتوبار کارگر متعهد به ارائه خدمات با کیفیت و مدرن با راه حل های نوآورانه است. دفاتر این باربری از لحاظ استراتژیکی در سراسر تهران قرار دارد تا اثاث کشی را برای ساکنین تمام مناطق آسان کنند. 

باربری و اتوبار کارگر به شما توصیه می کند صورتحساب خود را بررسی کنید و از درست بودن موارد زیر در رسید کالای خود مطمئن شوید:

– تعداد موارد حمل شده

– خدمات درخواست شده

– نوع وسیله نقلیه

قابل توجه آقایان متاهل:

آیا از دست گله و شکایت همسرتان به تنگ آمده اید؟ آیا نگران راضی نگه داشتن او هستید؟ آیا اسباب کشی منزل برای شما یک معظل شده است؟ با ما تماس بگیرید ما راهی برای کم کردن گله و شکایت خانمها هستیم. برای خود یک روز همراه با آرامش و آسودگی و برای همسر خود یک لبخند رضایت را به ارمغان بیاورید. باربری و اتوبار کارگر دلیلی برای آسودگی خیال شما

اگر شما در خانه ای مستاجر هستید قبل از جابجایی به تمیز کردن خانه بپردازید. نظافت خانه برای جلوگیری از شکایت احتمالی مستاجران جدید و یا صاحب خانه است. همچنین تمیز و ضدعفونی کردن خانه خودتان باعث می شود در هزینه کردن صرفه جویی کنید. 

چگونه لوازم را بسته بندی کنیم:

با پیروی کردن از چند مرحله ساده به راحتی می توانید لوازم خود را به روش ایمنی بسته بندی کنید. اولین نکته ای که باید در نظر داشته باشید استفاده از جعبه باکیفیت است:

1. جعبه ای پیدا کنید که متناسب با اندازه و وزن لوازم شما باشد.

2. استفاده از جعبه دو جداره و چند لایه برای لوازم سنگین تر.

3. اگر از یک جعبه مجدد استفاده می کنید مطمئن شوید کیفیت آن بالاست بدون سوراخ و پارگی.

باربری و اتوبار کارگر به شما توصیه می کند که بسته بندی لوازم خود را یا به باربری و اتوبار کارگر بسپارید و یا اگر مایل هستید که کار بسته بندی را خودتان انجام دهید حتما از باربری و اتوبار کارگر راهنمایی بگیرید زیرا بسته بندی غیراصولی باعث کاهش سرعت جابجایی می شود. کاهش سرعت جابجایی سبب افزایش هزینه های جابجایی می شود. در این باربری هزینه ها از لحظه قرار گرفتن ماشین درب منزل شروع می شود.