باربری و اتوبار داوودیه

باربری داوودیه | اتوبار داوودیه | وانت تلفنی داوودیه

22373546

44846592

44529575

66525630

26654438

88553942

باربری و اتوبار داوودیه یکی از بهترین و مطمئن ترین باربری های شمال شهر تهران می باشد که با توجه به سال ها سابقه و تجربه ای که در زمینه جابجایی و اثاث کشی و حمل بار دارد یکی از با سابقه ترین باربری ها در تهران می باشد که آماده خدمات رسانی به شهروندان ساکن در منطقه داوودیه می باشد. باربری آسایش بار تهران جهت رفاه حال مشتریان خود یکی از شعبات خود را در این منطقه تاسیس کرده است. تنها با یک تماس تلفنی می توانید از در مدت زمان سریع و کوتاهی از خدمات مربوط به اسباب کشی و باربری داوودیه برخوردار شوید.

توضیحی درباره منطقه داوودیه

محله داوودیه یکی از محله های منطقه 3 در شمال شهر تهران می باشد که به دلیل این موضوع که خیابان میرداماد در مرکز آن قرار گرفته است با نام میرداماد هم شناخته می‌شود. در محله داوودیه فروشگاه‌ها، آپارتمان‌ها، مراکز تجاری و اداره‌های بسیار زیادی قرار گرفته است که باعث رفت و آمد بیشتر شهروندان در آن محله و منطقه شده است. منطقه داوودیه در تهران از شمال با قلهک و محله دولت، از شمال شرق با محله دروس، از شرق با چالهرز، از جنوب با پارک حقانی و بزرگراه حقانی و از غرب با بلوار نلسون ماندلا (جردن) نزدیک می باشد. 

باربری و اتوبار داوودیه چه خدماتی ارائه می دهد؟

همکاران ما در باربری داوودیه جهت حمل بار به صورت شبانه روزی و 24 ساعته به سراسر کشور آماده ی خدمت رسانی به شما شهروندان گرامی می باشند. 
خودروهای مورد استفاده در باربری داوودیه به دو دسته کلی بزرگ و کوچک تقسیم می‌شوند. خودروهای بزرگ برای حمل بار سنگین و خودروهای کوچکتر برای انتقال لوازم سبک تر و ظریف تر استفاده می‌شوند. منظور از ماشین های حمل بار کوچک وانت بار و نیسان بار می باشد، بسته به نوع و اندازه وسیله مورد جابجایی باید تصمیم بگیرید که به کدام یک از خودروها نیاز دارید. 

شما می توانید در صورتی که مقدار بار و وسایل کمی برای جابجایی دارید می توانید از سرویس وانت تلفنی داوودیه استفاده کنید. سرویس وانت تلفنی داوودیه در تهران به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی می باشد. خودروهای حمل بار در باربری و اتوبار داوودیه توسط تعمیرکاران ماهر و حاذق در باربری داوودیه به صورت مداوم و هر روزه سرویس می شوند تا در صورت بروز هرگونه مشکلی مشکلات را برطرف نمایند.

یکی دیگر از خدمات ویژه باربری و اتوبار داوودیه استفاده از بیمه باربری می باشد تا در صورت بروز هرگونه حادثه و یا پیش آمدی خسارات به وجود آمده به مشتریان جبران خواهد شد.

هدف ما فراهم آوردن شرایطی ایده آل و رفع دغدغه های شما هموطنان است.

رانندگان باربری داوودیه بسیار باتجربه و خوش برخورد می باشند و در کمال دقت بار شما را در مبدا بارگیری و در مقصد تحویل می دهند.

پرسنل خوش اخلاق و باتجربه و باسابقه اتوبار داوودیه در تمام ساعات شبانه روز حتی ایام تعطیل به تمام نقاط تهران و کشور آماده خدمت رسانی به همشهریان گرامی می باشند. 

” باربری و اتوبار داوودیه ایمن، سریع و مطمئن “

باربری داوودیه

 نحوه محاسبه هزینه در باربری و اتوبار داوودیه

نحوه محاسبه هزینه در باربری داوودیه باتوجه به عوامل مختلفی متفاوت می باشد. باربری و اتوبار داوودیه باتوجه به نرخ متعارفی که از سوی اتحادیه تعیین شده است مبلغ خدمات مربوط به بسته بندی، اثاث کشی و…. را محاسبه می کند. باتوجه به نوع خدمات، تعداد کارگران درخواستی، نوع ماشین حمل بار و….. میزان مبلغ باربری متفاوت می باشد.

یکی دیگر از عواملی که بر روی میزان هزینه های باربری تاثیرگذار می باشد طول مسافت جابجایی می باشد مبلغ دریافتی جابجایی که در مناطق مختلف تهران از مشتری دریافت می شود با خدماتی که و باری که قرار است به سایر شهرستان ها فرستاده شود متفاوت می باشد. یکی از مواردی که در دریافت مبلغ مربوط به کار جابجایی از مشتری دریافت می شود و باربری آسایش بار تهران آن را به عنوان یک هدیه به مشتریان خود داده است تخفیفات 25% می باشد که در نظر گرفته است به همین دلیل است که باربری داوودیه را یک باربری ارزان در تهران نام می برند.

ارائه خدمات باربری اسنپ در تهران

یکی دیگر از خدمات ویژه باربری داوودیه ارائه خدمات به صورت اسنپ بار و به صورت باربری اینترنتی و آنلاین می باشد باربری اسنپ آماده می باشد تا از طریق تلفن همراه هوشمند مشتریان خدمات درخواستی مربوط به کار اثاث کشی را دریافت نماید و در مدت زمان کوتاهی در محل حاضر شود و خدمات خود را به آن ها ارائه نماید. با استفاده از اپلیکیشن باربری اسنپ با یک تیر چند نشانه زده اید، هم از نمونه کارهای باربری و اتوبار کرده اید هم تاریخ و روز جابجایی را تعیین کرده اید و هم نوع خدمات درخواستی و تعداد کارگران را مشخص کرده اید. یک امیتاز ویژه ای که اسنپ بار در تهران دارد نمایش طول مسافت جابجایی از مبدا تا مقصد می باشد. با تماشای مراحل جابجایی بر روی تلفن همراه شما از مشکلات به وجود آمده در طول زمان جابجایی اطلاع پیدا حواهید کرد.