باربری و اتوبار گلها

باربری گلها

باربری گلها | اتوبار گلها | وانت تلفنی گلها

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری و اتوبار گلها در تهران از بهترین و با سابقه ترین باربری های شهر تهران می باشد که باتوجه به سابقه و تجربه ای که در زمینه خدمات جابجایی انواع لوازم و اثاثیه که دارد آماده می باشد تا خدمات خود را در زمینه جابجایی بار برای ساکنین و کاسبان و مغازه داران منطقه گلها در تهران انجام دهد. باربری گلها فعالیت خود را تحت نظارت شرکت باربری آسایش بار تهران انجام می دهد و به همین دلیل است که افراد زیادی سالهاست که به صورت مداوم و مستمر انجام کار اثاث کشی خود را به این باربری سپرده اند.

باربری و اتوبار آسایش بار دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری در تهران می باشد که در بیشتر منطقه های شهر تهران شعبه دارد و باربری و اتوبار گلها یکی ازشعبات آن می باشد که به شما کمک میکند با اعتماد به این به باربری دیگر هیچ مشکلی پیش نمی آید و بارهای شما را کاملا سالم به مقصدمی رساند.

خدمات اصلی باربری و اتوبار گلها

 1. – کارتن حمل لباس
 2. بسته بندی ظروف حساس و شکستنی وسایل آشپزخانه
 3. بسته بندی مبلمان و رخت و خواب به شیوه های نوین روز
 4. ارائه بیمه نامه رسمی و معتبر برای تمام اثاثیه جهت اطمینان خاطر شما عزیزان
 5. استفاده از کارتن های محکم و استاندارد برای بسته بندی تمام وسایل
 6. و بسته های مخصوص کم کردن حجم لباس
 7. بسته بندی به سبک اروپایی با روش های نظیر استرچ رپ و بابل رپ
 8. حمل و نقل کالا به صورت تضمینی
 9. خدمات 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل
 10. راهنمایی و مشاوره رایگان قبل از انجام کار
 11. انتخاب مناسب ترین خودرو جهت حمل بار برای کاهش هزینه ها
 12. جابجایی کالا بصورت صادراتی ، وارداتی و ترانزیت کالا
 13. راهنمایی و مشاوره جهت انتخاب مناسبترین خودرو
 14. ارائه ی سرویس های مناسب
 15. به کارگیری خودروهای موکت کاری شده
 16. استفاده از فوم، چسپ و کارتن های محکم و مخصوص جهت بسته بندی کالا
 17. به کارگیری مدرن ترین و تمیزترین خودروها جهت حمل بار
 18. نیروهای با تجربه و خوش برخورد
 19. تضمین سلامت کالا تا مقصد
 20. ارسال به سراسر استان تهران و منطقه های اطراف آن
 21. قیمت ارزان و با نرخ اتحادیه
 22. دقت و سرعت عمل بسیار در انجام کار
 23. مسئولیت پذیری و تعهد به کار تمام مجموعه.

جابه جایی وسایل به روش مدرن

همانطور که می دانید برای جا به جایی وسایلی مانند یخچال، لباس شویی، گاز، وسایل سنگین و حجیم دیگر باید از روش های نوین استفاده شود. کارگران و نیروهای با تجربه اتوبار گلها، این موضوع را به خوبی می دانند به همین خاطر برای جا به جایی این نوع وسایل از پایه های چرخدار استفاده می کنند. علاوه بر این؛ برای جا به جایی وسایلی مانند کمد، تخت، مبلمان و … باید دو نفر به کار گرفته شود تا وسایل سالم جا به جا شود و همچنین آسیبی به دیوار وارد نشود.

هر نوع وسیله را در کارتن های مخصوص خود قرار می دهند. به گونه ای که کارتن وزن وسیله را داشته باشد تا سلامت وسیله حفظ شود و سلامت جسمانی کارگران هم آسیبی نبیند.

اهمیت بسته بندی درست و اصولی در اثاث کشی

در زمان جابجایی و حمل و نقل موضوع بسته بندی وسایل و اثاثیه از اهمیت بالایی برخوردار است و نیاز به تخصص دارد که باید بگوییم که تمامی

کارگران و کارکنان باربری گلها به درستی و کاملا با دقت و به صورت کاملا حرفه ای آماده می باشند تا این کار را انجام می دهند. 

