باربری ویلاشهر

باربری وبلا شهر

باربری ویلاشهر | اتوبار ویلاشهر | وانت تلفنی ویلاشهر

باربری و اتوبار ویلاشهر سال هاست که در منطقه 21 تهران در بخش غربی شهر تهران واقع شده است و به صورت حرفه ای و رسمی تحت نظارت باربری اسایش بار تهران فعالیت خود را شروع کرده است و از اولین روز کاری اتوبار ویلاشهر تلاش کرده است تا یک اسباب کشی با کیفیت را برای مشتریلن خود که در این منطقه و یا خیابان های اطراف ویلاشهر هستند انجام دهد به همین دلیل می توانید بدون استرس و نگرانی تمامی فعالیت های خود را به ما بسپارید.

شهرک ویلاشهر از زیباترین و بهترین شهرک های غرب تهران می باشد که با محله ها و منطقه هایی مانند شهرک اکباتان، خیابان تهرانسر و سایر مناطق همجوار آن در غرب تهران واقع شده است و به همین دلیل یکی از شهرک هایی می باشد که افراد زیادی آنجا را به عنوان یک منطقه مسکونی انتخاب کرده اند. باربری ویلاشهر هم در این شهرک آماده می باشد تا خدمات باربری خود را در زمینه ارائه خدمات به منازل، شرکت ها، موسسات و سایر مراکز حاضر در این محله ارائه نماید تا تجربه و خاطره خوشی از انجام خدمات باربری در خاطرشان ثبت شود.

ارائه خدمات باربری به بخش ها و مناطق مختلف 

شاید این تفکر در شما به وجود بیاید که باربری ویلاشهر فقط در همان منطقه و محله های همجوار خود خدمات اثاث کشی را ارائه می دهد یا به مناطق دیگری هم اراسل بار دارد که در جواب به این سوال باید بگوییم که باربری و اتوبار ویلاشهر آماده می باشد تا به تمامی نقاط مختلف شهر تهران یعنی تمامی محله های شمال شهر، مرکز شهر و… و همچنین خدمات برون شهری یعنی ارسال بار به شهرستان را با یک سرویس ویژه ای به صورت حرفه ای با خودروها و امکانات درجه یکی انجام دهد.

شاید برخی از افراد این تجربه را داشته باشند که با تماس با برخی باربری ها در تهران با این موضوع مواجه شده باشند که آماده نیستند به سایر مناطق و بخش های مختلف شهر تهران چه دور و چه نزدیک کار اثاث کشی و جابجایی را انجام دهند اما باربری ویلاشهر به هیچ وجه این مشکل را ندارد و هر لحظه در هر شرایطی آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

خدمات باربری ویلاشهر

اهمیت نحوه چگونگی بسته بندی صحیح

بسته بندی حرفه ای از آن موردهایی می باشد که باید با روش های جدید انجام شود چون هر روز این روش ها و متدها تغییر می کنند و باید شرکت های باربری در تهران همیشه به روز و خود را با این تغییرات آپدیت کنند. باربری ویلاشهر در تهران با استفاده از جدید ترین روش ها کار بسته بندی اثاثیه و وسایل را انجام می دهد و همچنین از تجهیزات جدید و مدرنی استفاده می کند.

باربری و اتوبار ویلاشهر از همکاران خانم و آقا برای بسته بندی اثاثیه و وسایل شما استفاده می کند که خانم ها بیشتر در این زمینه تجربه بالایی دارند و برای بسیاری از منازل برای بسته بندی وسایلی که شکستنی و قیمتی و با ارزش هستند از خانم ها استفاده می شود. باربری ویلاشهر آماده می باشد تا با روش ها و متدهای جدید اروپایی یعنی بسته بندی به روش استرچ رپ کار بسته بندی وسایل را برای شما انجام دهد.

البته وسایلی که باربری و اتوبار ویلاشهر برای بسته بندی اثاثیه شما استفاده می کند بسیار با کیفیت و درجه یک می باشد که از جمله آن ها می توان به کارتن ها و جعبه های بسیار محکم، پسب، نایلون، طناب و…. استفاده می کند تا در هیچ کدام از مراحل جابجایی آسیبی به وسایل شما نرسد. کار بسیار جالب و خوبی که باربری ویلاشهر پس از بسته بندی اثاثیه و وسایل شما انجام می دهد قرار دادن برچسب بر روی کارتن ها می باشد که بر رویآن محتویات داخل کارتن نوشته شده است تا در زمان باز کردن جعبه ها در مکان جدید دچار سردرگمی نشوید.

باربری ویلاشهر از ماشین های حمل بار بزرگ و مسقف استفاده می کند و برای وسایل سبک و کم از وانت بار و نیسان بار نیز استفاده می کند و این خودروها مخصوص اسباب کشی برای حمل وسایل تعبیه شده است و شما باید براساس وسایل خود ماشین را انتخاب کنید چون از هزینه اضافی و آسیب رسیدن به وسایل جلوگیری می شود. تمامی بخش های داخلی خودروهای حمل بار در باربری و اتوبار ویلاشهر با پتو پوشیده شده اند تا آسیبی به وسایل شما وارد نشود.

