باربری تهران به شمال

باربری تهران به شمال

باربری تهران به شهرستان | باربری شمال | باربری تهران

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942
باربری تهران به شمال آماده می باشد تا خدمات خود را در زمینه بسته بندی انواع اثاثیه، حمل بار و جابجایی آن از شهر تهران به هر کدام از شهرهای شمال کشورمان با رعایت اصول، قواعد، قانون و مقرارت موجود به مشتریان خود ارائه دهد. اگر ساکن شهر تهران می باشید و به هر دلیلی تصمیم به جابجایی به شهرهای شمالی را گرفته اید اما نمی دانید که باید کدام باربری را انتخاب کنید تا در نهایت دقت و توجه و رعایت اصول ایمنی با استفاده از بهترین پرسنل و خودروهای حمل بار کار جابجایی را برای شما انجام دهد پیشنهاد می کنیم که شرکت باربری آسایش بار تهران را انتخاب کنید. باربری ما در تهران آماده می باشد تا هر نوع از لوازم و اثاثیه ی مشتریان خود را که شامل اثاثیه منزل، شرکت، فروشگاه، موسسه و هر جای دیگری را به بهترین شکل ممکن به مقصد موردنظر شما برساند.

باربری تهران به شمال

بسته بندی اثاثیه به روش استاندارد تخصص ماست

مهم ترین و اصلی ترین موضوعی که در باربری شهرستان مهم می باشد رعایت اصول و قوانین و نوع بسته بندی می باشد به این دلیل می گوییم که مهم ترین مرحله در یک جابجایی مرحله بسته بندی می باشد چون قرار است وسایل و لوازم شما برای مدت زمان طولانی از مسیر جاده های مختلفی حمل شود و برای اینکه کاملا سالم و سلامت به مقصد برسد نیازمند این می باشد که در مرحله ی اول به درستی بسته بندی شود. باربری تهران به شمال آماده می باشد تا خدمات خود را در زمینه ی بسته بندی اثاثیه و لوازم به روش تخصصی به مشتریان خود ارائه دهد.

شما می توانید خودتان کار بسته بندی اثاثیه و لوازم را انجام دهید اما اگر از کارگران و پرسنل باتجربه ی ما بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهند بهتر است چون قرار است شما از تهران تا شمال این اثاثیه را حمل نمایید. باربری تهران به شمال با استفاده از وسایلی همچون نایلون، فوم، روزنامه و…. وسایل را برای شما پوشش خواهد داد سپس با قرار دادن آن ها در کارتن ها و جعبه های بسیار محکم و مقاوم قرار خواهد و درنهایت با استفاده از چسب های بسیار محکم درب کارتن را خواهد بست تا در زمان حمل اثاثیه از داخل کارتن به بیرون نریزرد. بر روی هرکدام از کارتن ها و جعبه هایی که لوازم شما در آن قرار داده شده است با برچسب های مخصوص و یا با استفاده از ماژیک محتوای درون جعبه نوشته خواهد شد تا در زمان تخلیه و چینش بار دچار سردرگمی نشوید.

دسته بندی اثاثیه قبل از بسته بندی در اولویت قرار دارد باربری تهران به شمال قبل از هرچیزی اقدام به تفکیک وسایل و جداسازی آن در هر بخش می کند به عنوان مثال بسته بندی وسایل آشپزخانه با وسایل اتاق خواب و یا وسایل سالن پذیرایی به شکل جداگانه انجام می شود این کار به مرتب بودن و نظم بخشیدن هرچه بهتر و بیشتر کمک خواهد کرد.

حمل با ماشین های متنوع

حمل بار با ماشین های متنوع و مجهز 

باربری تهران به شمال آماده می باشد تا با استفاده از بهترین و مناسب ترین خودروهای حمل باری که دارد کار اثاث کشی و جابجایی وسایل را برای مشتریان خود انجام دهد. باربری تهران به شمال از لحاظ خودروهای حمل بار دارای تنوع بسیار زیادی می باشد که از جمله ی آن ها می توان به کامیون، خاور، وانت و…… اشاره کرد. از دید ما مناسب ترین خودرو جهت حمل بار به شهرستان کامیون های مسقف و سرپوشیده می باشد که دارای اتاقک های مخصوصی می باشند. داخل اتاقک های خودروهای ما در باربری آسایش بار تهران با استفاده از موکت پوشش داده شده است تا در طول مسیر اگر ضربه ای به وسایل وارد شد اثاثیه ی شما آسیب و یا مشکلی پیدا نکند. تمامی خودروهای حمل بار موجود در باربری تهران به شمال به صورت روزانه بررسی می شوند تا در صورت وجود نقص و یا مشکلی ایرادات آن توسط متخصصان حاضر در این باربری در تهران برطرف شود.