یکی از مواردی که می تواند به انجام درست بسته بندی اثاثیه کمک کند موضوع انتخاب کارتن می باشد که از چند جهت حائز اهمیت می باشد. مورد اول درباره میزان تناسب اندازه کارتن با مقدار وسایلی است که قرار است در کارتن و یا جعبه قرار بگیرد اگر اندازه بزرگی و کوچکی جعبه ای که قرار است وسابل در آن چیده شود درست نباشد احتمال آسیب رسیدن به وسایل بالا می رود. چون همانطور که می دانید اگر وسایل کمی در کارتن بزرگ قرار دهید فضای اضافه زیاد می آید و وسایل داخل کارتن در حین حمل بار تکان می خورند و به این طرف و آن طرف می رود و اگر کارتن و یا جعبه ای که قرار است وسایل در آن چیده شود کوچک باشد و وسایل بیش از حد در آن نگهداری شود کارتن باز می شود و وسایل از داخل جعبه بیرون خواهد ریخت.

مورد دوم درباره کیفیت و جنس جعبه و کارتن می باشد اگر قرار است که کارتن بسته بندی را خودتان تهیه کنید باید به این موضوع توجه داشته باشید که کارتن از هر جهت سالم و تازه باشد و پاره و سوراخ نباشد. اگر قرار است که باربری گلها عملیات بسته بندی را برای شما انجام دهند خیالتان راحت باشد که از بهترین کارتن ها و استاندارترین جعبه ها جهت بسته بندی وسایل استفاده می کند. باید به این موضوع هم اشاره داشته باشیم که باربری و اتوبار گلها برای بسته بندی لباس های شما از کارتن های رگال دار و بسته بندی مواد غذایی از جعبه های مخصوص موادفاسدشدنی استفاده می کند.

با استفاده از روزنامه، نایلون، فوم، چسب و…… تمام لوازم و وسایل شکستنی و غیر شکستنی شما کاملا پوشش داده می شود تا در زمانی که جعبه ها در داخل ماشین قرار می گیرد از محکم بودن بسته بندی خیالتان راحت باشد چون با توجه به پوششی که دور وسایل پیچیده می شود در صورت باز شدن کارتن و جعبه آسیبی به وسایل وارد نمی شود. باربری گلها با استفاده از جدیدترین روش های روز دنیا عملیات بسته بندی اثاثیه شما را انجام می دهد.

بسته بندی مناسب

 انتخاب ماشین حمل بار مناسب

باربری گلها با استفاده از انواع ماشینهای مجهز و با استفاده از کارگران و رانندگان کاربلد و آموزش دیده کلیه بارهای داخل و خارج شهری را به نحو احسن برای شما جابجا میکنند. باربری و اتوبار گلها در تهران مجهز به انواع مختلف ماشین های حمل بار کوچک و بزرگ می باشد تا باتوجه به میزان و اندازه اثاثیه ای که قرار است جابجا کنی آن را انتخاب کنید تا مشکلی در طول مسافت جابجایی پیش نیاید. در صورت که میزان وسایل و اثاثیه ی کمی برای جابجایی دارید می توانید از سرویس وانت تلفنی گلها در تهران استفاده کنید تا مشکلی پیش نیاید، باربری گلها و همچنین وانت تلفنی گلها آماده می باشند تا به صورت 24 ساعته  شبانه روزی خدمات خود را به مشتریان محترم این باربری در تهران ارائه نمایند.

سایر خدمات باربری و اتوبار گلها

باربری با استفاده از بیمه نامه معتبر کلیه بارها و لوازم شما رو در مقابل انواع حوادث بیمه می نماید تا در بروز هرگونه مشکل و یا آسیبی تمامی خسارت وارد شده را به شما برگرداند.شما می توانید جهت تعیین سرویس و نوبت رزرو خود با باربری و اتوبار آسایش بار شعبه باربری گلها تماس گرفته و تاریخ جابجایی خود را به کارشناسان و مشاوران ما در باربری آسایش بار تهران اعلام نمایید تا نوبت شما را ثبت نمایند. 

باربری گلها دارای کارگران خانم هم می باشد که شما می توانید برای بسته بندی لوازم حساس و شکستنی خود از خانم های باربری گلها کمک بخواهید. یکی دیگر از خدمات ویژه ای که به تازگی باربری گلها به سایر خدمات خود اضافه کرده است سرویس باربری اسنپ، اسنپ بار و باربری آنلاین می باشد که جهت کوتاه شدن زمان و هزینه برای مشتریان درنظر گرفته شده است. با استفاده از اپلیکیشن مخصوص باربری اسنپ می توانید از طریق تلفن همراه هوشمند با باربری گلها در ارتباز باشید تا نمونه کارها و خدمات باربری و اتوبار گلها را مشاهده کنید.