باربری درختی

باربری درختی | اتوبار درختی | وانت تلفنی درختی

باربری و اتوبار درختی از سری باربری های شهر تهران می باشد که آماده انجام کلیه خدمات و فعالیت های مربوط به اثاث کشی، حمل انواع بار های بزرگ و کوچک، حمل جهیزیه عروس و ارائه خدمات به تمامی سازمان ها، نهادها و ادارات می باشد. باتوجه به این که در شهر کرج هم یک خیابان به نام درختی وجود دارد گاهی اوقات مشتریان دچار اشتباه و مشکل می شوند اما باربری آسایش بار تهران این مژده را به شما عزیزان می دهد که هم در شهر کرج و هم در تهران باربری درختی آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم می باشد.

خدمات اصلی باربری درختی

کارهای زیر نمونه ای از خدمات باربری درختی می باشد

 1. حمل و نقل وسایل حساس و شکستنی وسایل آشپزخانه
 2. حمل و نقل وسایل سنگین مانند کمد، یخچال، لباس شویی، تخت و خواب
 3. حمل و نقل اثاثیه دفتر کار و شرکت
 4. حمل و نقل هر گونه وسایل ساختمان اداری، تجاری، منزل شخصی، هتل، مغازه‌های کوچک و بزرگ و …
 5. سرویس‌دهی به صورت برون شهری و درون شهری
 6. خدمات 24 ساعته به صورت شبانه روزی
 7. ارائه مشاوره رایگان قبل از انجام کار در خصوص بسته بندی اثاثیه و انتخاب مناسب ترین ماشین جهت حمل بار
 8. استفاده از مجهزترین و مدرن‌ترین ماشین‌های حمل و نقل
 9. استفاده از کارتن‌های محکم، لایف پک، رگال دار، پنج لایه، فوم، چسپ و … مخصوص بسته‌بندی
 10. استفاده ازچسب‌های محکم و ضربه‌گیرهای حباب دار و ضد رطوبت در خارج و داخل باکس‌های بسته بندی.
 11. به کارگیری نیروهای با تجربه و آسیب دیده در زمینه بسته‌بندی و جا به جایی انواع وسایل
 12. استفاده از کامیون‌های موکت‌دار برای حمل وسایل وسایل حساس و گرانقیمت
 13. حمل و نقل جهیزیه عروس با تخفیف‌های استثنایی
 14. پاسخگویی 24 ساعته
 15. ارائه بیمه نامه معتبر
 16. تضمین سلامت کالا تا مقصد
 17. قیمت کاملا منصفانه و گاهی اوقات زیر قیمت اتحادیه
 18. بیمه تمام اسباب و اثاثیه جهت آسیب احتمالی به هر گونه وسایل.

خدمات موجود در باربری درختی 

وقت شناسی از اولین مواردی است که یک شرکت باربری در تهران باید به آن توجه کند یکی از مواردی که باربری و  اتوبار درختی به آن توجه زیادی دارد این می باشد که بعد از تعیین وقت و تاریخ اثا کشی در کوتاه ترین زمان ممکن و در اسرع وقت خود را به شما برساند یکی از مواردی که باعث محبوبیت باربری آسایش بار تهران شده است همین موضوع می باشد.

احترام به مشتری از جمله مواردی می باشد که باربری درختی به آن توجه می کند و همیشه باید مشتری از رفتار و اخلاق پرسنل و کادر باربری که قرار است خدمات را برای آن ها انجام دهد راضی باشد یکی از اولویت ها و مواردی که باربری درختی همیشه آن را سرلوحه کار خود قرار داده است جلب رضایت مشتری و خوشنودی آن ها پس از انجام کار می باشد.

یکی از خدمات ویژه و منحصر به فرد باربری درختی ارسال بار به شهرستان می باشد افرادی که نیاز به باربری دارند که ارسال بار به شهرستان را برای آن ها انجام دهد می تواند شرکت آسایش بار تهران را انتخاب کند تا در نهایت دقت، صحت و سلامت وسایل و اثاثیه را برای مشتری به مقصد برساند.

