باربری و اتوبار اوین | 09114872320

u0628u0627u0631u0628u0631u06cc u0648 u0627u062au0648u0628u0627u0631 u0627u0648u06ccu0646

باربری اوین | اتوبار اوین | وانت تلفنی اوین

 

باربری و اتوبار اوین به منظور تسهیل کارهای اثاث کشی برای ساکنین این منطقه تاسیس شده است. این باربری از صفر تا صد کارهای جابجایی را که از مرحله شروع شامل بسته بندی، جابجایی، تخلیه و چینش می باشد را برای شما انجام می دهد. باربری اوین خدمات خود را شبانه روزی و در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل ارائه کرده است. با اعتماد به باربری و اتوبار اوین اثاث کشی راحتی را تجربه خواهید کرد.

باربری اوین خدمات بسته بندی لوازم را نیز برای شما فراهم کرده است. در صورتی که تمایل داشته باشید کارکنان باربری و اتوبار اوین کار بسته بندی را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام می دهند. باربری و اتوبار اوین قبل از جابجایی لوازم شما آنها را به صورت رایگان بیمه می نماید. در صورت آسیب دیدن اثاثیه ها در حین جابجایی هزینه های مربوطه توسط بیمه به شما بازگردانده می شود. 

توضیحی درباره محله اوین تهران

اوین نام محله‌ای از شهرستان شمیران در شمال و شمال غربی شهر تهران می باشد که در بخش منطقه 1 شهرداری تهران که شمال شهر تهران می باشد قرار گرفته است. می توان گفت که به دلیل موقعیت قرارگیری این محله به کوه های نزدیک اطراف آن یک منطقه با آب و هوای خنک می باشد که باتوجه به بارش های فراوانی که در این منطقه وجود دارد یکی از بهترین محله های شهر تهران به حساب می آید. باتوجه به این موضوع که افرادی که در این منطقه ساکن هستند امکان دارد نیاز به کار جابجایی و اثاث کشی داشته باشند شما می توانید با اعتماد و اطمینان به باربری اوین در تهران از خدمات متنوع و ویژه این باربری بهره مند شوید.

خدمات نوین باربری و اتوبار اوین شامل چه مواردی می شود ؟

باربری و اتوبار اوین به عنوان یکی از باربری های پیشرفته در شهر تهران همواره به این فکر می باشد تا خدمات جدیدی را در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا با ارائه این خدمات راحتی و آسایش را به مشتریان و شهروندان محترم خود هدیه دهد. یکی از این خدمات جدید باربری اسنپ، اسنپ بار و ارائه خدمات باربری آنلاین و اینترنتی می باشد که با یک قیمت بسیار مناسب آن را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. شما می توانید تعداد کارگرانی که نیاز دارید، نوع خدمات درخواستی، نوع ماشین حمل بار و….. را از طریق اپلیکیشن موجود بر روی تلفن همراه که اسنپ می باشد انتخاب کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن با یک قیمت بسیار مناسب و منصفانه از خدمات به روز باربری اسنپ استفاده کنید.

” باربری و اتوبار اوین متعهد به ارائه خدمات باکیفیت است “

باربری اوین

با پیروی کردن از چند مرحله ساده به راحتی می توانید لوازم خود را به روش ایمنی بسته بندی کنید:

1. جعبه ای پیدا کنید که متناسب با اندازه و وزن لوازم شما باشد.

2. استفاده از کارتن های دوجداره و چندلایه برای لوازم سنگین تر.

3. اگر از یک جعبه مجدد استفاده می کنید مطمئن شوید کیفیت آن بالاست بدون سوراخ و پارگی.

بسته بندی به روش صحیح و اصولی یکی از آن کارهایی می باشد که باید دقت و توجه زیادی به آن داشته باشید برای انجام روش درست کار بسته بندی می توانید از تجربیات کارگران باربری و اتوبار اوین استفاده کنید تا به شما کمک کند به بهترین روش ممکن کار بسته بندی را انجام دهید. باربری اوین مجهز به تجهیزات و وسایل پیشرفته ای می باشد که شامل کارتن های محکم، چسب، فوم، نایلون و …… می باشد. با استفاده از جدیدترین روش های روز دنیا که شامل روش های اروپایی استرچ رپ و بابل رپ می باشد جهت انجم بسته بندی انواع وسایل شکستنی، چوبی، فلزی و…… استفاده می کند.

انتخاب ماشین حمل بار 

چنانچه خواستار استفاده از ماشین های کوچکتری جهت حمل بار خود هستید باید بگوییم که باربری اوین سرویس وانت بار و نیسان بار را برای شما فراهم آورده است. با استفاده از سرویس وانت تلفنی اوین در تهران می توانید در مواقعی که وسایل و لوازم کمی برای جابجایی و حمل دارید از این سرویس استفاده کنید. 

در کنار تنوع بالایی که در بین ماشین های حمل بار باربری اوین وجود دارد باید بگوییم که تمامی خودروهای حمل بار اوین کاملا مجهز، مسقف و عایق کاری شده می باشند که از رسیدن آسیب و صدمه به اثاثیه شما جلوگیری خواهد کرد همچنین رانندگان حاضر در باربری اوین بسیار ماهر می باشند و به تمامی مناطق مختلف در شهر تهران و جاده ها و مسیرهای مختلف و ایمن آشنایی دارند. شما می توانید با خیال راحت به باربری و اتوبار اوین اعتماد کنید و حمل بار اثاث و اثاث کشی خود را به این باربری ارزان، ایمن و مطمئن بسپارید تا تجربه ی لذت یک اثاث کشی خوب در ذهن شما به یادگار بماند.