باربری و اتوبار کشاورز

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار کشاورز

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار کشاورز یکی از بهترین باربری هایی می باشد که به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات بسته بندی و جابه جایی به مشتریان خود می باشد این باربری تحت نظارت مستقیم باربری آسایش بار تهران فعالیت می کند و تمام سعی و تلاش خود را همواره در این راه قرار داده است تا بتواند رضایت 100 درصدی مشتریان خود را به دست آورد.

باربری کشاورز با داشتن کادر کاری مجرب و نیروهای فوق العاده زبده و حرفه ای آماده هستند تا در خدمت شهروندان ساکن در منطقه کشاورز باشند فقط کافی است که با ما تماس حاصل نمایید تا با هماهنگی های لازم و در اسرع وقت در کنار شما عزیزان آماده باشیم مراحل بسته بندی، حمل و جابجایی اثاثیه را به بهترین نحو ممکن برای شما عزیزان انجام دهیم.

باربری کشاورز در تمامی روزهای ایام هفته  آماده ارائه خدمات حمل و باربری به همشهریان ساکن در این منطقه می باشد، تمامی خدمات اتوبار کشاورز توسط اتحادیه باربری تایید و به رسمیت شناخته شده است. 

یکی از مواردی که برای باربری کشاورز اهمیت بسیار زیادی دارد و توجه ویژه ای به آن دارد کمک به حفظ و نگهداری محیط زیست می باشد در همین راستا و برای کاهش آلودگی هوا سعی نموده تا از وسایل نقلیه ای استفاده نماید که آلودگی کمتری را ایجاد می کنند با این کار کمک بسیار زیادی به هرچه بهتر شدن هوای شهر تهران می شود.

امنیت و نگهداری اثاثیه در جابجایی

ایمنی و امنیت یکی از نکات مهم در زمان اثاث کشی و جابجایی می باشد به همین دلیل باربری کشاورز تمامی اثاثیه و وسیله های شما را قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می نماید.

زمانی که فردی برای انجام کار خدمات حمل بار با یک باربری تماس می گیرد اولین موضوعی که برایش اهمیت بسیار زیادی دارد حفظ و سالم ماندن وسایلش در زمان بسته بندی و در طول مسیر جابجایی می باشد و دلیل آن هم این می باشد امکان دارد در وسایلی که شما برای این فرد جابجا می کنید یک سری وسایل با ارزش و خاص وجود داشته باشد پس طبیعی می باشد که واقعا نگران سالم رسیدن آن ها به مقصد باشد. 

باربری کشاورز این اطمینان را به شما می دهد که بدون هیچ مشکلی تمامی اثاثیه ی شما عزیزان را در نهایت صحت و سلامت کامل به مقصد برساند البته ما نمی توانیم به صورت 100 درصدی از اتفاق های ناخواسته به صورت کامل پیشگری کنیم به همین دلیل بیمه باربری را برای همچین مواقعی در نظر گرفته ایم تا در صورت بروز اتفاق ناخواسته و ناگواری خسارت وارده را برای شما جبران کنیم.

با پیروی کردن از چند مرحله ساده به راحتی می توانید لوازم خود را به روش ایمنی بسته بندی کنید :

1. از جعبه ها و کارتن هایی برای بسته بندی استفاده کنید که متناسب با اندازه و وزن لوازم شما باشد.

2. جهت بسته بندی لوازم سنگین تر از کارتن های 5 لایه و مخصوص استفاده کنید.

3. چنانچه از جعبه ای به صورت مجدد استفاده می کنید مطمئن شوید که سالم است و کیفیت آن بالاست.

انتخاب وسیله مناسب جهت حمل بار 

یکی دیگر از مواردی که در زمان حمل بار باید به آن دقت شود انتخاب ماشین حمل بار باتوجه به میزان و اندازه وسیله ها می باشد.

باربری کشاورز به شما توصیه می کند با در نظر گرفتن مقدار وسیله ای که دارید خودرو باربری خود را انتخاب کنید، مثلا برای وسایل با حجم و اندازه کم بهتر است از سرویس وانت تلفنی و نیسان بار اتوبار کشاورز استفاده کنید. 

انتخاب درست و به جای وسیله ای که قرار است اثاثیه شما را حمل کند در طول مسیر جابجایی می تواند از به وجود آمدن اتفاقات ناگوار جلوگیری کند.

ماشین های موجود در باربری کشاورزی هم به صورت سرپوشیده و هم به صورت سرباز می باشند انتخاب آن بستگی به تصمیم شما دارد و البته فصلی که قرار است کار جابجایی را انجام دهید طبیعی است در فصل هایی که بارش باران و برف را داریم نمی توانید از خودرویی جهت حمل بار استفاده کنید که سقف آن باز است. باربری کشاورز با ماشین های متنوعی که دارد آماده است تا کار حمل بار و جابجایی اثاثیه را برای شما به خوبی انجام دهد.

پیشنهاد آسایش بار 

باربری کشاورز باتوجه به تجربه ای که در این چند سال در کار باربری به دست آورده است آماده است تا شما را در جهت انجام هرچه بهتر یک جابجایی ایمن راهنمایی نماید ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما از چند روز قبل از زمان جابجایی حداقل یک هفته برای انجام رزرو تاریخ و گرفتن نوبت اقدام کنید تا با مشکل مواجه نشوید به خصوص مواقعی که با تعطیلی همراه است.

افرادی هستند که این سوال برایشان پیش آمده است که اگر برای کار بسته بندی نخواهند با ما تماس بگیرند و تنها برای حمل بار نیازمند کمک باشند می توانند با ما تماس بگیرند یا خیر در پاسخ به این سوال باید بگوییم که باربری کشاورز این انتخاب را برای مشتریان خود قرار داده است برای افرادی که تمایل دارند که کار بسته بندی وسایلشان را خودشان انجام دهند می توانند در زمان تماس با ما درخواست خود را مطرح نمایند و فقط افراد مخصوص جهت جابجایی و حمل بار را برای کمک بخواهند.