دیگر خدمات باربری ویلاشهر

همانطور که در مطالب بالا ذکر کرذیم باربری ویلاشهر با داشتن چندین سال تخصص و تجربه در امر جابه جایی و حمل و نقل اثاثیه، با افتخار اعلام می کند که تمام سرویس های مربوط به حمل و نقل را با مدرن ترین شیوه انجام می دهد.

خلاصه ای از خدماتی که این باربری به مشتریان و همشهریان عزیز تهرانی، یا کسانی که قصد ارسال بار از ویلاشهر را دارند به شرح زیر است.

 1. مشاوره کاملا رایگان توسط نیروهای متخصص و با تجربه
 2. بسته بندی درست و اصولی با تجهیزات مدرن روز
 3. استفاده از کارتن، چسپ، فوم و … برای بسته بندی وسایل و جلوگیری از آسیب احتمالی به آنها
 4. انتخاب خودروی حمل و نقل توسط مدیر برای حمل و نقل اثاثیه
 5. مشاوره و ارائه راهکارهای بسیار مفید توسط مدیر باربری در خصوص بسته بندی و ماشین حمل بار برای کاهش هزینه
 6. قیمت مناسب و طبق نرخ اتحادیه
 7. جلب رضایت مشتریان و ایجاد خاطره ای ماندگار با مجموعه آسایش بار
 8. تعهد به کار و مسئولیت پذیری بالا
 9. جلب اعتماد
 10. سرویس دهی شبانه روزی به صورت 24 ساعته
 11. بیمه تمام اسباب و اثاثیه جهت رخ دادن هر گونه آسیب احتمالی
 12. چیدمان اثاثیه در مقصد

نکاتی که گفته شد تنها گوشه ای از خدمات باربری ویلاشهر است. برای آشنایی بیشتر با کارکنان و نیروهای باربری ویلاشهر کافی است یک بار اعتماد کنید و کار خود را به آن ها بسپارید بدون شک مشتری دائمی خواهید شد.

هزینه های باربری به چه صورت است؟

هزینه باربری ویلاشهر در آسایش بار بسیار به صرفه خواهد بود؛ همانطور که گفته شد تمامی هزینه ها بر حسب نرخ مصوب اتحادیه خواهد بود و هزینه اضافه ای از مشتریان دریافت نخواهد شد.

هزینه باربری از ویلاشهر و سایر شهرستان ها به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ مسافت، نوع خودرو های حامل، تعداد نیرو های خدماتی و … در تعیین هزینه تاثیر گذار خواهند بود.

اما آسایش بار همواره در تلاش بوده تا شما کمترین هزینه را پرداخت کنید و فشار مالی وجود نداشته باشد؛ به همین دلیل قبل از حمل بار می توانید از کارشناسان این شرکت مشاوره بگیرید تا راهکار های مختلفی برای کاهش هزینه و صرفه جویی در زمان به شما ارائه شود.

تمامی مراحل اسباب کشی به صورت حرفه ای و کامل با مناسب ترین و معقول ترین هزینه انجام خواهد شد.

روش های تماس با باربری و اتوبار ویلاشهر

اتوبار ویلاشهر به صورت ۲۴ ساعته آنلاین می باشد حتی می توانید در روزهای تعطیل با باربری ویلاشهر تماس بگیرید و از خدمات آنها استفاده کنید کارشناسان در صورت مشکل داشتن به شما مشاوره خواهند داد به صورت رایگان شما می توانید از این نوع خدمات موجود در باربری ویلاشهر استفاده کنید.

با اضافه نمودن خدمات اینترنتی و خدمات اسنپ بار و باربری اسنپ شما می توانید بدون نیاز به تماس با شماره تلفن های اتوبار ویلاشهر می توانید اپلیکیشن موردنظر را بر روی تلفن همراه خود نصب کنید و از خدمات اینترنتی باربری آسایش بار تهران بهره مند شوید. با استفاده از خدمات اسنپ بار این امکان برای شما وجود دارد که طول مسیر جابجایی وسایل را از مبدا به مقصد رصد کنید و در صورت بروز هرگونه حادثه و یا مشکلی از اتفاقات پیش آمده مطلع شوید.

بد نسیت که در این جا به این نکته هم اشاره ای داشته باشیم که باربری آسایش بار تهران به عنوان یک باربری ارزان و منصف در تهران شناخته شده است و دلیل این موضوع هم ارائه تخفیفات 25% به تمامی مناطق مختلف در شهر تهران می باشد با استفاده از این تخفیفات شما می توانید کار باربری را با یک قیمت مناسبی انجام دهید.