باربری و اتوبار گیشا

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار گیشا

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

باربری و اتوبار گیشا به عنوان یکی از بهترین و مطمئن ترین باربری ها در شمال تهران توسط باربری آسایش بار تهران در منطقه گیشا یا بهتر است بگوییم در محله گیشا تاسیس شده است و هدف از انجام این کار انجام خدمات مختلف باربری، حمل بار، بسته بندی اثاثیه و کالاهای مختلف و….. می باشد باربری گیشا در تهران آماده ارائه خدمات جابجایی و حمل بار برای ساکنین محترم منطقه گیشا می باشد. افرادی که در محله گیشا و یا محدوده گیشا زندگی می کنند می توانند با خیال راحت و بدون دغدغه و نگرانی خدمات مربوط به اثاث کشی، حمل جهیزیه و ارسال بار به شهرستان را توسط اتوبار گیشا انجام دهند.

باربری گیشا یکی از شرکت های متخصص و مجرب در زمینه باربری است که همواره در طول سالها ارائه خدمات به همشهریان گرامی مشتری مداری و رضایتمندی آنها را در درجه اول اولویت های خود قرار داده است. باربری گیشا دارای سال ها سابقه ی کاری می باشد که توانسته است نامی نیک از خود به جا بگذارد، البته باربری و اتوبار آسایش بار این نام نیک را از اعتمادی که شما عزیزان به ما داشته اید کسب کرده است. 

توضیحی درباره منطقه گیشا تهران

شاید برخی از شما عزیزان ندانید و ما وظیفه خود دانستیم که در این بخش توضیحی درباره منطقه گیشا تهران بدهیم تا افرادی که با این منطقه آشنایی ندارند با این محله و منطقه بیشتر آشنا شوند. گیشا نام یکی از محله‌های شمال غرب تهران می باشد که در منطقه ۲ تهران واقع شده است که از سمت شرق به بزرگراه چمران و اتوبان پارک وی و از سمت غرب به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری و از سمت شمال به بزرگراه حکیم منتهی می شود به همین دلیل افرادی که در محدوده خیابان گیشا و یا خیابان های اطراف آن قرار گرفته اند می توانند از خدمات باربری ما استفاده کنند.

محله گیشا به دلیل داشتن آب و هوای بسیار خوب و موقعیت جغرافیایی که دارد یکی از بهترین مناطق و محله های تهران می باشد که افراد می توانند برای زندگی آن را انتخاب کنند. شهروندان ساکن در محله گیشا می توانند در مدت زمانی کمی به هرآنچه که می خواهند دسترسی داشته باشند چون مراکز خرید، مجتمع های تجاری و بهترین فروشگاه ها در این خیابان قرار گرفته است.

خدمات باربری گیشا شامل چه مواردی می شود؟

همانطور که در ابتدای متن اشاره کردیم باربری و اتوبار گیشا خدمات متنوع و گوناگونی دارد که از جمله آن ها می توان به خدمات بسته بندی، جابجایی، تخلیه و چیدمان در مکان جدید اشاره کرد البته یک سری خدمات به تازگی به سایر خدمات باربری گیشا اضافه شده است که از جمله آن می توان به خدمات اینترنتی و آنلاین و باربری اسنپ و اسنپ بار ارزان در تهران اشاره کرد.

با استفاده از خدمات ویژه و مطمئن باربری گیشا می توانید با خیال راحت تجربه یک باربری بدون دردسر و مطمئن را داشته باشید. کافی است نوع خدمات درخواستی خود را تعیین کنید تا کارگران باتجربه و آموزش دیده باربری و اتوبار گیشا از صفر تا صد کارها را برای شما انجام دهند. با استفاده از کارتن ها و جعبه های محکم و مقاوم و سایر تجهیزات و وسایل که شامل نایلون، چسب، فوم، موکت و….. می شود که باعث می شود بدون آسیب رسیدن و لطمه ای به اثاثیه کار حمل بار را برای شهروندان محترم انجام دهند.

ماشین های حمل بار مجهز و متنوع

باربری و اتوبار گیشا دارای سرویس های حمل و نقل متعددی می باشد سرویس وانت بار و نیسان بار نیز جز ماشین های حمل بار، باربری گیشا می باشد تا در صورتی که شما میزان حجم وسایل کمی برای جابجایی دارید بتوانید به راحتی آن ها را با استفاده از سرویس وانت تلفنی گیشا جابجا نمایید. ماشین های حمل بار در باربری گیشا مسقف و سرپوشیده می باشند و در داخل اتاقک های آن با موکت و فوم و پوشش های مخصوص مختلفی عایق بندی شده است تا در طول مسیر مسافت جابجایی آسیبی به وسایل نرسد.

به دلیل اینکه اتوبار گیشا امکان ارسال و حمل بار به شهرستان را برای مشتریان خود فراهم کرده است اولین موردی که بعد از مرحله بسته بندی برای آن اهمیت قائل می شود ماشین های مجهز و بدون مشکل جهت باربری در تهران می باشد. هر روز خودروهای موجود در باربری و اتوبار گیشا توسط تعمیرکاران و تکنسین های متخصص بررسی می شوند تا در صورت وجود هر مشکلی نواقص و عیب آن را برطرف نمایند.

مزایای استفاده از خدمات باربری و اتوبار گیشا

1. ما از پیشرفته ترین وسایل نقلیه سازگار با محیط زیست برای حمل و نقل استفاده می کنیم. 

2. افراد تیم باربری و اتوبار گیشا با شخصیت های قابل اعتماد سال ها تجربه خود در زمینه باربری و اثاث کشی را در اختیار شما قرار می دهند.

3. ارائه بیمه نامه به مشتریان جهت آسوده بودن هرچه بیشتر خیال شهروندان در زمان جابجایی اثاثیه

4. ارائه قیمت های منصفانه طبق تعرفه اتحادیه باربری و اتوبار 

5. ارائه تخفیفات ویژه 25 درصدی

در آخر باید به این موضوع اشاره داشته باشیم که در صورت نیاز به خدمات باربری ارزان، سریع و مطمئن در تهران می توانید با شماره تلفن های موجود بر روی صفحه سایت و یا از طریق اپلیکیشن باربری خدمات خود را انتخاب کنید همچنین شما می توانید نوع ماشین حمل بار، تعداد کارگران و همچنین نوع بسته بندی و…… از این طریق انتخاب کنید.