باربری و اتوبار آزادگان

باربری آزادگان | اتوبار آزادگان | وانت تلفنی آزادگان

باربری و اتوبار آزادگان یکی از بهترین و مطمئن ترین باربری های شهر تهران می باشد که تحت نظارت مستقیم باربری آسایش بار تهران فعالیت می کند و در خدمت ساکنین و شهروندان ساکن در محدوده آزادگان می باشد. باربری آزادگان مجهز به ناوگان حمل و نقل عالی و باکیفیتی می باشد که آماده می باشد خدمات بین شهری و خارج از شهر تهران را برای تمامی شهرستان ها انجام دهد.

حمل و نقل اثاثیه منزل، مبلمان، جهیزیه عروس، شرکت ها، رستوران ها و همچنین حمل تضمینی پیانو، گاو صندوق و…. تخصص باربری آزادگان می باشد. 

اتوبار آزادگان با سالها تجربه در زمینه بسته بندی و حمل و نقل اثاثیه منزل همراه شما مشتریان گرامی باربری آزادگان می باشد تا صفر تا صد خدمات بسته بندی، حمل و جابجایی اثاثیه و وسایل را برای شما انجام دهد.

ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه به صورت حرفه ای

از مهم ترین مراحل و مهم ترین کارها در زمان اثاث کشی مرحله بسته بندی اصولی، صحیح و درست می باشد. باتوجه به نوع وسیله ای که قرار است حمل شود باید کار بسته بندی انجام شود. قبل از انجام شروع به کار بسته بندی بهتر است که وسایل را دسته بندی کنید تا با توجه به دسته بندی آن ها بتوان آن ها را در جعبه و کارتن قرار داد و برچسب مخصوص بر روی آن زد تا در زمان تخلیه و چیدمان اثاثیه دچار مشکل و اشتباه نشوید.

باربری آزادگان آماده می باشد تا با به روزترین روش های دنیا و جدیدترین متدها کار بسته بندی اثاثیه شما را انجام دهد و از روش های استرچ رپ برای بسته بندی وسایل که یک روش اروپایی می باشد استفاده می کند. باربری و اتوبار آزادگان با استفاده از کارتن ها و جعبه های محکم، چسب های با کیفیت و طناب و نایلون و…. وسایل را بسته بندی می کند.

باتوجه به نوع لوازم و اثاثیه ای که قرار است بسته بندی آن انجام شود کارگران حرفه ای و باتجربه باربری و اتوبار آزادگان وسایل مورنیاز را به کار می برند. مثلا ظروفی که شکستنی هستند و یا از جنس بلور و کریستال هستند بسته بندی متفاوتی نسبت به بسته بندی وسیله ای چوبی و فلزی دارند. اگر بسته بندی اثاثیه به روش درست و صحیحی انجام شود مطمئن باشید که در زمان حمل و تخلیه بار هیچگونه مشکلی پیش نمی آید.

باربری آزادگان

ارائه خدمات باربری با استفاده از تکنولوژی

شاید با دیدن این عنوان تعجب کنید و این سوال برایتان پیش بیاید که چگونه امکان دارد خدمات باربری با تکنولوژی همراه باشد، اما باید بگوییم که باربری آسایش بار تهران یکی از کارهایی که در طی سال ها فعالیت خود همواره در نظر داشته است اضافه کردن خدمات جدید و به روز می باشد تا با انجام این کار آسایش و رفاه حال هرچه بیشتر کاربران و مشتریان فراهم آید.

با استفاده از خمات باربری اینترنتی، باربری اسنپ و اسنپ بار در تهران شما می توانید با نصب اپلیکیشن بر روی تلفن همراه خود در هرمنطقه ای از تهران که باشید نوبت و تاریخ خود را جهت اثاث کشی تعیین نمایید و طول مسیر جابجایی وسایل و اثاثیه را در محل کار و یا در منزل مشاهده کنید و از اوضاع مطلع باشید.

باربری سریع، ارزان و ایمن 

باربری و اتوبار آزادگان باتوجه به تخفیفات 25% که شرکت باربری آسایش بار برای مشتریان خود در نظر گرفته است به عنوان یکی از ارزان ترین باربری های شهر تهران شناخته شده است منظور از باربری ارزان در تهران همین تخفیفات ویژه ای می باشد که برای شما عزیزان در نظر گرفته شده است.

باربری آزادگان به عنوان یک باربری سریع آماده می باشد تا خدمات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان خود ارائه دهد به علاوه با انجام سریع و بدون وقفه خدمات باربری در زمان و هزینه صرفه جویی می شود و کار شما زودتر به اتمام می رسد.

اما زمانی که درباره ایمن بودن یک باربری صحبت می کنیم منظورمان چیست ؟

باربری و اتوبار آزادگان از دو جهت بسیار مطمئن می باشد اولین مورد از این لحاظ که باربری آزادگان دارای کارکنان، کارگران و پرسنلی می باشد که امتحانات خود را از هر زمینه پس داده اند و از این بابت می توانیم این اطمینان را به شما عزیزان بدهیم که بدون نگرانی و با خیالی آسوده کار حمل بار را به آن ها بسپارید.

مورد دوم در بحث نظافت و پاکیزگی می باشد باربری آزادگان بار عایت تمام نکات و موارد بهداشتی همواره سعی دارد نظافت را رعایت کند به ویژه این روزها که بحث درباره ویروس کرونا و انتقال آن بسیار زیاد می باشد شما با خیال راحت می توانید که باربری آسایش بار در تهران اعتماد و اطمینان داشته باشید.

کارکنان باربری آزادگان با استفاده از لباس های مخصوص و استفاده از ماسک، الکل و دستکش آماده می باشند تا خدمات خود را در این روزها به مشتریان ارائه دهند همچنین با استفاده از مواد ضدعفونی کننده و شوینده مخصوص ماشین های حمل بار و همچنین تمامی وسایل ها  واثاثیه شما را بسته بندی می کنند.

سایر ویژگی های باربری و اتوبار آزادگان

باربری و اتوبار آزادگان به صورت ۲۴ ساعته و در طول هفته همه روزه در خدمت شما مشتریان گرامی می باشد تا به سوالات، نظرات، انتقادات و پیشنهادات شما گوش دهد  در جهت هرچه بهتر شدن آن تلاش کند چون تمام هدف باربری آسایش بار تهران به دست آوردن و جلب رضایت مشتریان می باشد.

حمل بارهای شما با کامیون های بزرگ ویژه شهر و شهرستان همراه با بیمه و بارنامه دولتی انجام می شود، همچنین برای حمل بار و وسیله های کوچک شما سرویس وانت بار و نیسان بار هم در نظر گرفته شده که به صورت مسقف و سرپوشیده می باشند و با استفاده از موکت و پتو بدنه داخلی آن ها پوشش داده شده تا از به وجود آمدن آسیب و ضربه به وسایل جلوگیری شود.

هزینه حمل بار و جابجایی تمامی وسایل شما طبق نرخ اتحادیه محاسبه می گردد پس بابت این موضوع خیالتان راحت باشد که باربری و اتوبار آزادگان نمی تواند که هزینه اضافی از شما در یافت کند.