رانندگان حاضر به کار در باربری تهران به شمال ار افراد بسیار باتجربه می باشند که به تمامی مسیرها و جاده های مختلف در سراسر کشور آشنایی دارند و همیشه بهترین جاده ها را برای حمل بار انتخاب می کنند همانطور که می دانید یکی از مواردی که بر روی قیمت و هزینه باربری تاثیرگذار می باشد طول مسیر از مبدا تا مقصد می باشد هرچه این فاصله کوتاه تر باشد طبیعتا میزان هزینه ها هم کمتر می باشد.

عواملی که باید قبل از حمل بار از تهران به شمال به آن توجه داشت :

– شهر مقصد و فاصله ی آن با تهران
– جاده انتخاب شده
– شرایط و وضعیت آب و هوای جاده
– یک طرفه و یا دو طرفه بودن جاده
– بارش برف و یا باران در طول مسیر
– ترافیک و شلوغی احتمالی مسیر
– میزان حجم وسایل و اثاثیه ای که قرار است حمل شود
– ماشین حمل بار مناسب 

شهرهای متنوع

شهرهای شمالی شامل چه شهرهایی می شود؟

باتوجه به این موضوع که مبدا ما شهر تهران می باشد باید بدانیم که مقصد شمال است کدام یک از شهرهای شمالی می باشد همانطور که می دانید شمال از لحاظ بخش بندی جفرافیایی و تفکیک پذیری شهرهای بسیار زیادی را در خود جای داده است که از جمله ی آن ها می توان به ساری، رشت، رامسر، لاهیجان و….. اشاره کرد. انتخاب جاده ی مناسب و استاندارد برای سفر از تهران به هرکدام از این شهرهای شمالی یکی از عوامل بسیار مهم می باشد شما می توانید از سه جاده ی مختلف از تهران به شمال بروید که انتخاب آن بستگی به شما و شرایط جوی و جاده دارد که در ادامه به آن اشاره خواهیم داشت.

جاده هراز :  این جاده بین تهران و آمل قرار دارد و کوتاه ترین مسیر بین این دو شهر می باشد. این جاده یکی از مسیرهای اصلی باربری تهران به شمال می باشد که بسیاری از شرکت ها و کارخانه ها جهت ارسال بار به شمال این جاده را انتخاب می کنند. در ایام تعطیلات رسمی به ویژه نوروز این جاده یکی از شلوغ ترین جاده ها می باشد.

جاده فیروزکوه : این جاده بین تهران و قائم شهر و از آنجا تا ساری ادامه دارد و نسبتا امنیت بالاتری نسبت به جاده هراز دارد. این جاده یکی از جاده های بسیار پر رفت و آمد و پر تردد تهران به شمال می باشد که بازهم بیشتر افراد جهت حمل بار وسایل خود این جاده را انتخاب می کنند.

جاده چالوس : این جاده از شهر کرج شروع می شود و به چالوس در مازندران خاتمه می یابد جاده چالوس یکی از زیبا ترین جاده های ایران و شمال می باشد این جاده یکی از پر ترافیک ترین جاده های شمالی می باشد و به نظر ما انتخاب این جاده برای سفر مناسب تر می باشد تا حمل بار و اثاثیه.

باربری تهران به شمال آماده می باشد تا با ارائه ی بهترین خدمات در خدمت مشتریان خود باشد پیشنهاد می کنیم بدون معطلی با تماس بگیرید و با استفاده از خدمات ما در باربری آسایش بار تهران برای دفعات بعدی اثاث کشی خود با ما تماس بگیرید شما می توانید جهت مشاهده ی نمئنه کارهای انجام شده در باربری تهران به شمال به صفحه وب سایت ما مراجعه نمایید تا با مشاهده ی این خدمات بتوانید بهترین تصمیم و بهترین انتخاب را برای شرکت باربری در تهران داشته باشید.