باربری و اتوبار چیذر

آسایش بار تهران

باربری و اتوبار چیذر

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

 باربری و اتوبار چیذر یکی از شعبات باربری آسایش بار تهران می باشد که جهت ارائه خدمات متنوع مربوط به حمل بار و اثاثیه به ساکنین و شهروندان ساکن در منطقه چیذر تهران و محدوده چیذر می باشد و هدف آن ارائه خدمات حرفه ای و با کیفیت در زمینه جابجایی انواع وسایل و اثاثیه می باشد تا از اولین مرحله که مرحله بسته بندی می باشد تا آخرین مرحله که مرحله تخلیه و چینش وسایل و لوازم می باشد تمامی مراحل را به صورت کاملا حرفه ای برای شما انجام دهد. باربری چیذر آماده می باشد تا خدمات حمل بار خود را به منازل، مغازه ها، موسسات، فروشگاه ها و…… ارائه نماید.

باربری و اتوبار چیذر با بهره گرفتن از کادر مجرب و ناوگان حمل و نقل مجهز حمل و نقل ارزان، سریع و مطمئن بار شمار را تضمین می کند. زمانی که تصمیم به انجام خدمات باربری و اثاث کشی می گیرید بهتر است که قبل از انجام هر کاری به فکر انتخاب شرکتی مطمئن باشید که خدمات خود را در این زمینه به صورت حرفه ای و تخصصی برای شما انجام دهد مهم ترین موضوع و مهم ترین امر در موضوع اثاث کشی سابقه و تجربه ای می باشد که شرکت باربری دارد.

توضیحی درباره منطقه چیذر تهران

چیذر نام یکی از محله هایی می باشد که در شمیران شمال شهر تهران قرار گرفته است است که جز منطقه ۱ شهرداری تهران می باشد که از شمال به خیابان فرمانیه و بلوار اندرزگو، از سمت شرق به خیابان کامرانیه، از سمت جنوب به بزرگراه صدر و از سمت غرب به قیطریه منتهی می‌شود. یکی از دلیلی که باعث شهرت و معروفیت منطقه چیذر در تهران شده است امامزاده علی‌ اکبر می باشد که بیشتر افراد با شنیدن نام این منطقه در تهران به یاد این مکان می افتند. در اصل منطقه چیذر به حالت یک روستا بوده است که با پیشرفت شهرنشینی و بزرگ شدن شهر تهران از آن حالت و بافتی که داشته است خارج شده است و در حال حاضر به این شکل در آمده است.

چه عواملی در تعیین نرخ باربری و اثاث کشی تاثیرگذار می باشند ؟

– نوع ماشین حمل بار : با توجه به حجم بار ماشین مناسب انتخاب می شود.

– مسافت : بسته به این دارد که حمل و نقل درون شهری باشد یا برون شهری.

– سرعت : مدت زمانی که مدنظر دارید بر روی سرعت جابه جایی موثر است.

اگر به دنبال باربری ارزان، ایمن و سریع هستید ما به شما باربری و اتوبار آسایش بار شعبه باربری و اتوبار چیذر را پیشنهاد می کنیم. 

 خدمات باربری و اتوبار چیذر شامل چه مواردی می شود ؟

باربری چیذر تمام هزینه های مرتبط با خدمات باربری، حمل بار و اثاث کشی را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه باربری در تهران محاسبه  می نماید. باتوجه به این موضوع که قیمت های ارائه شده در اتحادیه ی باربری به ثبت رسیده است باید گفت که به خاطر همین موضوع هم که شده باربری چیذر را به عنوان یک باربری منصف با قیمت های مناسب می شناسند. باتوجه به تخفیفات 25% که شرکت باربری آسایش بار تهران در نظر گرفته است شما می توانید بهترین و عالی ترین خدمات را با قیمت بسیار عالی و مناسبی دریافت نمایید.

این امکان وجود دارد که نیاز فوری و بدون معطلی به خدمات باربری داشته باشید مخصوصا در اواخر تابستان که بیشترین زمان فصل جابجایی و اثاث کشی می باشد. باربری و اتوبار چیذر کاملا با این مسئله آشنایی دارد به همین دلیل خدمات خود را به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته حتی ایام تعطیل برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

یکی دیگر از خدمات باربر چیذر ارائه خدمات حمل بار به روش اینترنتی و آنلاین می باشد شاید این سوال برای شما پیش بیاید که ارائه ی این خدمات به چه صورت می باشد در پاسخ به این سوال باید بگوییم که منظور از ارائه خدمات آنلاین استفاده از باربری اسنپ و اسنپ بار در تهران می باشد با نصب اپلیکیشن باربری اسنپ بر روی تلفن همراه خود می توانید از خدمات باربری به صورت آنلاین در تهران بهره مند شوید. یکی از مزایایی که این اپلیکیشن دارد امکان مشاهده ی نمونه کارها و خدمات انجام شده و همچنین تعیین تعداد کارگران و سایر خدمات درخواستی می باشد.

یکی دیگر از ویژگی های باربری و اتوبار چیذر تنوع در سرویس ها و ماشین های حمل بار می باشد باتوجه به این موضوع شما می توانید با تشخیص میزان حجم بار و وسایلی که دارید و میزان وزن و اندازه اثاثیه ای که قرار است جابجا کنید در صورتی که میزان وسایل کمی برای جابجایی داشته باشید می توانید از سرویس وانت تلفنی چیذر که به صورت شبانه روزی آماده انجام خدمات می باشد استفاده کنید.

خدمات بسته بندی باربری و اتوبار چیذر

باربری چیذر جهت فراهم کردن راحتی حال مشتریان خود خدمات بسته بندی کالا و اثاثیه را هم ارائه نموده است. در صورت تمایل شما کارکنان باربری ما کار بسته بندی لوازم شما را انجام خواهند داد. 

باربری چیذر برای بسته بندی اثاثیه و لوازم شما از کارتن های چند لایه و بسیار محکمی استفاده می کند همچنین کارتنهای مخصوص لباس (رگال دار) را برای بسته بندی لباس های شما استفاده می کند تا از به وجود آمدن هرگونه چین و چروک و پارگی از لباس جلوگیری شود.

باربری و اتوبار چیذر خدمات تخلیه بار و چینش لوازم در محل جدید را هم برای شما فراهم کرده است، شما می توانید با خیالی آسوده منتظر بمانید تا کارکنان باربری چیذر در تهران اثاثیه و لوازم را برای شما تخلیه کند و بعد از آن در صورت تمایل شما در چینش وسایل می تواند به شما کمک کند.

باربری آسایش بار تهران برای بسته بندی وسایل و اثاثیه لوازم باتوجه به نوع و جنس وسیله این کار را انجام می دهد به عنوان مثال بسته بندی یک وسیله و ظرف شیشه ای و کریستالی با بسته بندی یک وسیله چوبی متفاوت می باشد به همین دلیل برای بسته بندی اثاثیه و لوازم از تجهیزاتی مانند فوم، روزنامه، نایلون و….. استفاده می کند و از جدیدترین متدهای روز دنیا برای انجام این کار استفاده می کنند.