باربری و اتوبار بهاران

باربری بهاران | اتوبار بهاران | وانت تلفنی بهاران

باربری و اتوبار بهاران یکی از بهترین و حرفه ای ترین باربری های شهر تهران می باشد و یکی از شعبه های باربری شرکت آسایش بار تهران می باشد که آماده می باشد از صفر تا صد خدمات خود را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان خود انجام دهد تا رضایت صد در صدی آن ها را به دست بیاورد. مهم نیست که شما قصد جابجایی و حمل بار چه نوع وسیله و یا اثاثیه ای را دارید امکان دارد شما صاحب یک مغازه و یا فروشگاه باشید یا نه بخواهید وسایل دفتر، موسسه و یا آموزشگاه تان را جابجا نمایید باربری بهاران اینجاست تا خدمات خود را به شهروندان حاضر در این منطقه و محدوده بهاران ارائه نماید.

برخی از افراد هستند که تا به حال برایشان پیش نیامده است که اثاث کشی کنند و زیاد جابجا شوند و یا اگر این کار را کرده اند نتیجه ی مطلوبی از حمل بار نداشته اند، باربری و اتوبار بهاران یکی از مناطق تحت پوشش باربری و اتوبار آسایش بار تهران می باشد که به کمک شما می آید تا تجربه ی یک اثاثکشی بی نظیر را برای شما به جا بگذارد. 

باربری بهاران

بسته بندی مخصوص با تجهیزات استاندارد 

هر نوع وسیله و یا اثاثیه ای که قرار است برای حمل و جابجایی از یک نقطه به نقطه ی دیگر آماده شود نیاز به یک بسته بندی درست، اصولی و حرفه ای دارد به همین دلیل می توانیم بگوییم که مهم ترین مرحله در یک جابجایی و یا یک اثاث کشی نوع بسته بندی کالا و ظروف می باشد. امکان دارد در بین وسایل شما یک سری وسایل وجود داشته باشد که قیمتی باشند و یا از ظرافت خاصی برخوردار باشند، لازم نیست که نگران باشید چون باربری بهاران از بهترین وسایل و تجهیزات برای یک بسته بندی مناسب استفاده می کند.

باربری و اتوبار بهاران آماده می باشد تا با استفاده از کارتن ها و جعبه های بسیار مقاوم و محکم و همچنین با استفاده از تجهیزات دیگری مانند نایلون، روزنامه، مشما، نوار چسب و…… عملیات بسته بندی را برای شما عزیزان انجام دهد. باربری بهاران برای بسته بندی هر یک از وسایل شما یک نوع بسته بندی را در نظر گرفته است به عنوان مثال برای بسته بندی لباس های شما از کارتن های رگال دار و مشماهای مخصوص لباس استفاده می شود تا از چروک شدن و کثیف شدن آن جلوگیری شود.

برای سایر وسایل که امکان دارد شکستنی، ظریف و یا حساس باشند هم از بسته بندی های اروپایی که به روش استرچ رپ و بابل رپ انجام می شود استفاده می کند تا در طول مسیر حمل و جابجایی در جاده مشکلی برای وسایل و اثاثیه شما پیش نیاید. شما می توانید قبل از بسته بندی لوازم الکتریکی مانند تلویزیون، سینمای خانگی و….. از محل اتصالات کلید برق و پریز و سیم های وصل شده عکس بگیرید تا در زمان نصب مجدد آن ها در محل جدید دچار مشکل نشوید.

بسته بندی

باتوجه به اثاثیه، ماشین حمل بار را انتخاب کنید

همانطور که می دانید و برخی اوقات برای همه ی ما پیش آمده است امکان دارد گاهی اوقات میزان وسایل و اثاثیه ی کمی برای حمل و جابجایی داشته باشیم در این زمان به این فکر می باشیم که از ماشین ها و خودروهای حمل بار کوچک مانند وانت بار و یا نیسان بار استفاده کنیم. باربری و اتوبار بهاران آماده می باشد تا سرویس وانت تلفنی بهاران را در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا با استفاده از آن اثاثیه ی کوچک و کم حجم خود را حمل و جابجا نمایید.