صدور و ارائه بیمه نامه و مجوز از اتحادیه

یکی از مواردی که این روزها برای هر باربری لازم است ارائه خدمات کامل به مشتری می باشد تا خیال مشتری از هر جهت راحت باشد که با صدور بیمه نامه و ارائه مجوز به آن ها مطمئن شود که هیچ مشکلی در کار شرکت باربری وجود ندارد. باربری درختی که یکی از زیر مجموعه های باربری آسایش بار تهران می باشد از روز اول شروع به فعالیت باربری در تهران مجوز را از اتحادیه باربری شهر تهران دریافت کرده است و بیمه نامه را هم به عنوان یکی از خدمات ویژه به مشتریان خود ارائه نموده است.

بانوجه به مجوز اتحادیه باربری شرکت باربری در تهران موظف است تمام فعالیت های خود را در چهارچوب مشخص و استانداردهای تعریف شده به مشتریان ارائه نماید. باربری درختی باتوجه به مجوزی که دارد به عنوان یک باربری ارزان و ایمن شناخته شده است که تمامی فعالیت های خود را از مرحله بسته بندی گرفته تا مرحله تخلیه بار به درست ترین شکل ممکن انجام می دهد. 

با ارائه بیمه نامه به مشتری این اطمینان خاطر به وجود می آید که شرکت باربری تضمین کرده است که در صورت بروز هرگونه پیشامد و اتفاقی خسارت به وجود آمده را جبران می نماید.

باربری درختی

تنوع در خودروهای حمل بار

ماشین باربری از مواردی می باشد که بسیار مهم می باشد و باید در انتخاب آن توجه زیادی شود باربری درختی انواع ماشین باربری را دارد وانت بار ، نیسان بار، کامیون ، کامیونت و خاور از انواع ماشین های حمل بار می باشد که اتوبار درختی آنها را دارد.

سرویس وانت تلفنی و نیسان بار درختی از ماشین های حمل بار باربری درختی می باشد که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و همه آنها مسقف و موکت کاری می باشند اگر می خواهید یک ماشین را انتخاب کنید که هم حجم زیادی از اثاثیه شما را جابجا کند می توانید از سرویس نیسان بار و ئانت بار باربری و اتوبار درختی استفاده کنید. باربری درختی قول انجام یک اسباب کشی راحت و بدون مشکل را به شما می دهد.

ارائه خدمات اینترنتی و آنلاین

باتوجه به خدماتی که باربری آسایش بار تهران هر روزه به سایر خدمات خود اضافه کرده است ارائه خدمات اینترنتی و آنلاین می باشد که به صورت اسنپ بار در تهران انجام می شود با استفاده از خدمات اینترنتی باربری درختی می توانید نوع ماشین حمل بار، نوع خدمات درخواستی، تعداد کارگران موردنیاز، و تعیین تاریخ و نوبت روز جابجایی را ثبت کنید. همچنین یکی از ویژگی هایی که باربری اسنپ به وجود آورده است امکان مشاهده طول مسافت بین مبدا و مقصد جابجایی می باشد که با مشاهده آن می توانید از اتفاقات و روند طول مسیر باخبر شوید.

باتوجه به تخفیف 25% که شرکت باربری آسایش بار تهران برای مشتریان خود در نظر گرفته است و باربری درختی هم از آن بهره مند می باشد مشتری می تواند با مبلغ کمی کار جابجایی را انجام دهد این تخفیفات ویژه شامل تمامی مناطق مختلف تهران از شمال و غرب و مرکز می شود این به این معنی می باشد که باربری سعادت آباد، چیتگر، شهرک غرب و….. شامل این تخفیفات می شوند.

جمع بندی

اگر در هر جایی از تهران بزرگ سکونت دارید اگر به دنبال باربری قابل اعتماد و مطمئن می گردید باربری درختی، که تحت نظر شرکت آسایش بار تهران قرار دارد می تواند در کمترین زمان ممکن با بالاترین کیفیت یک جا به جایی آسان و مطمئن را برای شما عزیزان رقم بزند پس با باربری درختی دیگر نگران، بسته بندی و اسباب کشی نباشید چون باربری ما تمام کارهای اسباب کشی را از صفر تا 100 انجام خواهد داد.