باربری و اتوبار کریم خان

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار کریم خان

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار کریم خان به منظور تسهیل در کار اثاث کشی، حمل و نقل و جابجایی وسایل و اثاثیه برای ساکنین و شهروندان محترم منطقه کریم خان، خیابان کریم خان و محدوده آن تاسیس شده است تا بدون هیچ مشکل و یا دغدغه ای کارهای مربوط به اثاث کشی خود را به یک باربری مطمئن بسپارند. باربری کریم خان آماده می باشد تا خدمات خود را از مرحله صفر اثاث کشی که بسته بندی می باشد تا مرحله ی آخر آن را که تخلیه و چینش بار می باشد را برای شهروندان خود انجام دهد.

باتوجه به این موضوع که کار جابجایی وسایل و اثاث کشی یک کار حساس می باشد که نیاز به دقت بالایی دارد به همین دلیل برای جلوگیری از این موضوع که اتفاقی برای هیچکدام از وسیله های شما پیش نیاید باید یک شرکت باربری با سابقه و باتجربه ای را برای انجام این کار پیدا کنید که کار حمل بار و اثاثیه را برای شما انجام دهد پیشنهاد ما به شما باربری آسایش بار در تهران می باشد. یکی از دلایلی که باعث موفقیت، پیشرفت، و معروفیت این باربری در بین سایر باربری ها شده است کیفیت بالای انجام کار و رضایت بالای مشتریان می باشد.

توضیحی درباره خیابان و بلوار کریم خان

بلوار کریم‌خان زند یا خیابان کریم‌خان زند از خیابان‌های مهم تهران می باشد که در مرکزی تهران قرار گرفته است. خیابان کریم خان از جهت شرقی-غربی در بین میدان هفت تیر و میدان ولیعصر قرار گرفته است.

اگر بخواهیم به مراکز مهم و اماکن معروف خیابان کریم خان اشاره داشته باشیم می توانیم بگوییم که طلا فروشی ‌ها و کتاب‌فروشی‌های معروفی در نزدکی میدان هفت تیر قرار گرفته است البته باید به این موضوع هم اشاره داشته باشیم که انتشاراتی هایی مانند نشر چشمه، نشر ثالث، نشر ویستار،مرکز موسیقی بتهوون و ….. در نزدیکی میدان هفت تیر قرار دارند. کافه ها و رستوران های معروفی هم در خیابان هفت تیر قرار گرفته اند.

خدمات باربری و اتوبار کریم خان

شما می توانید با استفاده از خدمات باربری کریم خان در هر ساعت از شبانه روز به خدمات باربری دسترسی داشته باشید.

باربری کریم خان خود را در مقابل مشتریان مسئول می داند به همین دلیل تمام وسایل و اثاثیه های مشتریان خود را به صورت رایگان بیمه کرده است تا در صورت بروز هرگونه مشکل و یا آسیبی به وسایل شما نگرانی از بابت این موضوع نداشته باشید چون بیمه موظف می باشد خسارت به وجود آمده را به مشتری پرداخت کند.

انجام حرفه ای خدمات بسته بندی

باربری کریم خان از مشغله کاری خانواده ها اطلاع دارد به همین دلیل خدمات بسته بندی کالا و اثاثیه را برای مشتریان فراهم کرده است.

در صورتی که شما تمایل داشته باشید، کارکنان مجرب باربریو اتوبار کریم خان لوازم شما را به درست ترین روش ممکن بسته بندی می کنند با استفاده از بهترین کارتن ها و مقاوم ترین و محکم ترین جعبه ها اثاثیه و لوازم شما را بسته بندی می کنند تا آسیبی به وسایل شما نرسد. کارگران حاضر در باربری کریم خان در بخش بسته بندی با روش های اروپایی آشنایی دارند و از سبک های بسته بندی به روش استرچ رپ برای بسته بندی وسایل شما استفاده می کنند.

در صورتی که دوست داشته باشید برای انجام کارهای شستشو و نظافت اثاثیه برای قبل و بعد از بسته بندی از پرسنل و کارگران خانم استفاده کنید می توانید در هنگام تماس با باربری و اتوبار کریم خان بخواهید تا پرسنل خانم را به همراه پرسنل آقا برای شما بفرستند تا در انجام کارهای مربوطه به شما کمک کنند.

باربری و اتوبار کریم خان در روزهای نزدیک به جابجایی (معمولا اواخر بهار و تابستان) تخفیف های ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر می گیرد به همین دلیل می توانیم بگوییم که اگر به دنبال باربری ارزان در تهران می باشید پیشنهاد می کنیم باربری آسایش بار را با تخفیفات 25% برای انجام کار اثاث کشی انتخاب کنید.

ارائه خدمات باربری به روش جدید و نوین

یکی از مواردی که باعث وجه تمایز باربری کریم خان با دیگر باربری ها در تهران شده است ارائه ی خدمات باربری آنلاین و باربری اینترنتی به مشتریان می باشد. شما می توانید از خدمات باربری اسنپ، اسنپ بار تهران و اسنپ بار ارزان جهت انجام کارهای خود استفاده کنید. با نصب اپلیکیشن باربری اسنپ بر روی تلفن همراه خود می توانید از خدمات باربری به روش اینترنتی بهره مند شوید.

مزایایی که باربری اسنپ دارد شامل یک سری موارد می شود که از جمله ی آن ها می توانیم به مشاهده ی نمونه کارهای انجام شده، انتخاب تعداد کارگران موردنیاز، نوع ماشین حمل بار و…… اشاره کرد. باربری آسایش بار در تهران به عنوان اولین باربری در تهران توانسته است خدمات آنلاین را به مشتریان خود ارائه نماید.

باربری کریم خان دارای انواع سرویس حمل و نقل و جابجایی می باشد شما می توانید باتوجه به مقدار و اندازه وسایل خود از خودروهای حمل بار استفاده نمایید، اگر وسیله یا اثاثیه که می خواهید جابجا کنید مقدار کم و اندازه کوچکی دارد بهتر است از سرویس وانت بار و نیسان بار، باربری کریم خان استفاده کنید. وانت تلفنی کریم خان همانند سایر سرویس های حمل بار در باربری کریم خان آماده می باشد تا خدمات خود را به مشتریان محترم ارائه نماید. هدف و تلاش باربری و اتوبار کریم خان جلب رضایت مشتریان با سرعت عمل در انجام کار و دقت در آن می باشد.