باربری بهاران در تهران از لحاظ تنوع در نوع ماشین حمل بار یکی از بهترین ها می باشد ما آماده می باشیم تا خودروهای حمل بار خود را از کامیون و خاور گرفته تا نیسان و وانت بار را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم. تمامی خودروهای حمل بار حاضر در باربری و اتوبار بهاران به صورت مرتب و روزانه توسط متخصصان و تکنسین های حرفه ای ما در باربری بهاران تعمیر و سرویس می شوند تا در صورت بروز هرگونه مشکل و یا نقص فنی از به حرکت در آوردن آن ها جلوگیری شود.

رانندگان حاضر در باربری بهاران و وانت تلفنی بهاران از باتجربه ترین و حرفه ای ترین رانندگان می باشند که هم در زمان چیدمان وسایل داخل ماشین و هم زمانی که بار شما را از یک مکان به مکانی دیگر می برند در طول مسیر مواظب هستند تا آسیبی به وسایل شما نرسد. خیالتان از بابت ایمنی ماشین های حمل بار در باربری و اتوبار بهاران راحت باشد چون تمامی خودروهای حاضر در باربری ما دارای اتاقک و سقف می باشند و بخش داخلی اتاقک ها با استفاده از موکت، فوم و پتو پوشش داده شده است تا مشکلی برای اثاثیه و وسایل شما پیش نیاید.

کافی است به ما اعتماد کنید و کار اثاث کشی خود را به ما بسپارید.

سایر خدمات باربری و اتوبار بهاران

باربری بهاران جدای از تمامی موارد گفته شده در بخش های قبلی یک سری خدمات دیگری را برای مشتریان خود در نظر گرفته است که در ادامه به چند مورد از آن ها اشاره خواهیم داشت. 

ارائه بیمه نامه : یکی از خدمات ارائه شده توسط باربری و اتوبار بهاران ارائه برگه بیمه نامه به مشتریان می باشد این موضوع می تواند خیال شما را از بابت این موضوع که در صورتی که مشکلی برای وسایل و یا اثاثیه ی شما به وجود بیاید حل کند در صورت بروز هرگونه مشکل و یا به وجود آمدن خسارت شما می توانید ضرر و زیان وارد شده را از بیمه دریافت نمایید.

خدمات باربری

ارائه تخفیفات 25% : یکی از مواردی که باعث محبوبیت باربری و اتوبار بهاران در بین مشتریان شده است ارائه ی قیمت های بسیار عالی و مناسب می باشد باربری آسایش بار تهران برای تمامی مشتریان خود این تخفیفات را در نظر گرفته است تا اثاث کشی خود را با یک قیمت مناسب انجام دهند این تخفیفات شامل تمام مشتریانی که قصد حمل بار و جابجایی از داخل تهران و یا شهرستان را دارند می شود.

از دیگر خدمات باربری و اتوبار بهاران می توان به پرسنل خانم و آقا اشاره داشت شما می توانید برای انجام فعالیت هایی مانند بخش بسته بندی اثاثیه از پرسنل خانم و برای بخش حمل و جابجایی بار از پرسنل آقا در باربری بهاران استفاده کنید.

یکی دیگر از موضوعاتی که باید در اینجا به آن اشاره داشته باشیم این می باشد که تمامی فعالیت های انجام شده در باربری بهاران تحت نظارت کامل اتحادیه باربری در تهران می باشد به همین دلیل در صورت بروز هرگونه تخلف و یا مشکلی و یا نارضایتی از انجام خدمات شما می توانید از طریق اتحادیه پیگیر مشکلات به وجود آمده شوید.

کارشناسان و مشاوران ما به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده می باشند تا پاسخگوی نظرات، انتقادات، سوالات، پیشنهادات و…… از سوی شما عزیزان می باشند.